Dušan Jurčík - nový člen

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Dusan.Jurcik
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 74
Registrován: 17 srp 2017, 15:14
Profese: Vedoucí logistiky
Bydliště: Uh. Hradiště
Dal poděkování: 258 poděkování
Dostal poděkování: 58 poděkování

Dušan Jurčík - nový člen

Příspěvek od Dusan.Jurcik »

Ahojte, dovolte abych se představil. Jmenuji se Dušan Jurčík a pocházím a celý život bydlím v Uh.Hradišti. Taktéž jsem zde vychodil ZŠ sportovní-fotbal, SPŠ. V Brně na dálkovém jsem to vzdal před Bc. zkouškou na MAS.UNIV - právní. Pracuji v UH, chvíli jsem měl Farmářský krámek a v mládí hrál fotbal v kraji a okrese. Již od ZŠ sleduji politiku jak historii, tak současnost. Vždy jsem zkoušel nové strany volit a vždy jsem naletěl, tak snad mi to s Vámi vyjde :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dusan.Jurcik za příspěvky (celkem 3):
Petr.Tkadlec, Eliska.Holsanova, Denis.Rychtar
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Zlínský kraj“