Nominace Jany Hladové na 11.-30. místo kandidátky do Krajských voleb ULK 2024

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Předsedající, Krajsti predsedajici, PKS Ústecký kraj

Odpovědět

Podporuji nominaci Jany Hladové na 11.-30. místo kandidátky do Krajských voleb 2024

Pro

10
83%

Proti

0
Žádná hlasování

Zdržuji se

2
17%
 
Celkem hlasujících: 12 - Celkem hlasů: 12

Uživatelský avatar
Miloslava.Karfilatova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 362
Registrován: 13 črc 2018, 08:53
Profese: Personalistka
Bydliště: Kadaň
Dal poděkování: 1076 poděkování
Dostal poděkování: 631 poděkování

Nominace Jany Hladové na 11.-30. místo kandidátky do Krajských voleb ULK 2024

Příspěvek od Miloslava.Karfilatova »

Zdravím,
nominuji @Jana.Hladova do Krajských voleb 2024. Jana je Předsedkyně MS Kadaň, bývalá zastupitelka města a je aktivní v oblasti ochrany životního prostředí.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Miloslava.Karfilatova za příspěvky (celkem 3):
Hana.Vodrazkova, Dalibor.Zahora, Jana.Hladova

Míla Karfilátová
Místopředsedkyně PKS ULK * Místopředsedkyně MS Kadaň * členka KET Doprava a infrastruktura ULK

Jana.Hladova
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 241
Registrován: 10 led 2018, 20:39
Profese: Ekolog energetického zařízení
Dal poděkování: 706 poděkování
Dostal poděkování: 583 poděkování

Re: Nominace Jany Hladové na 11.-30. místo kandidátky do Krajských voleb ULK 2024

Příspěvek od Jana.Hladova »

Ahoj,
předně moc děkuji Míle za neúnavnou podporu. Jsem moc ráda že Tě Milí v Kadani máme. Ostatním, kteří hlasovali děkuji za podporu, které si vážím. Poslední dobou se mé aktivity směrem ke straně omezily na minimum. Vedlo mne k tomu mnoho důvodů, vesměs osobních. Tyto důvody a fakt, že se směrem k politice v poslední době cítím poměrně vyhořele, mi velí tuto nominaci odmítnout. Upřímně pokud člověk investuje energii a čas a necítí dlouhodobě odpovídající efekt a podporu, zákonitě dospěje k tomu, že ji nasměruje jinam. To se prostě stalo a momentálně cítím největší smysl v zaměření se na komunální a místní problémy a události. Je tam zpětná vazba a ocenění našich kadaňských voličů a současně podpora ze strany našich místních členů. To mi ke spokojenosti úplně stačí a tak mne to baví. Vždy jsem byla tak trochu solitér, který miluje svou osobní svobodu. Jejímu rozvoji se chci věnovat a cokoliv svobodu omezující, maximálně minimalizovat :mrgreen:

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jana.Hladova za příspěvky (celkem 2):
Miloslava.Karfilatova, Adam.Senk

Předseda MS Kadaň, člen několika expertních týmů (Energetika, ŽP)
"Nejmocnější je ten člověk, který vládne sám sobě"

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Ústecký kraj“