zájemce - Jan Kochert

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.
Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  • Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  • Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  • V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
Jan_Kochert
Návštěvník – nepatří k Pirátům

zájemce - Jan Kochert

Příspěvek od Jan_Kochert »

Ahoy všem,
rád bych požádal o přijetí do MS Tachovsko.

Něco málo o mě
Je mi 36 let a zatímco pirátem se cítím být celý život, Pirátem jsem byl "jen" v letech 2011-2013. Působil jsem zejména v rámci Zahraničního Odboru OFFTOPIC(spolupracoval jsem např. na překladu několika článků, zpráv, kapitol Cryptobooku atp. ). Důvodem mého odchodu byly jak záležitosti osobní, tak nesoulad v prioritách Pirátů a mé představy, se kterou jsem do Pirátů vstupoval. Po celou dobu jsem nicméně Piráty sledoval a byl v kontaktu s několika desítkami členů. Přehled o Pirátech i technických systémech mám tedy vcelku dobrý, čehož důkazem budiž to, že jsem zvádl nastavit si dobře skupiny na fóru :D

OFFTOPICproč Tachovsko?
Budu upřímný: za své domovské MS považuji internet. Díky němu mám možnost volby kde, s kým a na čem mohu spolupracovat, vzdálenost nehraje žádnou roli.

Pokud ale musím někam patřit, proč toho nevyužít a nepoznat osobně další Piráty? Samozřejmě se čas od času objevím i v domovském KS Ústí, ale na osobní setkání s vámi se obzvlášť těším :)
Fyzická vzdálenost není žádný problém - bydlím ve vedlejším kraji a hodina a půl autem není o nic větší problém, než jet s přítelkyní na nákupy ;)


Díky za váš čas
Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: zájemce - Jan Kochert

Příspěvek od Tobias.Esner »

Honza je již členem a pod svým původním účtem ;)
jan-kochert-u4797/
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tobias.Esner za příspěvky (celkem 2):
Jan.Kochert, Libor.Spacek
Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Tachovsko“