"Rekonstrukce"

Toto fórum slouží k orientačním průzkumům mezi členy.

Moderátoři: Administrativní odbor, Předsedající

Pravidla fóra
V tomto fóru se zjišťují pomocí anket názory členů na nějakou oblast (např. pokud přijde dotaz zvenku). Odpovídat na otázky zde mohou pouze členové strany.
Chcete-li vyvolat jednání nebo hlasování celostátního fóra, použijte Členské podněty.

"Rekonstrukce Pirátů" a způsob jejího předložení

Se mi líbí, plně se s 10ti návrhy a způsobem předložení ztotožňuju

19
10%

Líbí se mi návrhy

24
13%

Líbí se mi některé návrhy

29
16%

Nelíbí se mi návrhy

27
14%

Nelíbí se mi způsob předložení

82
44%

Nemám na to názor

6
3%
 
Celkem hlasujících: 117 - Celkem hlasů: 187

Uživatelský avatar
Lucie.Seguin
Člen KS Praha
Příspěvky: 96
Registrován: 08 lis 2018, 21:17
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 556 poděkování
Dostal poděkování: 195 poděkování

Re: "Rekonstrukce"

Příspěvek od Lucie.Seguin »

Jan.Korbel píše: 07 led 2022, 07:28

Ta výzva je smutná z více rovin a dost už tu zaznělo. Mimo jiné zahajovat rekonstrukci Pirátů diskriminací členů (formulář vyžaduje google účet) je naprosto absurdní a to na tom bohužel není to nejhorší (viz Lukáš Hejduk nebo Honza Bednařík).

A přečíst si tohle od místopředsedkyně je dost strašidelný:

Olga.Richterova píše: 06 led 2022, 22:40

teze dostupné bez zatížení sáhodlouhou diskusí, kterou ve výsledku už nikdo nechce číst.

Vlastně se omlouvám, že se podílím na další sálodlouhé diskuzi.

S Olgou v tomto 100% souzním. Na jednu stranu je tlak na konkrétní výsledky, na druhé straně jsou sáhodlouhé rozpravy na všemožných kanálech. Jejich čtením lze strávit desítky hodin týdně, aniž by to člověka někam posunulo, úměrně ke strávenému času. Sledovat všechno je nadlidský výkon. Neefektivní diskuze na straně jedné a tlak na výsledky na straně druhé se do značné míry vylučuje. Kdo se pokusí skloubit obojí, skončí dříve či později vyhořením. Abychom se posouvali, potřebujeme nutně zefektivnit komunikaci místo zacyklení v nekonečných diskuzích a nepřehledném množství kanálů od fóra po facebookové skupiny. Rekonstrukce na tuto potřebu výborně reaguje plus na některé další neméně přínosné a jsem jejím hrdým signatářem.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Lucie.Seguin za příspěvek:
Vojtech.Pikal
Uživatelský avatar
Jakub.Michalek
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 12340
Registrován: 22 čer 2009, 14:54
Profese: poslanec
Bydliště: Žižkov - Praha 3
Dal poděkování: 5384 poděkování
Dostal poděkování: 20698 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: "Rekonstrukce"

Příspěvek od Jakub.Michalek »

Určitě nechceme nikoho diskriminovat, pokud chcete podepsat a nemáte google účet, napište mi e-mail a doplníme vás manuálně, to opravdu vůbec není problém. Jiné stoprocentně funkční pohodlné a bezpečné řešení, které bychom uměli používat a zajistilo by integritu dat, v tento okamžik nemáme a ani nemáme měsíce času a desetitisíce či statisíce korun na zajištění pracovníků na provoz, podporu či tvorbu takových technických systémů. Pracujeme zkrátka s tím, co máme. Díky za pochopení a případně podporu!

Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů a vedoucí resortního týmu Spravedlnost
Nenič mě, sloužím všem. :)

Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34700
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31633 poděkování
Dostal poděkování: 25736 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: "Rekonstrukce"

Příspěvek od Petr.Vileta »

A nešlo by už konečně zveřejnit ty podpisy? Prý už je jich dost. ;)

Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvek:
Michael.Polak

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
Antonino.Milicia
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 2456
Registrován: 04 pro 2018, 19:58
Profese: Strategie, projekty, rozvoj
Dal poděkování: 3179 poděkování
Dostal poděkování: 3500 poděkování

Re: "Rekonstrukce"

Příspěvek od Antonino.Milicia »

Jakub.Michalek píše: 12 led 2022, 22:13

Určitě nechceme nikoho diskriminovat, pokud chcete podepsat a nemáte google účet, napište mi e-mail a doplníme vás manuálně, to opravdu vůbec není problém. Jiné stoprocentně funkční pohodlné a bezpečné řešení, které bychom uměli používat a zajistilo by integritu dat, v tento okamžik nemáme a ani nemáme měsíce času a desetitisíce či statisíce korun na zajištění pracovníků na provoz, podporu či tvorbu takových technických systémů. Pracujeme zkrátka s tím, co máme. Díky za pochopení a případně podporu!

Jakube, ať to nevypadá, že jsem v nějakém tvém vleku. Doba je ošklivá. Dokonce jsem četl hoax, že jsem v Rekonstrukci nějak zapojený (pomáhal s tím, psal, nevím)...
Proč jsi to prosím neřešil členským podnětem na fóru? Proč je to formou petice?

"Tatínek je pirát, ale ten hodný pirát." (Mikeš, 4yo)

Uživatelský avatar
Jan.Bednarik
Administrativní odbor
Příspěvky: 2789
Registrován: 24 říj 2017, 00:23
Profese: vývojář SW
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 6106 poděkování
Dostal poděkování: 7199 poděkování

Re: "Rekonstrukce"

Příspěvek od Jan.Bednarik »

Jakub.Michalek píše: 12 led 2022, 22:13

Určitě nechceme nikoho diskriminovat, pokud chcete podepsat a nemáte google účet, napište mi e-mail a doplníme vás manuálně, to opravdu vůbec není problém. Jiné stoprocentně funkční pohodlné a bezpečné řešení, které bychom uměli používat a zajistilo by integritu dat, v tento okamžik nemáme a ani nemáme měsíce času a desetitisíce či statisíce korun na zajištění pracovníků na provoz, podporu či tvorbu takových technických systémů. Pracujeme zkrátka s tím, co máme. Díky za pochopení a případně podporu!

To funkční řešení máme, a to formuláře v Mraku: https://mrak.pirati.cz/apps/forms/ A narozdíl od Google zajistíme i ochranu osobních údajů před zneužitím.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Bednarik za příspěvky (celkem 3):
Eva.Novakova, Jan.Korbel, Jakub.Nepejchal

„Vidíš-li, že se člověk mýlí, nehněvej se naň. Pomni, že není možné mýlit se schválně.“ Seneca

člen CF • člen a dělník v TO (vývoj a správa systémů) • člen AO • předsedající CF
RV (11/2019–3/2023) • předseda OLK (6/2018–11/2019) • místopředseda MS Olomouc (12/2017–6/2018)
jan.bednarik@pirati.cz • 603 439 481 • pište mi na Zulip

Odpovědět

Zpět na „Zjišťování názorů členů“