MS Pha 12 02/2023 - Volba předsednictva místního sdružení

Moderátoři: Pražští předsedající, PKS Praha, PMS Praha 12

Uživatelský avatar
Michal.Macek
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 756
Registrován: 31 říj 2018, 12:52
Profese: Tajemník ZK Pirátů SČK
Dal poděkování: 678 poděkování
Dostal poděkování: 1107 poděkování

MS Pha 12 02/2023 - Volba předsednictva místního sdružení

Příspěvek od Michal.Macek »

Kolegyně a kolegové, hezký den ještě jednou,
v návaznosti na právě zahájenou volbu předsedy/kyně zahajuji též volbu zbytku předsednictva našeho místního sdružení. S mandátem únor 2023-2025.

Předsednictvo bude celkem 3-5členné, v této volbě volíme tedy až 4 místa sestupně. Volby se může zúčastnit kdokoli s platným členstvím v MS Piráti Praha 12 v době volby.
Volit budeme dvoukolově, v prvním kole přijatelnost všech přihlášených, ve druhém kole seřadíme 1. až 4. místo. Hlasy z prvního kola navrhuji jako rozhodující pro případnou shodu ve 2. kole. Dále navrhuji, že přihlásí-li se uchazeč z nějakého důvodu až od nižšího místa v předsednictvu, nebude v konečném řazení k jeho hlasům přihlíženo, dokud nebudou naplněna místa výše OFFTOPIC(jinými slovy i např. při plném počtu hlasů v 2. kole pro takto přihlášeného kandidáta přeskočí ho na patřičná místa uchazeči s nižším počtem hlasů, kteří se přihlásili výše).
Neúspěšní kandidáti na předsedu se získanou přijatelností mohou tuto přijatelnost uplatnit ve volbě místopředsednických míst.
Nominace (a samonominace) budeme evidovat zde ve vlákně, stejně jako kandidátské řeči. V kandidátské řeči nebo nominaci budiž odkázán pirátský profil uchazeče/ky.

Mandát stávajícího 1. předsedy uplyne 14.2. (ostatních 2 členů předsednictva 19.2.)

Dobu pro přihlašování/navrhování navrhuji tedy do 3.2., dobu na rozmyšlenou do 5.2. 16:00, volili bychom 1. kolo od 5.2. do 7.2. (16:00, 48 hodin), 2. kolo od 7.2. do 9.2. (cca 17:00, 48 hodin)

.
.

Rozprava budiž tímto otevřena.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Macek za příspěvek:
Jiri.Bruzek

místopředseda KS Praha, zastupitel Prahy 12, místopředseda MS Praha 12, tajemník ZK SČK

Uživatelský avatar
Michal.Macek
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 756
Registrován: 31 říj 2018, 12:52
Profese: Tajemník ZK Pirátů SČK
Dal poděkování: 678 poděkování
Dostal poděkování: 1107 poděkování

Re: MS Pha 12 02/2023 - Volba předsednictva místního sdružení

Příspěvek od Michal.Macek »

Hezké pondělí všem,
já tedy i tady dávám vědět, že bych rád v předsednictvu pokračoval. Na jakémkoli místopředsednickém místě.

Celkem přirozeně bych držel spojení na kraj, mám čas pohrabávat si v pirátských systémech (a jde mi to za ty roky už celkem od ruky), rád sem tam něčemu předsedám a můžu nadále držet anebo klidně jen procesovat MSkové finance. Chtěl bych nějakým způsobem promlouvat do toho, jak se postavíme k senátním volbám 2024. Jako priority do dalších dvou let vidím udržení, rozšíření a zároveň jakési znovu-aktivizování členské základny i lidí okolo, rozvoj komunitní činnosti tak, abychom se jasně zapsali jako ti, kdo v místě něco podnikají, nejen mluví, a rozšíření komunikačních kanálů.
Moji činnost a to, jak nad pirátskými věcmi přemýšlím, všichni, věřím, znáte, budu i tak rád, pokud se na cokoli budete chtít doptat.

