Zdeněk Třos

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Zdenek.Tros
Příspěvky: 453
Registrován: 20 lis 2017, 14:10
Profese: Podnikatel
Dal poděkování: 568 poděkování
Dostal poděkování: 574 poděkování

Zdeněk Třos

Příspěvek od Zdenek.Tros »

Piráty jsem volil již vícekrát a stále se mi líbí jejich politika, transparentnost a otevřenost.
Co se týká mé osoby. Je mi 35 let. Podnikám od svých 22 let. Jsem z Rožnova p.R.
Mám automaty na fresh juice a budu umísťovat automaty na raw dezerty viz mé stránky www.mexia.cz
Co se týká mých politických názorů tak dle mého přesvědčení je důležité ve všech oblastech rozkrýt příčiny, řešit je a analyzovat, nikoliv hasit jen důsledky.
Například pokud je někdo nemocný tak by si měl uvědomit příčiny své nemoci z psychosomatického hlediska a ne jen poslouchat doktory a bezhlavě do sebe cpát léky, čímž z dlouhodobého hlediska nic nevyřeší.
Toto základní pravidlo se dá aplikovat takřka ve všem i politicky... :)

Chtěl bych prosadit aby si lidé uvědomili co je pro jejich zdraví a pro ně samotné nejdůležitější, co konzumují a rád bych zabránil velkým farmaceutickým i jiným korporacím, aby vyráběli léky či jiné výrobky jen čistě prioritně za účelem zisku.
Svět ve kterém žijeme je naším světem a velké firmy a korporace nám tento svět berou kousek po kousku přímo před našima očima...

Zdeněk :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zdenek.Tros za příspěvky (celkem 3):
Petr.Tkadlec, Yveta.Martinkova, Denis.Rychtar
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4765
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4399 poděkování
Dostal poděkování: 3714 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zdeněk Třos

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

ZdenekT píše:Piráty jsem volil již vícekrát a stále se mi líbí jejich politika, transparentnost a otevřenost.
Co se týká mé osoby. Je mi 35 let. Podnikám od svých 22 let. Jsem z Rožnova p.R.
Mám automaty na fresh juice a budu umísťovat automaty na raw dezerty viz mé stránky http://www.mexia.cz
Co se týká mých politických názorů tak dle mého přesvědčení je důležité ve všech oblastech rozkrýt příčiny, řešit je a analyzovat, nikoliv hasit jen důsledky.
Například pokud je někdo nemocný tak by si měl uvědomit příčiny své nemoci z psychosomatického hlediska a ne jen poslouchat doktory a bezhlavě do sebe cpát léky, čímž z dlouhodobého hlediska nic nevyřeší.
Toto základní pravidlo se dá aplikovat takřka ve všem i politicky... :)

Chtěl bych prosadit aby si lidé uvědomili co je pro jejich zdraví a pro ně samotné nejdůležitější, co konzumují a rád bych zabránil velkým farmaceutickým i jiným korporacím, aby vyráběli léky či jiné výrobky jen čistě prioritně za účelem zisku.
Svět ve kterém žijeme je naším světem a velké firmy a korporace nám tento svět berou kousek po kousku přímo před našima očima...

Zdeněk :)
Ahoj doufám, že se dneska potkáme v Malenovicích.
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Zlínský kraj“