Ondřej Lešetický

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, KoKS Jihočeský kraj

Pravidla fóra

V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:

  • Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.

  • Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.

  • V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.

Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).

Zamčeno
Ondrej.Leseticky
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Ondřej Lešetický

Příspěvek od Ondrej.Leseticky »

Dobrý den,
Jmenuji se Ondřej Lešetický (* 1972), pocházím ze Sezimova Ústí, nicméně již 20 let je můj život spojený s Jindřichovým Hradcem. Vystudoval jsem Vysokou školu ekonomickou Praha a dosáhl jsem Ph.D. v ekonomice a managementu za aplikace simulačních technik při zajišťování kvality zdravotní péče. V současné době působím jako odborný asistent na Fakultě managementu VŠE, přičemž se podrobněji věnuji problematice managementu zdravotnických služeb.

Mám respekt pro lidská práva a svobody, věřím ve zdravý rozum a kritické myšlení, chápu tržní řešení ekonomiky a nutnost bránit se případným nebezpečím. A pluralitní systém politických stran je pro mne nezbytný pro fungování demokracie.

Žiji v Jindřichově Hradci, jsem svobodný a bezdětný.
Uživatelský avatar
Ondrej.Leseticky
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7
Registrován: 23 lis 2015, 15:48
Profese: učitel VŠ
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 10 poděkování

Re: Ondřej Lešetický

Příspěvek od Ondrej.Leseticky »

Vzhledem k tomu, že se mi nepodařilo svůj prvotní příspěvek editovat, dovolím si touto formou doplnit poznámku týkající se motivace ke vstupu do Pirátské strany.
Ačkoliv jsem si v devadesátých letech říkal, že do žádné politické strany nevstoupím, vývoj společnosti v ČR mne postupně posouvá ke změně stanoviska. Zjistil jsem, že začínám být stále více alergický na stále silnější utahování šroubů, novodobou doktrínu preventivních trestů, účelovou legislativu a hnědnoucí populismus vyznávaný současnou politickou scénou. Přes určité výhrady je to právě program Pirátské strany, který mi konvenuje a já ho chci aktivně podpořit..

O. L.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Leseticky za příspěvky (celkem 5):
Michal.Reinis, Lukas.Kolarik, Ludek.Blaha, Tomas.Durco, Vaclav.Urban
Uživatelský avatar
Ludek.Blaha
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 čer 2014, 00:11
Profese: strategický zkompetentňovatel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 1521 poděkování
Dostal poděkování: 1536 poděkování

Re: Ondřej Lešetický

Příspěvek od Ludek.Blaha »

Hradec miluju. Nebydlet v Písku, bydlím v Hradci.
Výhradami se netrap a zaměř se na nevýhrady. Pro mne je to třeba transparentnost. Holý zadek je můj životní styl.

Aby člověk mohl hlásat pravdu z radnice nebo z parlamentu, musí se tam nejdřív prolhat...
Demokracie je výborná věc. Umožňuje občanům, aby si zcela svobodně zvolili... diktaturu!
Umělá inteligence nedosáhne nikdy až takové úrovně, aby dokázala napodobit myšlení pitomce.

Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Jindřichův Hradec“