neznámá faktura

Fórum pro diskusi a hlasování krajského předsednictva

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Administrativa-KS Jihočeský kraj, KoKS Jihočeský kraj

Zamčeno
Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

neznámá faktura

Příspěvek od Tobias.Esner »

Dorazila poštou faktura na 16.431,60 za roznos letáků, který objednával Ivo Vlasatý jménem Pirátů.
Nejsem si vědom toho, že je Ivo oprávněn podepisovat za stranu objednávku v této výši. Prosím o prošetření, nejlépe KK

Fakturu je potřeba zapatit, ale takové jednání už bylo během kampaně EP několikrát kritizováno....
Přílohy
roznos jčk.pdf
(1.87 MiB) Staženo 60 x
Uživatelský avatar
Ivo.Vlasaty
Místní předsednictvo
Příspěvky: 2233
Registrován: 31 led 2012, 09:15
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 8754 poděkování
Dostal poděkování: 3667 poděkování

Re: neznámá faktura

Příspěvek od Ivo.Vlasaty »

Mám podepsanou hmotku a mám dispoziční práva k Volebnímu účtu České Budějovice. Nic jsem zatím ze stranického účtu neproplatil, dávám o tom hlasovat. Rád se nechám poučit, co jsem udělal špatně a těším se na další byrokratické obstrukce.

http://www.pirati.cz/fo/seznam_uctu

P.S.: Že na poště vládne chaos už víme (když jsem tam místo paní strávil asi hodinu nad tabulkou v Excelu, kam to chceme roznést a kam ne aspoň podle kombinací městských částí a příslušných pošt, protože podle ulic si to zadat nechat nemohli a pak to stejně chodilo všelijak...) tudíž mě nijak nepřekvapuje, že fakturu posílají do Prahy a nám se neozvou...

Ivo Vlasatý
České Budějovice
ivo.vlasaty@pirati.cz
792446700

Uživatelský avatar
Ivo.Vlasaty
Místní předsednictvo
Příspěvky: 2233
Registrován: 31 led 2012, 09:15
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 8754 poděkování
Dostal poděkování: 3667 poděkování

Re: neznámá faktura

Příspěvek od Ivo.Vlasaty »

Asi už chápu, co je špatně, přesto prosím o polopatické vysvětlení. A zejména vysvětlení, jaký smysl by mělo to obstruovat a proč by PKS nemělo proplacení té faktury schválit. Díky.

Ivo Vlasatý
České Budějovice
ivo.vlasaty@pirati.cz
792446700

Zamčeno

Zpět na „Krajské předsednictvo Jihočeský kraj“