žádost o členství

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Karlovarský kraj, PKS Karlovarský kraj, PMS Mariánské Lázně

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  • Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  • Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  • V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Martin.Kalina
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 63
Registrován: 05 říj 2013, 16:41
Profese: dispečer mezinárodní dopravy
Dal poděkování: 31 poděkování
Dostal poděkování: 72 poděkování

žádost o členství

Příspěvek od Martin.Kalina »

Dobrý den. mé jméno je Martin Kalina. vystudoval jsem ekonomickou fakultu ZČU (Ing.) a v současné době pracuji v jedné zdejší dopravní firmě na pozici dispečera. jsem dlouhodobým příznivcem českých pirátů a rád bych se stal plnohodnotným členem v rámci Mariánskolázeňské organizace. jsem připraven zodpovědět všechny případné dotazy.
Martin Kalina
předseda MS Mariánské Lázně
starosta a člen zastupitelstva města Mariánské Lázně
Uživatelský avatar
Petr.Tresnak
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 914
Registrován: 01 srp 2009, 20:48
Bydliště: Mariánské Lázně
Dal poděkování: 979 poděkování
Dostal poděkování: 1037 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: žádost o členství

Příspěvek od Petr.Tresnak »

Ahoj. Vítej na palubě. Počítám, že s Ondrou jsi již mluvil a otázky nechám na případné setkání :)
Perhaps most significantly, focus in the swarm is always on what everybody can do, and never what people cannot or must do .. R.F.
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Mariánské Lázně“