Díky, mějte se fajn.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Macek za příspěvky (celkem 2):
Jaroslav.Toman, Jiri.Bruzek

místopředseda KS Praha, zastupitel Prahy 12, místopředseda MS Praha 12, tajemník ZK SČK

Uživatelský avatar
Jaroslav.Toman
Člen KS Praha
Příspěvky: 67
Registrován: 13 pro 2020, 12:28
Profese: programátor AS400
Dal poděkování: 786 poděkování
Dostal poděkování: 93 poděkování

Re: MS Pha 12 02/2023 - Volba předsednictva místního sdružení

Příspěvek od Jaroslav.Toman »

Michal.Macek píše: 16 led 2023, 10:05

......
já tedy i tady dávám vědět, že bych rád v předsednictvu pokračoval. Na jakémkoli místopředsednickém místě.
......

Já jsem pro.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaroslav.Toman za příspěvek:
Jiri.Bruzek
Uživatelský avatar
Jan.Adamec
Místní předsednictvo
Příspěvky: 57
Registrován: 08 úno 2018, 20:26
Profese: programátor
Bydliště: Praha 12
Dal poděkování: 45 poděkování
Dostal poděkování: 82 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MS Pha 12 02/2023 - Volba předsednictva místního sdružení

Příspěvek od Jan.Adamec »

Ahoj všem,

tímto oznamuji, že bych rád kandidoval na jednoho z místopředsedů MSka.

Chtěl bych navázat na svou činnost v rámci minulého předsednictva. Děkuji Michalovi za to, v jakém stylu nastavil (a sám prováděl) všechno to plánování, organizování, svolávání a administrativu. Myslím, že nové předsednictvo by v tom mělo pokračovat. Jinak o mně: snažím přicházet s nápady, úkoly dotahovat, baví mne psaní dlouhých ozdrojovaných článků a rád se starám i o náš web. Současně se také snažím poctivě vykonávat práci předsedy zastupitelského klubu Pirátů v ZMČ Praha 12 a sledovat místní politiku a možné kauzy, což by mohlo přinést synergii v rámci předsednictva. Jinak také souhlasím, že jako jeden z hlavních úkolů na další 2 roky bude zaktivizování naší členské základny.

Samozřejmě rád odpovím na případné otázky. Díky.

Můj medailonek je na https://praha12.pirati.cz/lide/jan-adamec/

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Adamec za příspěvky (celkem 2):
Jaroslav.Toman, Jiri.Bruzek
Uživatelský avatar
Michal.Macek
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 756
Registrován: 31 říj 2018, 12:52
Profese: Tajemník ZK Pirátů SČK
Dal poděkování: 678 poděkování
Dostal poděkování: 1107 poděkování

Re: MS Pha 12 02/2023 - Volba předsednictva místního sdružení

Příspěvek od Michal.Macek »

Oznámení moderátora:

Registruju Honzovu samonominaci a poprosím ho, aby pro formu odkázal sem do vlákna svůj veřejný pirátský medailonek. @Jan.Adamec
Stejně tak registruju svoji a žádám se o to samé.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Macek za příspěvek:
Jiri.Bruzek

místopředseda KS Praha, zastupitel Prahy 12, místopředseda MS Praha 12, tajemník ZK SČK

Uživatelský avatar
Michal.Macek
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 756
Registrován: 31 říj 2018, 12:52
Profese: Tajemník ZK Pirátů SČK
Dal poděkování: 678 poděkování
Dostal poděkování: 1107 poděkování

Re: MS Pha 12 02/2023 - Volba předsednictva místního sdružení

Příspěvek od Michal.Macek »

Můj medailonek je zde.
Doplním, že v mezičase jsem se stal místopředsedou krajského sdružení Praha a aktualizuji, že synovi je už 5.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Macek za příspěvek:
Jiri.Bruzek

místopředseda KS Praha, zastupitel Prahy 12, místopředseda MS Praha 12, tajemník ZK SČK

