Lídr kandidátky - rozprava

Moderátoři: PKS Středočeský kraj, Krajsti predsedajici, PMS Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

Zamčeno
Stepan.Drtina
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1735
Registrován: 27 črc 2017, 19:16
Profese: Historik, radní Kutné Hory
Bydliště: Kutná Hora
Dal poděkování: 1818 poděkování
Dostal poděkování: 2739 poděkování

Lídr kandidátky - rozprava

Příspěvek od Stepan.Drtina »

Vážené místní fórum,

Vyhlašuji rozpravu k volbě lídra kandidátky pro komunální volby 2018. Zájemce o tuto pozici prosím o představení své vize působení na dané pozici. Rozprava bude trvat do 14.5 19:00. Pokud se nepřihlásí dostatečný počet kandidátů (1), tak bude rozprava o týden prodloužena. Pokud se přihlásí jeden kandidát, tak následné hlasování bude jednokolové. Pokud kandidátu bude více, tak hlasování proběhne dvoukolově. Po době nezbytné k rozmyšlení (48 hodin) bude přistoupeno k hlasování (72 hodin). Připomínám, co musí mít kandidát s dnem podání kandidatury splněno: na adresu stepan.drtina@pirati.cz zaslané podepsané následující dokumenty: Kodex kandidáta, všechna čestná prohlášení z něj vyplývající, demokratické minimum, souhlas s kandidaturou a aktuální výpis z RT (ne starší jak 6 měsíců). Dále pak mít svůj profil na wiki.pirati.cz/lide. Ohledně tvorby profilu se prosím obracejte na Filipa Dítě (filip.dite@pirati.cz), kterému dodáte obsah.

Žij tak, abys nemusel nosit kytky na Národní za tmy v šest ráno - staré čínské přísloví

stepan.drtina@pirati.cz - SčK profil - facebook - twitter - instagram - 775 221 705

Uživatelský avatar
Patrick.Zandl
Republikový výbor
Příspěvky: 279
Registrován: 25 říj 2016, 21:24
Profese: místostarosta
Bydliště: Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
Dal poděkování: 295 poděkování
Dostal poděkování: 835 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Lídr kandidátky - rozprava

Příspěvek od Patrick.Zandl »

Ahoj,

hlásím se na pozici lídra kandidátky Pirátů pro komunální volby 2018 v Brandýse - Boleslavi. Mám svůj wiki profil zde.

O místní politiku se zajímám od doby, kdy jsem se do Brandýsa/Boleslavi přestěhova v roce 2010. Postupně jsem se seznámil s místní politickou scénou a také místními problémy, které jsem postupně - a v malém - začal na lokální úrovni řešit.

Dnes stále více vnímám, že velká část městských problémů tkví v nedostatečném napojení na krajské a pražské instituce. Brandýs je - chca-nechca - výrazně svázán z Prahou svým životním rytmem, ale oficiálně s ní nic společného nemá. Dnes v souměstí nepůsobí žádná výrazná politická strana, jsou zde pouze místní nezávislá sdružení, která takovéto navázání města na život kraje a Prahy nejsou schopny vytvořit. A to považuji za prvořadý úkol pirátské kandidátky.

Rozumím tomu, jak fungují a pracují státní úřady, mám s nimi dlouhodobé zkušenosti, stejně tak mám zkušenosti s řízení soukromých firem. Vím, že nepůjde o jednoduchý úkol a během prvních pár měsíců se nezmění mnohé.

Inicioval jsem tvorbu programu, který navazuje na to dobré, co se ve městě vytvořilo - a vytyčuje realistické cíle a vize do budoucna, aby město jen nepřešlapovalo, ale i se někam rozvíjelo. Spolu s dalšími brandýskými Piráty a šikovnými lidmi z města budeme o tomto programu hovořit s lidmi a nadchneme je pro naši vizi.

Mým cílem je třetina získaných hlasů. Pusťte nás na ně!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Patrick.Zandl za příspěvky (celkem 4):
Jiri.Snizek, Marek.Rebicek, Dalibor.Zahora, Stepan.Drtina
Stepan.Drtina
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1735
Registrován: 27 črc 2017, 19:16
Profese: Historik, radní Kutné Hory
Bydliště: Kutná Hora
Dal poděkování: 1818 poděkování
Dostal poděkování: 2739 poděkování

Re: Lídr kandidátky - rozprava

Příspěvek od Stepan.Drtina »

Tímto ukončuji rozpravu a dávám dobu nezbytnou k rozmyšlení (48 hodin). K hlasování se přistoupí 18.5 12:00. Jediným přihlášeným se stal Patrick Zandl.

Žij tak, abys nemusel nosit kytky na Národní za tmy v šest ráno - staré čínské přísloví

stepan.drtina@pirati.cz - SčK profil - facebook - twitter - instagram - 775 221 705

Zamčeno

Zpět na „Místní fórum Brandýs nad Labem - Stará Boleslav“