CF 28/2017 procedura-mazání příspěvků

Vlákno pro námitky, které se týkají procedury a také pro samostatné řešení procedurálních otázek jednotlivých jednání.

Moderátor: Předsedající

Pravidla fóra
  • Námitku proti proceduře lze podat, pokud nastaly při jednání okolnosti, které by mohly rozhodnutí zpochybnit.
    Námitku je třeba podat bezprostředně, který dá procedurálně hlasovat o námitce. Všechny obdobné návrhy k danému jednání se uplatní najednou.
  • Pokud je usnesení přijato i přes námitku správnosti, může se ten, kdo má hlasovací právo, obrátit na rozhodčí komisi stížností, a požadovat, aby se tato okolnost uvedla do zápisu.
  • Nevykazuje-li usnesení neodstranitelnou vadnost způsobenou absolutním nedostatkem působnosti nebo pravomoci, považuje se za přijaté a může vstoupit v platnost (čl. 6(1) a 6(4) St), což nebrání rozhodčí komisi ve vyslovení neplatnosti, pokud zjistí odstranitelnou vadnost, která by měla vliv na výsledek hlasování.
Uživatelský avatar
Jan.Koci
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 427
Registrován: 17 úno 2012, 13:21
Profese: Podnikatel
Dal poděkování: 216 poděkování
Dostal poděkování: 322 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 28/2017 procedura-mazání příspěvků

Příspěvek od Jan.Koci »

Martin.Kucera píše:Naopak - ponechat (a jenom třeba přesunout do zvláštních záznamů) příspěvky postnuté z hacknutých uživatelských účtů by znamenalo legitimizovat chování "když sem nemůžu psát ze svého účtu, hacknu cizí a budu psát z něj".
A jak se budeme divat na to, kdyz se jako opravneny ucastnik jednani prekouknu. - Jelikoz dle meho soudu a dobrych mravu - jak mne je ucila moje maminka - naprosto proti pravidlum vylouceny - Lukas Novy, poda jakozto neopravneny ucastnik jednani namitku - ke ktere se pripojim. Nacez mne ty zmoderujes?

Prijde mi to hodne zapeklite ale verim, ze nakonec budes prinejmensim pokaran a ma namitka - prostrednictvim ucastnika, ktery ma stejny obrazek jako Lukas, je pouze obdoba ctrl+c a ctrl+v, ktera nam vsem setri cas a kapacity...

Jaky na to mas nazor ty mi povis?
Horsedriver aka Dneska_spasime_svet_a_je_mi_jedno_ze_zitra_musis_do_skoly
Obrázek
OFFTOPICObrázek

Jabber: horsedriver[ta svinuta blbovina]jabber.cz
Mail: jan[ta svinuta blbovina]jankoci.cz

-Poridte si konecne uz tu telepatickou helmu, kdyz vam to bez ni nejde
-Opensource je ta nejkratsi cesta k ovladnuti sveta
-Evoluce vedomi namisto glorifikace prace a konzumu
-Šlem jako zakladni lidske pravo!!
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26224
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 37004 poděkování
Dostal poděkování: 30167 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 28/2017 Odstranění Google Analytics ze stranických sy

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Zveřejnění osobních emailů?
Tak díky :evil: (všimni, že nenamítám samotné zveřejnění osob)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvek:
Petr.Vileta

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Zamčeno

Zpět na „Procedurální námitky a jednání“