Reakce ENCOD member na bojkot petice za legalizaci konopí

Moderátoři: Rada resortních týmů - členové, Resortni tym Navykove chovani

Pravidla fóra
Vítejte ve fóru meziresortního týmu Návyková chování. Kalendář akcí a další informace najdete na internetové stránce týmu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Michal_Wagner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3434
Registrován: 11 črc 2012, 12:48
Profese: Rebel
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 2834 poděkování
Dostal poděkování: 2190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Reakce ENCOD member na bojkot petice za legalizaci konopí

Příspěvek od Michal_Wagner »

Ahoj,

z určitého důvodu komunikuju s Bushka Bryndova,což je členka ENCOD, viz http://www.encod.org/info/BUSHKA-BRYNDOVA.html -asi nemusím moc rozebírat o koho jde, že?

No a dostal jsem povolení podělit se s vámi o následující názor (OFFTOPICano, mám její výslovné dovolení ke zveřejnění soukromé korespondence):
Bushka Bryndova píše: jo, a taky tam ate tu devenku michailidu, ktera odmitla za piraty podporit celoevropskou petici za konopi s tim, ze se ji nelibi formulace textu petice, takze oni (pirati) si zorganizuji novou cceloevropskou petici se spravnym textem a pak ji teprve podpori. asi byste v ty vasi strane meli snupat min koksu...
Gratulki. No cement děcka.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal_Wagner za příspěvek:
Petr.Bajgar
"Tvářnost lze začít měnit s jedinou květinou, ..." -- Velvyslanec Spock
Uživatelský avatar
Frantisek.Navrkal
Zahraniční odbor
Příspěvky: 4765
Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
Profese: datový inženýr
Dal poděkování: 9913 poděkování
Dostal poděkování: 5725 poděkování

Re: Reakce ENCOD member na bojkot petice za legalizaci konop

Příspěvek od Frantisek.Navrkal »

Tak tyhle organizace by měli hlavně komunikovat s RP, ne s Jankou. Janka nezastává žádnou volenou funkci, nemá co bez pověření jednat jménem strany.

Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje (bývalé) poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou

Uživatelský avatar
Janka.Michailidu
Republikový výbor
Příspěvky: 2919
Registrován: 21 dub 2012, 19:19
Profese: Akademička na VŠCHT (biotechnologie)
Dal poděkování: 3763 poděkování
Dostal poděkování: 6001 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Reakce ENCOD member na bojkot petice za legalizaci konop

Příspěvek od Janka.Michailidu »

Já zase komunikuju s Janko Belinem OFFTOPICčlen předsednictva ENCODu: https://si.linkedin.com/pub/janko-belin/40/367/783 už docela delší dobu.. Prosím, neprezentuj tady Bushky názor tak, že to má vypadat, jako by to byl názor ENCODu, děkuju .]

Jinak poslední, co mi Janko psal, bylo (6. března - bavili jsme se ohledně konopného klubu a o novele), že mám zůstat v kontaktu s ním (i ENCODem) a kdyžtak máme jejich support a že nám i pomůžou, pokud budou moct.


A konkrétně k tomu, co tady vytahuješ ve formě Bushky příspěvku: názor pracovní skupiny PL na Weed like to talk (který jsme i prezentovali v tiskovce, takže to nebylo nic tajného) byl myslím diskutován až mockrát na to, aby se to tu zase vytahovalo.. Pokud chceš Michale, sežeň si podporu mezi členstvem a klidně tu iniciativu s Piráty podpořte (což se mimochodem mohlo stát i celou tu dobu, co byli někteří (například Petr Bajgar) otevřeně proti našim aktivitám - a to absolutně neberu jako něco špatného).

Dík za gratulki.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Janka.Michailidu za příspěvky (celkem 3):
Frantisek.Navrkal, Rostislav.Reha, Jan.Kochert

  • vedoucí meziresortního týmu Návykové chování
  • zástupkyně vedoucího pracovní skupiny Duševní zdraví
  • členka republikového výboru
  • členka správní rady π

zulip: Janka Michailidu | mastodon: malajanka | matrix: malajanka | tel: 7▼7▼6 8▼6▼6 3▼1▼6
Podporuji myšlenky Renesance Pirátů.

Uživatelský avatar
Frantisek.Navrkal
Zahraniční odbor
Příspěvky: 4765
Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
Profese: datový inženýr
Dal poděkování: 9913 poděkování
Dostal poděkování: 5725 poděkování

Re: Reakce ENCOD member na bojkot petice za legalizaci konop

Příspěvek od Frantisek.Navrkal »

Aha, takže to zase řešíme Weed like to talk, o čemž už je tady milion vláken? :roll:

Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje (bývalé) poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou

Uživatelský avatar
Jan.Koci
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 427
Registrován: 17 úno 2012, 13:21
Profese: Podnikatel
Dal poděkování: 216 poděkování
Dostal poděkování: 322 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Reakce ENCOD member na bojkot petice za legalizaci konop

Příspěvek od Jan.Koci »

Janko az na to, ze zadnou dalsi celoevropskou iniciativu s lepsim textem jste neudelali a nedelate. Vlozil se do toho, pokud vim, Zdenek Strnad. Kdyz sem se ptal co ma znamenat ten deravy paskvil, ktery jste vydali jako petici posleze, rekli jste, ze jde pouze o zjisteni miry podpory...

