Jablonec nad Nisou - GARANTI programových bodů

Moderátoři: Předsedající, KoKS Liberecký kraj, PKS Liberecký kraj, Odbor LbK - administrativni

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Uživatelský avatar
Ida.Chuchlikova
Příznivec Pirátů – Liberecký kraj
Příspěvky: 331
Registrován: 10 lis 2016, 18:15
Profese: Architektka se slabostí k územním plánům
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Dal poděkování: 424 poděkování
Dostal poděkování: 264 poděkování

Jablonec nad Nisou - GARANTI programových bodů

Příspěvek od Ida.Chuchlikova »

Prosím jednotlivé garanty programových bodů, aby se v komentářích představili a popsali téma, kterým se budou věnovat.
email: ida.chuchlikova@pirati.cz
tel: +420 776747881
Uživatelský avatar
Jarmila.Valesova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 123
Registrován: 20 bře 2018, 09:40
Profese: ekonom
Dal poděkování: 67 poděkování
Dostal poděkování: 226 poděkování

Re: Jablonec nad Nisou - GARANTI programových bodů

Příspěvek od Jarmila.Valesova »

Dobrý den, byla jsem nominovaná jako garant ekonomické pracovní skupiny.
Budeme se věnovat rozpočtu 2018 a výhledu hospodaření na příští volební období. Dále problematickým bodům v Jablonci jako je stav městského majetku, JE, Dopravní podnik města Jablonce, a dalším oblastem, které vyplynou během setkání.
Při formulaci programových bodů budeme vycházet z progamu pirátů pro komunální volby 2014 a celorepublikového komunálního programu 2018, až bude k dispozici.

Přikládám krátký životopis:
vzdělání:
2002 - 2008 - VŠE Praha
2010 ACCA
profese:
2007 - 2010 Ernst & Young - asistentka auditora
2010 - 2011 ADRA - finanční ředitelka
od roku 2011 provozujeme penzion Mauritz na Šumavě
2012 - 2016 mateřská
2016 -2017 - audit dotací z Norských fondů

Těším se na společnou práci
Jarmila Valešová
klara.topolova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 30 bře 2018, 14:32
Profese: sociální pracovník
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování

Re: Jablonec nad Nisou - GARANTI programových bodů

Příspěvek od klara.topolova »

Zdravím, díky za nominaci. Stala jsem se (neoficiální) garantkou pracovní skupiny pro sociální oblast v Jablonci n.N. Věnujeme se tématům jako je sociální bydlení, sociální služby, sociální práce v JBC, propojení neziskového a veřejného sektoru v sociální oblasti atd.

Narodila jsem se a žiju v Jablonci n.N. Vystudovala jsem Fakultu sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně, obory psychologie a sociální politika + sociální práce, Bc. studium.
Mé pracovní zkušenosti:
- chráněná dílna pro duševně nemocné (Bona, o.p.s. v Praze) - socioterapeutka
- Linka důvěry Liberec (Centrum intervenčních a psychosociálních služeb LK, Liberec) - krizová interventka
- terénní sociální pracovnice sociálně právní ochrany dětí (Centrum pro zdravotně postižené LK, Jablonec nad Nisou)
- Rozkoš bez rizika, z.s. - terénní sociální pracovnice
- Společnost pro podporu náhradní rodinné péče AMINA, o.p.s. - klíčová pracovnice doprovázení pěstounů

Tři roky se účastním Komunitního plánování sociálních služeb v Jablonci (pracovní skupina pro osoby ohrožené sociálním vyloučením).
Zajímá mě hlavně téma sociálního a dostupného bydlení, náhradní rodinné péče a transformace ústavní péče, sociální práce jako nástroj sociálního začleňování a sociální prevence. Napsala jsem projekt "Kroužek sebeobrany pro děti z nízkoprahového klubu", který byl podpořen Piráty v rámci PaRo. Kroužek běží od začátku dubna.

Doufám, že společná práce v rámci Pirátů přinese městu užitek.

Klára Topolová
Odpovědět

Zpět na „Liberecký kraj“