Ukončení členství

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů místního sdružení.

Moderátor: Předsedající

Pravidla fóra
  • Fórum je veřejné. Do fóra přispívají členové místního sdružení a jeho registrovaní příznivci (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Jednáním předsedá místní předsednictvo, případně předsednictvo nadřízené nebo administrativní odbor.
  • Na tomto fóru se vyhlašují závazná hlasování místního fóra. Hlasovat mohou pouze členové místního sdružení.
Odpovědět
Simona.Skorepova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1731
Registrován: 18 bře 2012, 14:16
Profese: maminka
Dal poděkování: 995 poděkování
Dostal poděkování: 1433 poděkování

Ukončení členství

Příspěvek od Simona.Skorepova »

Milé sdružení, vzhledem k tomu, že jsem v současnosti zcela pohlcena pracovními povinnostmi a i z důvodů, že jsem nebyla schopná Liborovi v kampani pomoci tak, jak jsem předpokládala, také z důvodu vzdálenosti, žádám o ukončení mého členství v MS Tachovsko. Zažádala jsem o přestup do svého původního kraje, který nebyl schválen, proto zároveň končím své členství v pirátské straně. Děkuji vám za vaši trpělivost se mnou coby "neřízenou střelou" a přeji vám mnoho úspěchů ve vašem "rudém moři". Držte se.
P.S. Prosím o nezbytné administrativní úkony.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Simona.Skorepova za příspěvek:
Radek.Holodnak
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21733
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor kyber. bezpečnosti, muž z Brna
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5297 poděkování
Dostal poděkování: 12580 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukončení členství

Příspěvek od Lukas.Novy »

Jenom upozornim, ze na prestup mezi sdruzenimi se aplikuji stejna ustanoveni jako o prijimani clena, tudiz tvoje odmitnuti je treba podle predpisu zduvodnit, jinak neni platne.

Máte pocit, že Vás KK nebo jiný funkcionář šikanuje, pomlouvá či zesměšňuje? Nejsem právník, ale zastoupím Vás v jednání s přezkumnými orgány. Pište nestranickému ombudsmanovi na ombudsman@krtek.net
Tel: 777-5-KRTEK

Simona.Skorepova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1731
Registrován: 18 bře 2012, 14:16
Profese: maminka
Dal poděkování: 995 poděkování
Dostal poděkování: 1433 poděkování

Re: Ukončení členství

Příspěvek od Simona.Skorepova »

Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Tachovsko“