Libor Adámek

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Libor.Adamek
Vedoucí krajského odboru
Příspěvky: 422
Registrován: 24 říj 2017, 14:25
Profese: prodejce kancelářské techniky
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Dal poděkování: 1260 poděkování
Dostal poděkování: 669 poděkování

Libor Adámek

Příspěvek od Libor.Adamek »

Ahoj piráti,

jmenuji se Libor Adámek a jsem 45 letý valach, co přes 25 let žije s jednou ženskou a ještě mu z toho nehráblo. Můj přístav je rodné město Rožnov, ale každý den se plavím do ValMezu kde pracuji. V podstatě jsem občan obou měst. Úspěšně jsem zvládl základní školu, stavební průmyslovku a chvíli jsem pobyl na vysoké báňské, než mě otec stáhl k podnikání v prodeji a servisu kancelářské a tiskařské techniky, což děláme dodnes. V životě mě nejvíce ovlivňují: dlohodobý láskyplný vztah s mojí přítelkyní a potom perfektní vztahy s rodiči a přáteli. Plno životních zkušeností jsem získal delším pobytem v pohodovém Santa Fe a cestování po opuštěném jihozápadě USA. Po zakotvení v rodném městě se kromě práce věnuji psovi a skotačím ve fitku jako instruktor ETB. Z dalších zálib je to workout, obdivování krás přírody, ekologie, fotografování, tvorba webů (v HTML nebo v Joomle), saunování a trošku chataření. Taky jsem zažil i pár těžkých pádů na dno, hlavně když onemocnělo a nakonec umřelo pár blízkých lidí.

Moji pozornost k pirátům přivedl svým vystupováním a vizemi hlavně kapitán Ivan už před osmi roky a od té doby piráty sleduji a mezi svými známými propaguji. Na pirátech se mi nejvíc líbí transparentost a informační otevřenost strany, což je podle mě nejdůležitější podmínka férového fungovaní skupiny lidí. Přidat se k Vám aktivněji mě přimělo mé znechucení z předvolebních mediálních manipulací a z konečného volebního výsledku. V blízké budoucnosti se těším, že poznám výrazné, ale i skryté osobnosti pirátů a tu dalekou budoucnost moc neplánuji, žiji hlavně teď a tady...

Moje rebélie: potřebuji pravidelné dávky samoty, občas máme doma Itálii, byl jsem v pionýru, nevodím psa na vodítku, rád se opaluji a koupu nahý, někdy tajně sbírám v lese odpadky, aby to tam bylo pěkné :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Libor.Adamek za příspěvky (celkem 4):
Petr.Tkadlec, Yveta.Martinkova, Lucie.Rychtarova, Denis.Rychtar
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4766
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4399 poděkování
Dostal poděkování: 3715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Libor Adámek

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Už se těším, až se nalodíš. :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Tkadlec za příspěvek:
V__
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Zlínský kraj“