Krajská nominace Marcela Kolaji ve volbách do EP

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: PKS Středočeský kraj, Předsedající, Krajsti predsedajici

Odpovědět

Krajskou nominaci pro Marcela Kolaju

Podporuji

25
93%

Nepodporuji

1
4%

Zdržuji se

1
4%
 
Celkem hlasujících: 27 - Celkem hlasů: 27

Uživatelský avatar
Vaclav.Kubaljak
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 519
Registrován: 08 kvě 2018, 23:05
Profese: Účetní
Dal poděkování: 1518 poděkování
Dostal poděkování: 1094 poděkování

Krajská nominace Marcela Kolaji ve volbách do EP

Příspěvek od Vaclav.Kubaljak »

Ahoj krajané, mil* Pirát*,
navrhuji Marcela Kolaju jako lídra (a na každou další pozici) do primárek k volbám do Evropského parlamentu.

Marcela považuji za jednoho nejkompetentnějších pirátských politiků, kterého do těchto voleb máme. Na půdě EP již působil v minulém volebním období a za jeho výsledky se nemusíme stydět. Za mě jednoznačně Kolaja, nikoliv poník.

V Evropském parlamentu působí jako kvestor ve výboru pro vnitřní trh a ochranu spotřebitelů (IMCO), ve výboru pro kulturu a vzdělávání (CULT) a ve zvláštním výboru pro umělou inteligenci v digitálním věku (AIDA). Dále pak v delegacích pro vztahy se Spojenými státy americkými (D-US) a s Indií (D-IN).

Roku 2022 jsme jej zvolili 1. místopředsedou.

Marcel je vzhledem k jeho profesním zkušenostem s vývojem otevřeného softwaru zastáncem svobodného a otevřeného software jakožto nástroje k pokroku v digitálním věku. Sehrál důležitou roli ve vzniku FOSSEPS (Free and Open Source Software Solutions for European Public Services). Tento pilotní projekt Evropské komise si klade za cíl „spravovat a chránit svobodný software a zacházet s ním jako s kolektivním, sdíleným a cenným evropským aktivem, vzhledem k rostoucímu využívání v evropských institucích a v rámci evropských veřejných služeb“

A jako třešnička na závěr - Marcel už lídrem kandidátky byl a tyto vody zná.

*koncovku si doplňte jak je vám nejmilejší.

Uživatelský avatar
Martin.Karim
Rozhodčí komise
Příspěvky: 463
Registrován: 30 led 2020, 20:26
Profese: právník
Bydliště: Trnová
Dal poděkování: 804 poděkování
Dostal poděkování: 717 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajská nominace Marcela Kolaji ve volbách do EP

Příspěvek od Martin.Karim »

Podporuji nominaci @Marcel.Kolaja

m: martin.karim@pirati.cz
t:+420602383636

Uživatelský avatar
Marcel.Kolaja
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 5080
Registrován: 14 čer 2010, 15:27
Profese: kvestor Evropského parlamentu
Bydliště: Český Brod
Dal poděkování: 7466 poděkování
Dostal poděkování: 7689 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajská nominace Marcela Kolaji ve volbách do EP

Příspěvek od Marcel.Kolaja »

Ahoj!

Děkuji Vaškovi za založení nominace, kterou tímto přijímám, a rád bych doplnil pár slov. Jak víte, před dvěma lety jsem se přestěhoval do kraje s dírou uprostřed a jsem rád, že s řadou z vás mám možnost pracovat na prosazování pirátských hodnot, protože to je to, co nás Piráty spojuje. Vilém Maršík je jedním z Pirátů, s kterým jsme stranu na zelené louce stavěli. Domča Michailidu mi moc pomohla ve volbách do Evropského parlamentu v roce 2014 a jsem jí za to moc vděčen. S Frantou Kopřivou jsme společně pracovali v RT EZO. S Pepou Boušem spolupracuji jako s naprosto skvělým vedoucím Technického odboru. S Klárou Kocmanovou spolupracujeme jako zvolení zástupci Pirátské strany. Nedávno jsme v Poslanecké sněmovně pořádali kulatý stůl k evropské legislativě, které říkáme Chat Control:

https://twitter.com/PiratKolaja/status/ ... 4343174144

Tomáš Valenta mimo jiné také odvedl skvělou práci proti nesmyslnému šmírování, které má zavést tato legislativa, spuštěním petice. A s výčtem jmen členů, jejichž práce si nesmírně vážím, bych mohl pokračovat, ale nechci vyčerpat všechny volné gigabajty na diskovém prostoru fóra. ;-)

Moji nominační řeč najdete v nominačním vlákně v členských podnětech a případné dotazy, na které vám rád odpovím, prosím také směřovat tam, aby byly všechny na jednom místě:

viewtopic.php?p=842776#p842776

Samozřejmě budu rád, když mi svou podporu pro nominaci vyjádříte i ve výše odkazované anketě v členských podnětech.

Zdravím z Českého Brodu a děkuji velmi za vaši podporu!

Tito uživatelé poděkovali autorovi Marcel.Kolaja za příspěvky (celkem 4):
Vaclav.Kubaljak, Jan.Podhajsky, Jan.Prokop, Jan.Korbel

Marcel Kolaja
kvestor Evropského parlamentu

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Středočeský kraj“