MS Slovácko x2a/2016 - Volba předsedy MS Slovácko

Moderátoři: KoKS Jihomoravský kraj, PKS Jihomoravský kraj, PMS Slovácko

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Uživatelský avatar
Petr.Balaz
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 358
Registrován: 05 říj 2013, 16:07
Profese: dělník
Bydliště: Hodonín
Dal poděkování: 250 poděkování
Dostal poděkování: 304 poděkování

Re: MS Slovácko x2a/2016 - Volba předsedy MS Slovácko

Příspěvek od Petr.Balaz »

Ahoj Slovácko,

Nevím zda-li se sáhodlouze rozepisovat a slibovat, že jako předseda místního sdružení budu dělat překotné věci a slibovat něco co nemůžu splnit. Pokud budu mít podporu MS a stanu se předsedou, jediné co bych chtěl, tak aby se naše MS rozrostlo, aby jsme na našem Slováckém cípu byli pořádně slyšet a prosazovali pirátské myšlenky a pirátský program. Tohle přání samozřejmě platí i když bych byl řadový člen MS :) Nevím co k sobě víc napsat, samozřejmě jsem otevřený dotazům :)

Petr Baláž
Naposledy upravil(a) Petr.Balaz dne 27 úno 2016, 12:13, celkem upraveno 1 x.
Důvod: gramatické úpravy
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Balaz za příspěvky (celkem 8):
Ivo.Vasicek, Tomas.Kolacny, Jiri.Ulip, Ondrej.Kotas, ItoldYouSo7227, Robert.Cuma, Radek.Holomcik, Maria.Vasickova
Nechtěj být člověkem, který je úspěšný, ale člověkem, který za něco stojí. Albert Einstein
Kontakty:
Uživatelský avatar
Radek.Holomcik
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 900
Registrován: 07 srp 2014, 16:47
Profese: Člověk
Dal poděkování: 433 poděkování
Dostal poděkování: 2020 poděkování

Re: MS Slovácko x2a/2016 - Volba předsedy MS Slovácko

Příspěvek od Radek.Holomcik »

Ahoj,

zvažoval jsem, jestli se do volby o předsedu MS zapojit. Jsem nováček. Od podání přihlášky k Pirátům (někdy koncem loňských prázdnin) jsem sice mířil do slovácké skupiny, bylo ale krátké období, tuším že v říjnu, kdy jsem tuto snahu přehodnotil (což lze dohledat na záznamu z říjnové nebo listopadové krajské schůze). Silně jsem nesouhlasil s konfrontačním stylem komunikace Zdeňka. To píšu jen proto, aby bylo jasno. Nakonec jsem do MS Slovácko přišel, to ale všichni víte.

Po zralé úvaze kandiduju, protože věřím, že mám co nabídnout.

Co bych, jako předseda MS Slovácko, chtěl:


1) Chci "Pirátské Slovácko". Prioritu vidím stejně jako Petr - chci, aby v našem regionu měli Piráti dobré jméno a silnou členskou základnu. A i naopak, aby byly Piráti přínosem pro region.

2) Chci spolupracovat s PKS i s dalšími MS. Žabomyší války ať vedou žáby a myši...ne Piráti. Chci, aby nováčci nebo zájemci o členství neviděli na fóru absurdní bitky daleko za hranicí nejen slušnosti, ale mnohdy i zdravého rozumu (a rozhodně mi nejde o nějakou cenzuru).

3) Chci najít jasný a srozumitelný způsob, jak uchopit program a ideály ČPS na komunální úrovni tak, aby byli Piráti volitelní i v malých obcích a na perifériích. V tomto vidím velký potenciál právě místních sdružení (nejen toho našeho), která mají ke komunálu přirozeně nejblíž.

4) Chci, aby se MS Slovácko aktivně účastnilo práce při volebních soubojích (s respektem k možnostem a preferencím jednotlivých členů). Letošní krajské volby mohou mnohé změnit, o důležitosti voleb do poslanecké sněmovny v příštím roce asi nikdo nepochybuje. Klíčové jsou pro mě ale komunální volby v roce 2018. Budu-li předsedou, bude můj hlavní cíl předat příštímu předsednictvu za dva roky sdružení co nejlépe připravené na volby. A osobní cíl, aby se Piráti podíleli za dva roky na vedení mé rodné Strážnice (bude-li možné být součástí smysluplné koalice).

