Milan Vavroušek

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Jihomoravský kraj, PKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
MilanVav
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3
Registrován: 09 pro 2017, 14:00
Profese: OSVČ - zaměření KVALITA a SYSTÉMY ŘÍZENÍ
Bydliště: Jižní MORAVA
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování

Milan Vavroušek

Příspěvek od MilanVav »

Dobrý den,

Rád bych se představil Všem Pirátům a jejich příznivcům. Jmenuji se Milan Vavroušek, je mi 44 let vystudoval jsem VUT fakultu řízení jakosti a podnikatelskou fakultu. Rád bych se stal členem Pirátské strany a snažil se tímto způsobem ovlivnit politické dění v naší republice.
Proč mě oslovil program Pirátské strany "Černé na bílém" ? Protože mám stejné a nebo velmi podobné názory na společnost a na fungování společnosti.
Samozřejmě se najde téma kde mám drobně odlišný názor "PATENTY", k tomu jsem se již zde na fóru vyjádřil.
Čím mohu přispět Pirátské straně ? Mám dlouholeté zkušenosti s agrátní technikou a s kvalitou životního cyklu produktu od vývoje po poslední den životnosti produktu.
Proč se chci nalodit na Pirátskou palubu ? Jsem trochu více než obvykle rozčarován co se v posledních měsících a roku děje kolem mě a to především v politice. Trochu se obávám že lež by mohla být povýšena na standard a proto nechci jen přihlížet a myslím si že Pirátská strana je pro mě ta nejlepší alternativa z možných, a to proto, že když si přečtu Váš program, tak je to přesně to co chci i já.

Těším se na viděnou na palubě Milan V.
Naposledy upravil(a) Petr.Springinsfeld dne 09 čer 2018, 15:22, celkem upraveno 1 x.
Důvod: jméno a přijmení v názvu
Tito uživatelé poděkovali autorovi MilanVav za příspěvek:
Jiri.Ulip
Uživatelský avatar
Jan.Mucka
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 154
Registrován: 16 črc 2017, 13:42
Profese: Student učitelství, obsahový marketing
Dal poděkování: 111 poděkování
Dostal poděkování: 186 poděkování

Re: Zájem o členství.

Příspěvek od Jan.Mucka »

Zdravím, díky za představení. V současné době platí podmínky pro přijetí, které jsou popsány zde: viewtopic.php?f=436&t=38227
Zapojit se však lze (a je to vlastně jedna z podmínek pro přijetí) i jako nečlen. Zrovna dneska od 18:00 je Krajská schůze v sále B.Bakaly (Žerotínovo nám. 6, Brno). Konat se však bude plno dalších setkání, kde se může kdokoliv zapojit, schůze bývají vyhlášené na fóru, jsou zavedené i v pirátském kalendáři (na www.pirati.cz) nebo je lze najít i na facebooku na stránce Česká pirátská strana - Jihomoravský kraj. Kdyby cokoliv, stačí mi napsat do soukromé zprávy tady na fóru nebo na e-mail jan.mucka@pirati.cz.
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihomoravský kraj“