Lepší plánování nočních

Moderátoři: Rada resortních týmů - členové, Resortni tym Lidska prava

Zamčeno
Oldrich.Fischer
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 153
Registrován: 26 zář 2013, 21:14
Profese: Konstruktér
Dal poděkování: 323 poděkování
Dostal poděkování: 131 poděkování

Lepší plánování nočních

Příspěvek od Oldrich.Fischer »

Lepší plánování nočních.
Chci se zastat Lukáše. Lépe si zorganizovat směny v práci je leckdy utopie. Já sám jsem pracoval ve skupině kde vedoucí uměl bravurně počítat do tří. Tedy jedna , dvě, třetí den směna 24 hodin. Bez výjimky celý rok. Neděle , svátky nepočítaje. Takže nikdo nikdy neměl v celku sobotu s nedělí. On by prostě nebyl schopen se jinak dopočítat počtu hodin za jeden měsíc. Tento vedoucí , super kovaný kádr, původním povoláním traktorista měl pod sebou leckdy i vysokoškoláka. Faktem zůstává , že traktorista může být i třetím mužem ve státě. Prý jim byl i předseda poslanecké sněmovny Vlček. Nebo jeden z mých kolegů pracoval : jeden den 24 hodin , druhý den 12 hodin. Tomu také na nějakou schůzi čas nezbyl. To vydržel asi tři nebo čtyři měsíce. Pořád to bylo dobrý. Pak ho z banky odvezli do Bohnic i se služební pistolí. Věčná sláva odborářským bossům. Já když je vidím vysmáté v parlamentních lavicích (a možná i bruselských) tak se mi zatmí před očima a vypnu televizi. Odboroví bafuňáři by měli být odměňováni až za vykonanou práci. Takhle jsou jejich platy bezpracným ziskem, navíc, k jejich osobním podnikatelským aktivitám. Jednou za osm let se zviditelní vyhlášením nějaké nesmyslné, předem k zániku odsouzené stávky. (Stále ještě mám před očima míting vrchního odboráře ve fabrice se závěrečnou ejakulací : do nového závodu v nových montérkách. Tak je to .! Soudruzi!!)
Zamčeno

Zpět na „Svoboda projevu“