Těmto věcem se chci věnovat, bez ohledu na to, zda budu či nebudu zvolen.

Proč mi dát hlas:


1) Umím prásknout do stolu a hádat se, pokud je to třeba. Preferuju ale diskuzi a úplně obyčejný lidský a dospělý přístup. To teď potřebujeme nejvíc.

2) Po deseti letech praxe v marketingu a PR mám docela bohaté zkušenosti s komunikací s médii a skrze média. V práci dělám komunikační a obsahové strategie tak, aby moji klienti dokázali mluvit zajímavě a srozumitelně. To se hodí taky.

3) Pět let jsem činný v komunální politice. Pokud se podaří rozšířit členskou základnu, jsem schopný poradit a pomoct se vstupem našich kandidátů do komunálu.

4) Jsem napůl ve Strážnici a napůl v Brně, účastním se většiny krajských schůzí a jsem v pravidelném kontaktu s brňáky. Dokážu tak celou řadu řešit osobně (online komunikace je super, na tu osobní ale nemá).

5) V rámci části našeho "prostoru" (zejména Strážnice a okolí) nejsem úplně neznámým člověkem.

6) Organizoval jsem celou řadu kulturních, společenských a komunitních akcí (což je vlastně důvod pro předchozí bod).

Proč mi hlas nedat:


1) Jsem nováček, takže celkem plavu v interní byrokracii (ale pracuju na tom).

2) Někdy (naštěstí ne moc často) se mi stává, že mě zaměstnání zcela časově vytíží.

3) Mám dobré vztahy s PKS JMK. Logicky by to mělo být spíše plus, ale ne každý to tak musí vidět.


V případě, že nebudu zvolen, chtěl bych se ucházet o post místopředsedy.

Tolik za mě, na případné dotazy rád odpovím.

Mějte se,

Radek
Tito uživatelé poděkovali autorovi Radek.Holomcik za příspěvky (celkem 8):
Maria.Vasickova, Ivo.Vasicek, Jiri.Ulip, Robert.Cuma, ItoldYouSo7227, Pavel.Moravec, Petr.Balaz, Ondrej.Kotas

Radek Holomčík

Někdo z JmK

tel.: 728 034 460, mail: radek.holomcik@pirati.cz

"Na počátku byl stvořen vesmír. Spoustu lidí to naštvalo a většinou se to považovalo za chybný krok." Douglas Adams

Uživatelský avatar
Petr.Balaz
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 358
Registrován: 05 říj 2013, 16:07
Profese: dělník
Bydliště: Hodonín
Dal poděkování: 250 poděkování
Dostal poděkování: 304 poděkování

Re: MS Slovácko x2a/2016 - Volba předsedy MS Slovácko

Příspěvek od Petr.Balaz »

Radku, jen kvůli formálnosti prosím abys dal kdyžtak odkaz i do vlákna s místopředsedy :) Díky

U mě samozřejmě platí totéž, jen jsem to zapomněl zmínit :) též kandidát jak na předsedu a tak i jako místopředseda
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Balaz za příspěvky (celkem 3):
Radek.Holomcik, Ivo.Vasicek, Jiri.Ulip
Nechtěj být člověkem, který je úspěšný, ale člověkem, který za něco stojí. Albert Einstein
Kontakty:
Uživatelský avatar
Petr.Balaz
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 358
Registrován: 05 říj 2013, 16:07
Profese: dělník
Bydliště: Hodonín
Dal poděkování: 250 poděkování
Dostal poděkování: 304 poděkování

Re: MS Slovácko x2a/2016 - Volba předsedy MS Slovácko

Příspěvek od Petr.Balaz »

Než mě Ivo předá předsedání, chtěl bych oznámit že vypršel čas na podávání přihlášek a započal dvoudenní čas na rozmyšlenou. Jsou evidované 2 přihlášky = 1) moje, 2) Radka Holomčíka.. odpoledne to doplním i s odkazy
Nechtěj být člověkem, který je úspěšný, ale člověkem, který za něco stojí. Albert Einstein
Kontakty:
Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Re: MS Slovácko x2a/2016 - Volba předsedy MS Slovácko

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

Jelikož jste se přihlásili na předsedy tím platí mojé předchozí zpráva, že pokud se někdo přihlásí je moje přihláška automaticky stáhnuta.