Uživatelský avatar
Vaclav.Sistek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 24
Registrován: 08 čer 2018, 21:44
Profese: Software Engineer
Bydliště: Praha 12
Dal poděkování: 31 poděkování
Dostal poděkování: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MS Pha 12 02/2023 - Volba předsednictva místního sdružení

Příspěvek od Vaclav.Sistek »

Velevážené a milé MS,
rozhohl jsem se znovu ucházet o Vaši podporu na jedno z místopředsednických míst. Můj medailonek je zde: https://praha12.pirati.cz/lide/vaclav-sistek/
Mezi má témata patří open source ve veřejné správě, dále pak racionální a fact based přístup k sociální politice a návykovému chování. Jde o typická a odlišující charismata Pirátů a leží mi na srdci, abychom tyto příchutě neztratili a nestali se jen generickou stranou "slušných lidí", kteří nenadchnou a neurazí. Vzhledem k tomu, že s naším MS jsem už ušel kus cesty, vidím svou roli jako stabilizační prvek. Učíme se na naší MČ roli opozice a budeme potřebovat nové nápady a elán. To jsem samozřejmě připraven podporovat. Zároveň nabízím "sanity check", abychom zůstali v pozitivním smyslu odlišní a tím pro voliče zajímaví. Pokud usoudíte, že naše MS něco takového potřebuje a že já se na to hodím, budu rád za Váš hlas.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Sistek za příspěvky (celkem 2):
Jiri.Bruzek, Jaroslav.Toman
Zastupitel MČ Praha 12, předseda Komise Rady MČ Praha 12 pro digitalizaci
Uživatelský avatar
Jiri.Bruzek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 145
Registrován: 05 čer 2018, 13:38
Profese: Konzultant, podnikatel, investor
Bydliště: Kramperova 1013, 143 00 Praha 12
Dal poděkování: 368 poděkování
Dostal poděkování: 360 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MS Pha 12 02/2023 - Volba předsednictva místního sdružení

Příspěvek od Jiri.Bruzek »

Ahoj,

rád bych navázal na práci z končícího předsednictva a ucházím se o pozici místopředsedy místního sdružení Praha 12.

Rád budu pomáhat s rozvojem kompetencí členů místního sdružení a předávat nabyté zkušenosti jak z rady MČ, tak nově z pozice zastupitele na hlavním městě Praze. Dále se budu podílet a organizovat akce pořádané MS Praha 12.

Pirátský medajlonek je https://lide.pirati.cz/profil/2685/

Ať nás síla provází.

Jirka

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Bruzek za příspěvky (celkem 2):
Michal.Macek, Jaroslav.Toman

Jiří Brůžek
zastupitel Praha 12, zastupitel HLMP
+420 602 406 504
jiri.bruzek@pirati.cz

Uživatelský avatar
Michal.Macek
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 756
Registrován: 31 říj 2018, 12:52
Profese: Tajemník ZK Pirátů SČK
Dal poděkování: 678 poděkování
Dostal poděkování: 1107 poděkování

Re: MS Pha 12 02/2023 - Volba předsednictva místního sdružení

Příspěvek od Michal.Macek »

Oznámení moderátora:

Doba pro navrhování skončila, registruji 4 řádně přihlášené kandidáty. Nyní běží doba na rozmyšlenou.
První kolo hlasování (přijatelnost kandidátů) započne v neděli.

místopředseda KS Praha, zastupitel Prahy 12, místopředseda MS Praha 12, tajemník ZK SČK

Uživatelský avatar
Michal.Macek
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 756
Registrován: 31 říj 2018, 12:52
Profese: Tajemník ZK Pirátů SČK
Dal poděkování: 678 poděkování
Dostal poděkování: 1107 poděkování

Re: MS Pha 12 02/2023 - Volba předsednictva místního sdružení

Příspěvek od Michal.Macek »

Oznámení moderátora:

místopředseda KS Praha, zastupitel Prahy 12, místopředseda MS Praha 12, tajemník ZK SČK

Zamčeno

Zpět na „Místní fórum Praha 12“