Rád bych se stal členem Pirátské strany

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Plzeňský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Cortez
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7
Registrován: 01 lis 2017, 12:53
Profese: osvč
Dostal poděkování: 8 poděkování

Rád bych se stal členem Pirátské strany

Příspěvek od Cortez »

Ahoj,
jmenuji se David Pilip, narodil jsem se 5.11.1974 v Chebu.
Od roku 1996 jsem OSVČ. Začal jsem podnikat v hostinské činnosti.
Ve stejné době jsem s kamarádem otevřel rockový klub na Šancích v kasematech chebského hradu.
Klub byl , myslím velice uspěšný. Uspořádali jsme v té době masivní lokální akci Drop in, kterou navštívilo
ve dvou dnech 2000 lidí(kapacita prostor byla 300 os.) a další koncerty Tata bojs,Hypnotix,Despondancing ,atd...
...bylo mi 23 let....
Samozřejmě jsme se stali trnem v oku místním radním"soudruhům" a dělali vše proto , aby nás "zazdili."
Což se jim po dvou letech povedlo....
V roce 2000 jsem se spojil s majitelem Hotelu Ronak, který sídlil 8km od Chebu na krásném místěna břehu jesenické přehrady.
Tento rekreační hotel jsme s mým přispěním hudebních produkcí dokázali zvednout za pár let na špičku v širokém okolí.
Udělali jsme skvělé zázemí pro sportovní a kulturní vyžití pro mladé lidi, které tak žalostně v Chebu chybělo a stále chybí.
Hojně navštěvované akce: např.D, Bárta a illustratosphere, Tři sestry, PSH, Banana,Buty, Fly Fest,Trosky, PSH a td. ..
Myslím že jsme byli i progresivní v propagování méně známych souborů, které se záhy staly populární.
Většinou měli akce návštěvnost 1000-2000 lidí....v profesionálním a příjemném zázemí...
V roce 2010 bohužel se majitelé Dosta s.r.o. rozhodli z osobních důvodů ukončit provoz Hotelu Ronak.

No a dnes se živým stavebnictvím - firmu jsem převzal po otci v roce 2008.
Zabývám se renovacemi fasád starých domů, grafickými pracemi, písmomalířstvím, tvorbou ilustrací - klasickou i počítačovou a tetováním...

S přibývajícím věkem jsem velice nespokojen se stále velkou absencí vyžití a zájmu o mladé lidi ve městě Cheb. jejich masivní odliv z města už je opravdu skličující.
A samozřejmě mám hrůzu s politické situace, v naší zemi...nástup pravicových uskupení a oligarchovských chobotnic je pro můj rozum fatální problém.

Myslím že mám organizační schopnosti. Smysl pro humor a zdravý pohled na život na zemi.Procestoval jsem kus světa(Afrika, velká část střední ameriky, Asie, USA)

Omlouvám se za nestručný popis...procházím obdobím léčby Klíšťové encefalitidy a můj mozek to prostě natavil....
Tito uživatelé poděkovali autorovi Cortez za příspěvek:
Robert.Magni
Uživatelský avatar
Milus.Kotisova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 566
Registrován: 22 kvě 2014, 15:52
Profese: překladatelka, lektorka, publicistka
Dal poděkování: 733 poděkování
Dostal poděkování: 838 poděkování

Re: Rád bych se stal členem Pirátské strany

Příspěvek od Milus.Kotisova »

Ahoj Davide,

vítej mezi námi :-), díky za obsáhlé představení. Rádi se s Tebou setkáme a seznámíme.
Jen ještě prosím Tě, odkud jsi? Kde teď bydlíš?
Pokud jsi v Plzni, můžeme se potkat zítra v 18:00 v Café Papírna, Zahradní 2. Od 19 hod tam máme akci Pirátské putovní univerzity.
Anebo můžeš příští úterý v 18 hod. dorazit do klubu Sofia na Nám. TGM 2 na krajské fórum.