Mladé Piráty chci jen do budoucna varovat na rodinu Vašíčkových, ve které jsou členi takoví lidi, kteří říkají polopravdy a neplní mužské slova, jako, že pokud z toho nebude zábava, ale začne to být politikaření, že okamžitě odejde.

Tím to varuji Budoucí předsednictvo a nemyslím jenom tohle ale hlavně ty další, aby si dali pozor na lidi na pojené na tu to rodinu, která si podala odvolání na prvního předsedu a spoluzakladatele toho to MS. I když jim bylo několikrát, řečeno že stačí slovo a on odstoupí. Ten to krok beru jako osobní útok na mojí osobu a to hlavně v přátelské a morální rovině.

Přeji si, aby budoucí PMS dělalo tolik co PMS za mé ,,vlády,, a daleko víc. Aby se nespolčovali s jinými stranami, jelikož jsme vstoupili do Pirátské a ne zelené. Aby se neslučovali před volbama i za cenu křesel(koryt), aby vždy mysleli, že to dělají pro své děti a dětí celého státu a ne jen pro prospěch vlastní rodiny.

Takový vůdce, který myslí jen na budoucnost své rodiny a ne národa, je historii zapomenut. Proto uvažujte moudře jestli vaše činy nepoškodí děti, né za 5 let ale za 20, 50, 100. Jelikož pokud nezvládnete vést PMS, tak jak jednou chcete vládnout státu? A věta stát a PMS je něco jiného je nesmyslná. Jelikož kde se naučíte moudře vládnout, než v PMS atd...


Já se snažil vytyčit směr. Bohužel skalená voda má silnější proud. Těším se na spolupráci mladých Pirátů, kteří mě vyloví a pomůžou mi pokračovat ve stejném směru, jaký jsem se snažil určit. Nevadí mi jestli mě vytáhnou, jako starce. Ale doufám, že se dožiji doby, kdy se znovu budeme plavit v nezakalených vodách.


Tím to i prohlašuji že do té doby mě proudy zanesli na pustý ostrov a tím mi znemožní aktivní podílení na opravách lodi, která se zmítá v bouři a nevidí, že míří na útesy.
Sbohem várko a posádko a ať žije budoucí loď a čistá mladá posádka.
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Uživatelský avatar
Ivo.Vasicek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 7013
Registrován: 02 úno 2010, 22:50
Profese: manažer
Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
Dal poděkování: 10900 poděkování
Dostal poděkování: 11475 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MS Slovácko x2a/2016 - Volba předsedy MS Slovácko

Příspěvek od Ivo.Vasicek »

Ukončuji rozpravu a žádám PMS (tímto předávám zpět předsedání) o zamčení vlákna a vyhlášení voleb.
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
Uživatelský avatar
Petr.Balaz
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 358
Registrován: 05 říj 2013, 16:07
Profese: dělník
Bydliště: Hodonín
Dal poděkování: 250 poděkování
Dostal poděkování: 304 poděkování

Re: MS Slovácko x2a/2016 - Volba předsedy MS Slovácko

Příspěvek od Petr.Balaz »

Děkuji za předání, uzavírám tak vlákno a vyhlašuji volbu nového předsedy MS Slovácko. Jen pro upřesnění, kvůli pozdějšímu ukončení, budou termíny voleb posunuty o jeden den. Lhůty ale zůstanou nedotčeny.
Nechtěj být člověkem, který je úspěšný, ale člověkem, který za něco stojí. Albert Einstein
Kontakty:
Uživatelský avatar
Petr.Balaz
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 358
Registrován: 05 říj 2013, 16:07
Profese: dělník
Bydliště: Hodonín
Dal poděkování: 250 poděkování
Dostal poděkování: 304 poděkování

Re: MS Slovácko x2a/2016 - Volba předsedy MS Slovácko

Příspěvek od Petr.Balaz »

Novým předsedou byl zvolen Radek Holomčík. Pořad tohoto jednání byl vyčerpán.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Balaz za příspěvek:
Ondrej.Kotas
Nechtěj být člověkem, který je úspěšný, ale člověkem, který za něco stojí. Albert Einstein
Kontakty:
Zamčeno

Zpět na „Místní fórum Slovácko“