Nefunkční internet v PICE

Pirátská kajuta Praha
Na Moráni 360/3
Sídlo strany


Moderátoři: KoKS Praha, Republikové předsednictvo, PKS Praha

Uživatelský avatar
Michael.Polak
Zahraniční odbor
Příspěvky: 4106
Registrován: 21 dub 2009, 17:19
Profese: programátor, poskytovatel Internetu
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 2897 poděkování
Dostal poděkování: 6677 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkční internet v PICE

Příspěvek od Michael.Polak »

Internet zase jede :-) naměřil jsem asi 21 Mbps (i na WiFi, zřejmě tu není rušení, v tom podzemí).

Omlouvám se za šílený týdenní výpadek, ale byli jsme tu celkem 3x. Kritéria firemního tarifu, který PiCe platí, to nesplňuje, na druhou stranu, v současnosti už dáváme firemní tarify jen od 800 bez DPH výše :-) Někdy v budoucnu nabízíme nějakou slevu na něco, co strana odebírá (housing se nefakturoval rok dopředu, např.). Odstranění závady je samozřejmě zdarma.

Bylo nutné vyměnit bezdrátového klienta přímo na střeše, už měl za sebou víc zim a odešel mu ethernetový port. Na střeše dnes ležel sníh a byla namrzlá. Předělávání konektorů na kabelech a výměna spojek se ale neztratí, navíc je teď spojka ve světlíku zavulkanizovaná a připáskovaná ke konstrukci, mělo by to do konce našeho působení v PiCe snad už být v pohodě. Ale raději se na to nikdo špatně nekoukejte.

WiFi i switch teď jedou, vypnul jsem v tom racku podle mě naprosto zbytečný 220V větráček. Klíče mám, ale nebyl zamčený, tak ho nezamykám.

Prosím, dávejte pozor na červený kabel v prostoru za skládací postelí a skladem židlí. Ten kabel vede bytem správce pod sádrokartonem a nebylo by jednoduché ho vyměnit.

kolega při práci:
Obrázek

Praha v únoru:
Obrázek
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michael.Polak za příspěvky (celkem 3):
Frantisek.Kopriva, Tobias.Esner, Lukas.Findeis

@xChaos@f.cz | @xChaos@mastodon.pirati.cz | nyx.cz XCHAOS | http://www.pirati.cz/lide/michael_polak
zakládající člen | člen MS P6 | pozorovatel TO a KETů doprava/energetika | maloburžoazní centrista | zdání kompetence se vytváří absencí viditelné nekompetence

Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: Nefunkční internet v PICE

Příspěvek od Tobias.Esner »

Děkuji, vyřízeno tedy kladně.

zamykám.
Zamčeno

Zpět na „Praha - Pirátské centrum Praha (PiCe)“