Jxxxx Bezxxxxxx

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Jihomoravský kraj, PKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
BJonah
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 08 říj 2016, 14:24
Profese: Student, freelance videographer
Dostal poděkování: 3 poděkování

Jxxxx Bezxxxxxx

Příspěvek od BJonah »

Oznámení moderátora:
na přání autora anonymizované


Zdravím,

rád bych se stal členem Pirátů. Rozhodl jsem se tak dnes po volbách, když sem po cestě do volební místnosti trochu přemýšlel. Co mě k tomu vedlo? Když sem jel dnes busem ve 12:00 z Brna do UH volit a viděl sem na billboardech xichty Valenty, Mařáka, Okamury a podobného xindlu. U nás na Slovácku všechno vyhrávaj komouši, fuck. Je mi 24 let, pocházím z xxxxxx Hradiště, od svých 18 let chodím pravidelně ke všem volbám, zatím jsem vždy volil Piráty. K Pirátům mě přitáhl Ivan Bartoš, když mi bylo 18 a studoval jsem Informatiku v ekonomice na Obchodní akademii v UH, tehdy to ještě byla spíš fascinace politickým lídrem co má dredy a doktorát. Ivana od té doby sleduju na sociálních sítích.

Od dob SŠ dost času uteklo, teď už samozřejmě Piráty volím spíš kvůli trasnparentnosti a boji za svobodný internet než kvůli Ivanovi. Jinak momentálně žiju již čtvrtým rokem v Brně, kde i studuji na Masarykově universitě. Již né informatiku, ale obecnou teorii umění. Poloprofesionálně se věnuji videu a střihu (trochu fotce). Krom toho jsem certifikovaný zdravotník a plavčík. Člen Českého červeného kříže a xxxxxxx rybářského svazu. Toto můžu nabídnout straně. Hahah.

Co se týče mých politických názorů, jsem pravidelný divák The Young Turks. Takže asi liberálně-progresivní?

Toš tak
Tito uživatelé poděkovali autorovi BJonah za příspěvky (celkem 3):
Pavel.Moravec, Jaroslav.Kamen, Radek.Holomcik
Uživatelský avatar
Maria.Vasickova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2453
Registrován: 01 úno 2010, 21:56
Bydliště: Jižní Morava
Dal poděkování: 1772 poděkování
Dostal poděkování: 1652 poděkování

Re: Jxxx

Příspěvek od Maria.Vasickova »

Zdravím Jonáši, je super, že chceš mezi nás ;) . První krok si udělal, a dalším je vyplnit přihlášku a přijít ji odevzdat na schůzi, (která zatím nebyla vyhlášena), ale jistě bude brzo. Tam se představíš a pak se domluvíme co a jak dál. Takže, zatím přeji hodně vytrvalosti ve svém rozhodnutí.

Štěstí spočívá ve svobodě a svoboda v odvaze.

Periklés
Uživatelský avatar
Martin.Polak
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 1057
Registrován: 09 srp 2010, 20:51
Dal poděkování: 676 poděkování
Dostal poděkování: 1358 poděkování

Re:

Příspěvek od Martin.Polak »

Oznámení moderátora:
přišel požadavek na smazání vlákna od autora. Samozřejmě nic nemažeme, ale platí i ve vašem kraji pravidlo, že příspěvek je možno anonymizovat na přání a místo jména bude všude samé XXX?

Na bojištích v Iráků a Kuvajtu zůstalo po armádě USA 300 tun ochuzeného uranu ve formě prachu. *
Snaha o zákaz zbraní zabíjejících a ohrožujících zdraví ještě dlouho po skončení konfliktu má smysl.
Podpořte snahu, aby se Česko připojilo k 122 členům OSN a řekla ne rozhazování jaderného odpadu.
Když už máme to ministerstvo zahraničí, že jo ;-) **
Vlákno: viewtopic.php?p=588267#p588267

Uživatelský avatar
Petr.Springinsfeld
Republikový výbor
Příspěvky: 2026
Registrován: 29 srp 2015, 23:41
Profese: Zastupitel JmK
Bydliště: Brno-střed
Dal poděkování: 2700 poděkování
Dostal poděkování: 3190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od Petr.Springinsfeld »

Martin.Polak píše: 01 dub 2021, 18:38
Oznámení moderátora:
přišel požadavek na smazání vlákna od autora. Samozřejmě nic nemažeme, ale platí i ve vašem kraji pravidlo, že příspěvek je možno anonymizovat na přání a místo jména bude všude samé XXX?
Určitě. Žádostem o výmaz je za mě nutné vyhovět.

Petr Springinsfeld
zastupitel Jihomoravského kraje a městské části Brno-střed
608 366 554, petr.springinsfeld@pirati.cz

Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18673
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33871 poděkování

Re: Jxxxx Bezxxxxxx

Příspěvek od Martin.Kucera »

Oznámení moderátora:
Prosímvás, nechte anonymizaci na administrátorech fóra, kteří pro to mají své postupy a nástroje. Tohle polovičaté řešení je k ničremu...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvek:
Michaela.Nepejchalova

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Petr.Springinsfeld
Republikový výbor
Příspěvky: 2026
Registrován: 29 srp 2015, 23:41
Profese: Zastupitel JmK
Bydliště: Brno-střed
Dal poděkování: 2700 poděkování
Dostal poděkování: 3190 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jxxxx Bezxxxxxx

Příspěvek od Petr.Springinsfeld »

Martin.Kucera píše: 03 dub 2021, 11:55
Oznámení moderátora:
Prosímvás, nechte anonymizaci na administrátorech fóra, kteří pro to mají své postupy a nástroje. Tohle polovičaté řešení je k ničremu...
Jasné, to se omlouvám. Já jsem myslel, že Martin to má na starosti, když nám sem píše, navíc i s moderátorským tagem.

Petr Springinsfeld
zastupitel Jihomoravského kraje a městské části Brno-střed
608 366 554, petr.springinsfeld@pirati.cz

Uživatelský avatar
Martin.Polak
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 1057
Registrován: 09 srp 2010, 20:51
Dal poděkování: 676 poděkování
Dostal poděkování: 1358 poděkování

Re: Jxxxx Bezxxxxxx

Příspěvek od Martin.Polak »

Já se omlouvám. Když je možnost něco udělat, tak to prostě udělám. Nevím jestli to má dělat primárně AO a nebo kdo, ale myslím si, že mají tolik jiné důležité práce na starost že tomuto se věnovat nemusí.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Polak za příspěvek:
Pavel.Moravec

Na bojištích v Iráků a Kuvajtu zůstalo po armádě USA 300 tun ochuzeného uranu ve formě prachu. *
Snaha o zákaz zbraní zabíjejících a ohrožujících zdraví ještě dlouho po skončení konfliktu má smysl.
Podpořte snahu, aby se Česko připojilo k 122 členům OSN a řekla ne rozhazování jaderného odpadu.
Když už máme to ministerstvo zahraničí, že jo ;-) **
Vlákno: viewtopic.php?p=588267#p588267

Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Jihomoravský kraj“