Nominace Jana Hoška na pozici lídra do komunálních voleb 2022 v ČB

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů místního sdružení.

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Krajsti predsedajici, KoKS Jihočeský kraj, PMS Českobudějovicko

Pravidla fóra
  • Na tomto fóru se vyhlašují závazná hlasování místního fóra. Hlasovat mohou pouze členové místního sdružení.
  • Do tohoto fóra vidí a přispívají členové místního sdružení a jeho registrovaní příznivci (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Odpovědět

Podporuji nominaci Jana Hoška na pozici lídra do komunálních voleb 2022 v ČB

PRO

8
62%

PROTI

5
38%

zdržuji se

0
Žádná hlasování

Celkem hlasujících: 13 - Celkem hlasů: 13

Ivo.Vlasaty
Místní předsednictvo
Dal poděkování: 8779 poděkování
Dostal poděkování: 3687 poděkování

Nominace Jana Hoška na pozici lídra do komunálních voleb 2022 v ČB

Příspěvek od Ivo.Vlasaty »

Ahoj,

jelikož je Honza, v porovnání se mnou, mnohem schopnější zařizovat věci (například nominaci někoho na lídra; protože já tohle chtěl udělat už před cca 10 dny a zapomněl jsem), jako zkušený zastupitel je myslím dostatečně kvalifikovaný účastnit se volby lídra. Prosím tedy o podporu jeho nominace.

Další důležitou kvalifikací potenciálního primátora je umět se pochválit, k čemuž tímto Honzovi dávám prostor a vyzývám jej ke kandidátské řeči :)

Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vlasaty za příspěvek:
Bohuslav.Svehla

Ivo Vlasatý
České Budějovice
ivo.vlasaty@pirati.cz
792446700

Jan.Hosek
Místní předsednictvo
Profese: programátor
Dal poděkování: 310 poděkování
Dostal poděkování: 499 poděkování

Re: Nominace Jana Hoška na pozici lídra do komunálních voleb 2022 v ČB

Příspěvek od Jan.Hosek »

Ahoj,
toto, abych naplnil jsem představy o formálních požadavcích na přípustnost v druhé kole volby lídra, je moje kandidátská řeč. Omlouvám se všem, že jsem ji nedodal včas.

Vzhledem k tomu, že rozprava byla uzavřena, nebudu zde psát žádné nové informace. Zodpověděl jsem všechny dotazy, které padaly na kandidáty při diskuzi zapsané zde: viewtopic.php?p=785016#p785016 Jiné dotazy jsem nezaznamenal.

Jan.Hosek
Místní předsednictvo
Profese: programátor
Dal poděkování: 310 poděkování
Dostal poděkování: 499 poděkování

Re: Nominace Jana Hoška na pozici lídra do komunálních voleb 2022 v ČB

Příspěvek od Jan.Hosek »

Ahoj,
na lídra jsem kandidoval hlavně, aby bylo z koho na výběr, aby se ostatní snažili o něco víc. Nakonec jsme měli 3 přijatelné kandidáty a myslím, že jsme vybrali dobře.

Ale teď už vážně. V roce 2018 jsem dostal důvěru od Vás a od voličů být zastupitelem města. Od té doby jsme nabrali ohromné množství zkušeností, znalostí a dovedností. Víme lépe, jak prosazovat náš program, ale neztratili jsme moc z ideálů. Zažili jsme několik výrazných úspěchů i pár krizí.

Myslím si, že po volbách bysme měli usilovat o účast na vedení města, ale ne za každou cenu. Proto je třeba být připraven i na variantu opozice.

V případě opozice bych v zásadě pracoval tak jak do teď. Sleduji aktivně materiály a výstupy rady, smlouvy města, jednám s úředníky, jednám s ostatními zastupiteli. Společně připravujeme naše návrhy. Není to moc vděčná práce, ale má svůj význam.

V případě, že se nám podaří podílet na vedení, budu se snažit prosazovat náš program přinejmenším v oblasti transparence a digitalizace.

Pokud na mě máte nějaké otázky, ptejte se.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Hosek za příspěvky (celkem 3):
Jan.Novak, Dan.Lestina, Zuzana.Kudlackova
Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Českobudějovicko“