Měj se pěkně

Miluš
723 038 301
milus.kotisova@pirati.cz
Tito uživatelé poděkovali autorovi Milus.Kotisova za příspěvek:
V__
"Jednej, jako by svobodný a plný rozvoj kteréhokoli člověka závisel na tvém jednání." (Agnes Hellerová)

* * *
milus.kotisova@volny.cz, 773 219 196
zakladatelka, ex-1. kurátorka Pirátské putovní univerzity
nových 5 kurátorů viz web PPU
* * *
O PPU: https://otazky.github.io/ (dočasné umístění webu)
Akce PPU: viewtopic.php?f=75&t=48598
FB skupina: https://www.facebook.com/groups/Piratsk ... Univerzita
Cortez
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7
Registrován: 01 lis 2017, 12:53
Profese: osvč
Dostal poděkování: 8 poděkování

Re: Rád bych se stal členem Pirátské strany

Příspěvek od Cortez »

Ahoj jsem z Chebu...na doporučení Pavla Šrámka jem se měl zaregistrovat pro oblastní sekci plzeňského kraje....tak nevím jestli to nemělo být Karlovarsko..
Děkuji za pozvání, moc rád bych mezi vás přišel...Bohužel mi má probíhající nemoc Klíšťové encefalitidy, kterou mám už z větší části, bez vážnějších následků za sebou nedovolí....hmmm škoda

S pozdravem
David Pilip
Naposledy upravil(a) Cortez dne 01 lis 2017, 14:28, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Cortez za příspěvek:
V__
Cortez
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7
Registrován: 01 lis 2017, 12:53
Profese: osvč
Dostal poděkování: 8 poděkování

Re: Rád bych se stal členem Pirátské strany

Příspěvek od Cortez »

Na každý pád bych mezi vás moc rád co nejdříve přišel....čekají mě ještě vyšetření, které mě prostě v návštěvě svazují...
Zkusím se zeptat p.doktora, zda bych mohl příští týden vaše setkání navštívit...pokud jsem tu tedy správně:)

dp
Tito uživatelé poděkovali autorovi Cortez za příspěvek:
Robert.Magni
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34749
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31656 poděkování
Dostal poděkování: 25744 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rád bych se stal členem Pirátské strany

Příspěvek od Petr.Vileta »

Cortez píše:Ahoj jsem z Chebu...na doporučení Pavla Šrámka jem se měl zaregistrovat pro oblastní sekci plzeňského kraje....tak nevím jestli to nemělo být Karlovarsko..
Děkuji za pozvání, moc rád bych mezi vás přišel...Bohužel mi má probíhající nemoc Klíšťové encefalitidy, kterou mám už z větší části, bez vážnějších následků za sebou nedovolí....hmmm škoda

S pozdravem
David Pilip
Pokud jsi z Chebu, asi pro tebe bude lepší se přidat ke Karlovarskému sdružení. Ne, že bychom tě vyháněli, ale pokud nemíváš cesty do Plzně, bylo by to pro tebe u nás nepraktické. Domluv se tedy se Šrámkem, jestli má tvoji přihlášku přesunout do fóra KV.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvek:
Robert.Magni

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Cortez
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7
Registrován: 01 lis 2017, 12:53
Profese: osvč
Dostal poděkování: 8 poděkování

Re: Rád bych se stal členem Pirátské strany

Příspěvek od Cortez »

Ok...napsal jsem Pavlovi tvé doporučení...
Děkuju a měj se dobře....

David
Uživatelský avatar
Pavel.Sramek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1430
Registrován: 11 srp 2016, 11:51
Profese: místostarosta MO Plzeň 3, architekt v IT
Bydliště: Plzeň 3
Dal poděkování: 1392 poděkování
Dostal poděkování: 1242 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Rád bych se stal členem Pirátské strany

Příspěvek od Pavel.Sramek »

Ano, tak jsem to Davidovi napsal. Aniž bych se ho zeptal, tak jsem se domníval, že je z Plzeňského kraje. Ale zrovna jsme spolu mluvili po telefonu a všechny výhody a nevýhody jsme si řekli.

Teď záleží na Davidovi, jak se rozhodne. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Sramek za příspěvek:
Robert.Magni

Pirátský zastupitel města Plzně
Tel: 777 300 508
Email: pavel.sramek@pirati.cz
FB: https://www.facebook.com/Pavel.Sram3k
TW/X: @PiratSramek
Promluvme si: https://calendly.com/pavelsramek

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Plzeňský kraj“