Takhle ja si nepredsatavuji ani dobrou praci, ani to, ze si nekdo stoji za tim co rekne(nebo dokonce vyda jako TZ)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Koci za příspěvky (celkem 2):
Petr.Bajgar, Frantisek.Navrkal
Horsedriver aka Dneska_spasime_svet_a_je_mi_jedno_ze_zitra_musis_do_skoly
Obrázek
OFFTOPICObrázek

Jabber: horsedriver[ta svinuta blbovina]jabber.cz
Mail: jan[ta svinuta blbovina]jankoci.cz

-Poridte si konecne uz tu telepatickou helmu, kdyz vam to bez ni nejde
-Opensource je ta nejkratsi cesta k ovladnuti sveta
-Evoluce vedomi namisto glorifikace prace a konzumu
-Šlem jako zakladni lidske pravo!!
Uživatelský avatar
Jan.Koci
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 427
Registrován: 17 úno 2012, 13:21
Profese: Podnikatel
Dal poděkování: 216 poděkování
Dostal poděkování: 322 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Reakce ENCOD member na bojkot petice za legalizaci konop

Příspěvek od Jan.Koci »

BTW: Pravni rozbor k tomu cannabis clubu taky uz mate?
Horsedriver aka Dneska_spasime_svet_a_je_mi_jedno_ze_zitra_musis_do_skoly
Obrázek
OFFTOPICObrázek

Jabber: horsedriver[ta svinuta blbovina]jabber.cz
Mail: jan[ta svinuta blbovina]jankoci.cz

-Poridte si konecne uz tu telepatickou helmu, kdyz vam to bez ni nejde
-Opensource je ta nejkratsi cesta k ovladnuti sveta
-Evoluce vedomi namisto glorifikace prace a konzumu
-Šlem jako zakladni lidske pravo!!
Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: Reakce ENCOD member na bojkot petice za legalizaci konop

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Janka Michailidu píše:Pokud chceš Michale, sežeň si podporu mezi členstvem a klidně tu iniciativu s Piráty podpořte (což se mimochodem mohlo stát i celou tu dobu, co byli někteří (například Petr Bajgar) otevřeně proti našim aktivitám - a to absolutně neberu jako něco špatného).
Nebyl jsem proti vašim aktivitám. Byl jsem proti tomu že jste nás Pirátskou stranu v podstatě vyřadily z podpory legalizace-dekriminalizace-výzkumu konopí. Místo aby jste nás tlačili do čela tohoto dekriminalizačního vývoje sepsali jste jeden canc kterým jste si umyly nad celým dekriminalizačním úsilím ruce a tím jste nás PS diskvalifikovali v očích stále rostoucí počtu spoluobčanů, kteří začínají chápat, že konopí je v podstatě užitečná léčivá bylina a podle toho je třeba k ní přístupovat.
Janko udělali jste nám velikananánskou "Medvědí službu", místo aby jste dávaly další potřebné impulzy k legalizaci a postupně i dalších užitečných látek posloužili jste zastrašovačům, konzervativcům a farmakožímačkám tím že jste nepodněcovali tolik potřebnou politickou podporu dekriminalizaci-legalizaci konopí. Místo toho jste se zachovaly jako trucovité rozmazlené děcka řvoucí v obchoďáku "Já chci, já chci všechno nebo nic". Díky tomu teď vypadáme jako naivní idioti a trend podporovat dekriminalizaci-legalizaci nám kradou socani, zelení, SSO a kdo ví kdo ještě.

Moje usilování o získání podpory pro WLtT asi bylo naivní, ale snažil jsem se dělat co bylo v mých silách podpořit uvolnění dnešní absurdní kriminalizace léčivého konopí. O tomto politiku jsem díky mému snažemí mohl mluvit se stovkami lidí které jinak politika v Česku v podstatě nezajímá a tím nás vymaňovat ze závislosti na mediálním marketingu a stavět nejen na povrchní mediální masce ale jednat s lidmi přímo o tom co jsme zač a co a proč podporujme.
Uživatelský avatar
Michal_Wagner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3434
Registrován: 11 črc 2012, 12:48
Profese: Rebel
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 2834 poděkování
Dostal poděkování: 2190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Reakce ENCOD member na bojkot petice za legalizaci konop

Příspěvek od Michal_Wagner »

Janka Michailidu píše:Jinak poslední, co mi Janko psal, bylo (6. března - bavili jsme se ohledně konopného klubu a o novele), že mám zůstat v kontaktu s ním (i ENCODem) a kdyžtak máme jejich support a že nám i pomůžou, pokud budou moct.
Proč o tom není někde na foru informace ? :(
Nepíšu to sem proto, abych s tebe udělal píp, ale aby se ta situace mohla nějak řešit, protože kdyby jste viděli, co mi o Pirátech napsala Bushka ... ale fajn. Hele, chystáme se s Tomášem za ní, nechceš se ty s Michalem přidat?
Janka Michailidu píše:Pokud chceš Michale, sežeň si podporu mezi členstvem a klidně tu iniciativu s Piráty podpořte.
Janko, já s váma nechci nijak bojovat, nebo vyvolávat nějaká hlasování. Já se chci na věcech domluvit. Rozumě. OFFTOPICA taky teda chci, aby si členové ENCOD nemysleli o PP, nebo o zástupkyni garanta PL , že by měla omezit koks (měla začít myslet). To, co děláte, děláte více-méně skvěle (to méně je to, že nekomunikujete, jinak by to bylo supr) a myslím, že by byla škoda se teď zdržovat nějakýma nesmyslnýma sporama, nebo soubojema uvnitř strany. ;)

Co někde udělat vlákno o cannabis clubu?

P.S.: A Jani, kde je ta vaše slibovaná kontrapetice , teda ? -- chápeš?
"Tvářnost lze začít měnit s jedinou květinou, ..." -- Velvyslanec Spock
Odpovědět

Zpět na „Návykové chování“