Radim Pešat

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Moravskoslezský kraj, PKS Moravskoslezský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
reddbbul
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 5
Registrován: 30 pro 2014, 07:21
Profese: hasič
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování

Radim Pešat

Příspěvek od reddbbul »

Zdravím, Vás
Již delší dobu sleduji Vaše aktivity na politické a taky mimopolitické scéně. Sdílím s Váma stejný názor na svobodu projevu a inernetu bez omezení.
Jsem 40letý prof. hasič v podniku kousek od Ostravy. Dříve jsem byl příznivcem levicových uskupení, ale časem jsem pochopil, že je v této zemi celkem jedno, která ze zavedených stran zrovna vládne. Jste strana, která má u mně již 4tým rokem důvěru a nenašel jsem nic zásadního, abych o tom pochyboval. Důležitý v mém rozhodnutí je Váš program a taky změny, které bych i já rád přivítal, ať už počínaje legitimním financováním stran, až po dostupnost státních zakázek pro všechny subjekty stejně a jejich zveřejňování na internetu.
Důležitá pro mně je taky budoucnost, nelíbí se mi dnešní systém dovolující beztrestné obohacování určitých skupin na úkor budoucích generací. Do dneška jsem se nikde aktivně za žádná pol. uskupení neangažoval, ale chci to změnit. Není už čas čekat, je třeba začít jednat.
Rád se učím novým věcem, aktivně sportuji a trávím volný čas s mými dětmi v přírodě na pěších túrach, tak na kole. Není mi lhostejný život našich občanů v našem městě a především kritizuji poslední kroky a rozhodnutí, která pobouřila většinu obyvatel města.
Tito uživatelé poděkovali autorovi reddbbul za příspěvek:
Petr.Vileta
rst
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 621
Registrován: 16 říj 2013, 17:40
Profese: ...
Bydliště: Ostrava
Dal poděkování: 666 poděkování
Dostal poděkování: 609 poděkování

Re: Radim Pešat

Příspěvek od rst »

Ahoj, vítej, někdy kolem 7.1 se bude konat schůze Na stojáka v novém pirátském centru v Ostravě-Zábřehu, tak Tě rádi uvidíme. Přesný čas a datum se dovíš brzy.
Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18678
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33872 poděkování

Re: Radim Pešat

Příspěvek od Martin.Kucera »

Bude to přímo 7. 1. - na poslední krajské schůzi jsme tak nějak dohodli, že budeme dělat schůze vždycky první středu v měsíci, takže nám ji připomene zkouška sirén. ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 2):
Rostislav.Reha, reddbbul

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

reddbbul
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 5
Registrován: 30 pro 2014, 07:21
Profese: hasič
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování

Re: Radim Pešat

Příspěvek od reddbbul »

Díky, rád přijdu.
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Moravskoslezský kraj“