Nominace Jardy Hořejšího na čelo kandidátky do KV 2024

Moderátoři: KoKS Moravskoslezský kraj, PKS Moravskoslezský kraj

Odpovědět

Podporuji nominaci Jaroslava Hořejšího na čelo kandidátky do krajských voleb 2024

Ano

11
48%

Ne

2
9%

Zdržuji se

10
43%
 
Celkem hlasujících: 23 - Celkem hlasů: 23

Uživatelský avatar
Michal.Najvarek
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 364
Registrován: 09 úno 2014, 08:41
Profese: IT programátor
Bydliště: Šenov
Dal poděkování: 251 poděkování
Dostal poděkování: 233 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nominace Jardy Hořejšího na čelo kandidátky do KV 2024

Příspěvek od Michal.Najvarek »

Drahé KF dovoluji si touto formou nominovat na čelo kandidátky @Jaroslav.Horejsi. Jarda rozhodně nepatří mezi neznáme osobnosti Pirátské strany, takže představovat jej, by bylo nošením dříví do lesa.
Prostý důvod mého návrhu spočívá v myšlence rozmanitého čela naši kandidátky, která by měla být tvořena nositeli myšlenek a krajských témat. Prosím Jardu o vyjádření a Vás o podporu této nominace.

Správce zeměkoule na polovičním úvazku bez možnosti odvolání a bez nároku na jakoukoliv odměnu
Uživatelský avatar
Jaroslav.Horejsi
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 65
Registrován: 12 dub 2017, 12:17
Profese: Informatik
Dal poděkování: 62 poděkování
Dostal poděkování: 67 poděkování

Re: Nominace Jardy Hořejšího na čelo kandidátky do KV 2024

Příspěvek od Jaroslav.Horejsi »

Děkuji za nominaci @Michal.Najvarek. Nominaci přijímám a kandidátskou řeč napíši.

Uživatelský avatar
Jaroslav.Horejsi
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 65
Registrován: 12 dub 2017, 12:17
Profese: Informatik
Dal poděkování: 62 poděkování
Dostal poděkování: 67 poděkování

Re: Nominace Jardy Hořejšího na čelo kandidátky do KV 2024

Příspěvek od Jaroslav.Horejsi »

Vážené pirátky a piráti,
chtěl bych vás požádat o podporu jako kandidát na čelo krajské kandidátky 2024.
Pocházím z Ostravy a u Pirátů jsem od roku 2017 jako registrovaný příznivec a od roku 2018 jsem člen strany. V komunálních volbách 2022 jsem byl lídr obvodu Ostravy Mariánských Hor a Hulvák. Bohužel nepodařilo se dostat do zastupitelstva obvodu. Po volbách jsem se stal členem komise pro rodinnou politiku na magistrátu Ostravy.
Po krajských volbách v roce 2020 jsem členem Komise pro osoby se zdravotním postižením. V rámci komise mi podařilo zabránit, aby organizace, které provozují například chráněné dílny, mohli požádat o dotaci na rekonstrukci, i když jsou v nájmu. Hrozilo, že dotace na rekonstrukci by mohli organizace požádat pouze, pokud jsou ve vlastních nemovitostech.
Já osoba se zdravotním postižením, která využívá sociální služby a zároveň člena komisí jak na kraji na městě, mám zkušenosti, které obsahují pohledy na problematiku z obou stran. Z tohoto důvodu bych se rád na kraji věnoval sociální problematice s zaměřením terénní a pobytové sociální služby.
Kromě toho bych se rád věnoval oblasti IT. Budoucnost kraje je v rozvoji IT v různých oblastech včetně zdravotnictví a sociální oblasti. Musíme dosáhnout toho, aby se IT rozvíjelo ve všech oblastech i v těch oblastech, co na první pohled nevypadají na použití IT technologii, protože to umožňuje naplňovat spravedlivou transformaci našeho kraje.
V Pirátské straně jsem v Resortních týmech Zdravotnictví a Práce a Sociálních věcí. Jsem součástí pracovního týmu Bez Bariér.
Jinak ve volném čase rád cestuji, čtu knihy a rád zkouším novinky oblasti IT.
Také jsem členem Handy Clubu Ostrava, který pořádá sportovní a volnočasové aktivity pro osoby se zdravotním postižením.
Pokud máte nějaké dotazy, rád na ně odpovím.
Další informace o mně najdete v mém medailonku: https://lide.pirati.cz/profil/1557/

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaroslav.Horejsi za příspěvky (celkem 4):
Michal.Najvarek, Leonard.Varga, Michal.Soltys, Hana.Brnakova
Odpovědět

Zpět na „Členské podněty a nominace“