Výběrové řízení na fundraisera pražských Pirátských listů
Moderátoři: Vedoucí centrálních orgánů, Republikové předsednictvo - asistenti, Republikové předsednictvo
-
Pro každé řízení zakládá hospodář nové téma.
-
V úvodním příspěvku stanovte co nejlépe požadavky a způsob výběru vítěze.
-
Dále řízení probíhá stanoveným způsobem; u personálních pozic platí více pravidel.
-
Připomínky a námitky směřujte do podatelny zadavatele, pokud není v úvodním příspěvku řízení stanoveno jinak.
-
Po ukončení řízení hospodář vlákno zamkne.
Pro zakázky a místa nad 200 000 Kč je výběrové řízení povinnost. Zaměstnanecká místa lze vytvářet pouze na základě usnesení schvalujícího orgánu.
- Jakub.Michalek
- Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
- Příspěvky: 12405
- Registrován: 22 čer 2009, 14:54
- Profese: poslanec
- Bydliště: Žižkov - Praha 3
- Dal poděkování: 1116 poděkování
- Dostal poděkování: 5176 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Výběrové řízení na fundraisera pražských Pirátských listů
Fundraiser pro Pirátské listy 2015
Hledáme fundraisera, který by nám v období v období od konce července do září 2015 pomohl se získáním peněz na podzimní vydání pražských Pirátských listů v nákladu aspoň 80 000 výtisků
Pirátské listy jsou noviny rozdávané zdarma občanům, aby získali informace o tom, co dělají Piráti na pražském magistrátu. Pouze díky darům od přispěvatelů můžeme vydat více výtisků a pokrýt celou Prahu a konkurovat tak politickým stranám s hodně penězi. Výtěžek z fundraisingu bude také použit na trička a jiné propagační předměty pro dobrovolníky, kteří budou noviny rozdávat.
Úkolem fundraisera bude formulovat stručnou strategii fundraisingu (crowsourcing pomocí webových nástrojů, odměny pro velké přispěvatele, obsah propagačních e-mailů, postup při oslovení příznivce či společnosti, podle nastudovaných doporučení k politickému fundraisingu apod.) a následně podle ní provádět fundraising. Případný přebytek z fundraisingu bude použit na příští vydání Pirátských listů.
Výhodou této pozice je, že si můžete být jisti, že nabízíte kvalitní a společensky prospěšný produkt (stačí se mrknout do obsahu novin). Fundraiser může získávat peníze od sympatizujících Pražanů, např. podnikatelů, kteří jsou znechucení dosavadním fungováním magistrátu a oceňují zlepšení, o které se snaží Piráti (aniž by za to chtěli nelegální protislužby, maximálně můžeme nabídnout příslib drobné inzerce v novinách). Všechny dary budou odesílány na transparentní účet Pirátů 2100048174/2010 pod variabilním symbolem 190100 (pražská volební kampaň), dárce musí uvést svou totožnost. U darů nad 50 tis. korun je třeba darovací smlouva. Dárce si může výši daru odečíst ze základu daně.
Způsob odměny: Fundraiser pracuje jako osoba samostatně výdělečně činná (např. student na prázdninách, který si chce vyzkoušet nabyté dovednosti). Odměnu fundraisera platí strana z rozpočtu krajského sdružení Pirátů Praha. Z nákladů projektu Pirátských novin obdrží fundraiser částku odpovídající dohodnutému procentu z peněz získaných na Pirátské listy prokazatelně jeho přičiněním.
Fundraiser bude odpovědný vedoucímu projektu Pirátské listy, Mikuláši Ferjenčíkovi, e-mail mikulas.ferjencik@pirati.cz. Tomu také pište při zájmu o tuto pozici a zašlete mu svůj stručný životopis. Uzávěrka přihlášek: úterý 4. srpna 16:00 hodin.
- Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Michalek za příspěvek:
- Ondrej.Profant
Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů a vedoucí resortního týmu Spravedlnost
V případě potřeby mě prosím kontaktujte napřímo přes telefon, Signal nebo přes mail - viz kontakty. Jiné zprávy nečtu.