Běloruská Pirátka chce suvenýr

Zahraniční odbor komunikuje s dalšími členy mezinárodního Pirátského hnutí, zejména přináší v zahraničí osvědčené nápady do strany, vypracovává společný postup při projednávání mezinárodních problémů.
Pravidla fóra
  • Sem vkládejte připomínky k činnosti zahraničního odboru. Ke každému podnětu založte nové téma.
  • Na dotazy a podněty odpovídají dobrovolníci, buďte prosím ohleduplní. Svá podání pište slušně a požadavky formulujte dostatečně určitě.
  • Místo odkazů do jiných fór citujte celé texty, protože lidé mají zobrazování některých fór vypnuté.
  • V podatelně se nediskutuje a jakmile bylo podání vyřešeno, téma se zamyká.
Další informace můžete nalézt na následujících místech:
Uživatelský avatar
Mikulas.Peksa
Poslanec/poslankyně Evropského parlamentu
Příspěvky: 4625
Registrován: 29 lis 2012, 08:33
Profese: europoslanec, ajťák, fyzik
Dal poděkování: 7811 poděkování
Dostal poděkování: 11919 poděkování

Re: Běloruská Pirátka chce suvenýr

Příspěvek od Mikulas.Peksa »

Petr.Bajgar píše:
Mikulas.Peksa píše:Ok, Petře, mohl by sis, tuhle věc vzít na starost? Pirateshop funguje, ne? Když uděláme objednávku tam, uvedeme cílové adresy a strčíme jim peníze, mělo by být vyřešeno...proklikej to, prosím, já Ti přes SZ pošlu adresy, sestavíš objednávky, vytiskneš faktury, podáš žádosti o proplacení a strčíš je do příslušné podatelny. Nic, co by jeden nezvládl, ale nám s Alexem to uspoří půl hodiny práce.

Kde se na takovou věc dají sehnat prachy? Myšleno, je košer strčit pár samolepek a odznáčků a nášivku do obálky a poslat to našemu příznivci do zahraničí? Kdo má na tohle budget? (ZO skuhrá...)
Vypadalo to jednoduše než jsem se podíval na Pirateshop, od té chvíle mám o starost víc jak ho doplnit o propagční předměty, které by nestály několik set a mohly bychom je rozdávat našim příznivcům.

Mě osobně se velice osvědčuje trikolorová samolepka kterou mám ještě z roku 2009 nalepenou na pivním půllitru a který od té doby nosím sebou, když jdeme s chlapama na pivo. Taky jsem si nadělal vlaječky z dřívějších letáčků na kterých bylo naše logo, chtělo to jen si s tím trochu pohrát. Nejvíc se mi osvědčují velké placky s trikolorovým logem, které jsou dobře viditelné a srozumitelné i z dálky a dá se je přišpendlit na čepici, klobouk, tašku, batoh a vůbec tam kde bude dobře viditelná.

Posílat něco z Pirateshopu do dvou set mi připadá nereprezentativní.
ok, to zní přesvědčivě. Mohl bys, prosím, provést nějaký průzkum a zkusit najít někoho, kdo by měl nějaké propagační předměty a chtěl je poslat?
Mám blog, jsem na Facebooku, Twitteru, Instagramu a Mastodonu.

Chcete se zapojit do evropské politiky? Náš konzultační tým na Mattermostu evropských Pirátů najdete zde!
Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: Běloruská Pirátka chce suvenýr

Příspěvek od Tobias.Esner »

Lukas.Findeis píše:Aha, tak trička. Těch taky máme dost. Kostasova i pražská předvolební. A další materiály můžeme přiložit jako bonus.
Ano, plakátu s let 2009 je tam dost, ale pokud je plakát suvenýr a dá se připnout na bundu, ok
Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: Běloruská Pirátka chce suvenýr

Příspěvek od Tobias.Esner »

Co se týká piratskýho e-shopu, bylo by lepší udělat si svuj jako má PPDE než ten předraženej plzeňskej

Neptej se KS, zeptej se RP, jestli nechce poslat trička... RP má víc peněz, eventualně MO
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tobias.Esner za příspěvek:
Marek.Necada
Zamčeno

Zpět na „Podatelna zahraničního odboru“