Primární volby do ZMB v komunálních volbách 2022

Moderátoři: Předsedající, KoKS Jihomoravský kraj, PKS Jihomoravský kraj, PMS Brno

Odpovědět
Uživatelský avatar
Martin.Laznovsky
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 39
Registrován: 18 bře 2017, 11:59
Profese: qa engineer
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 61 poděkování

Re: Primární volby do ZMB v komunálních volbách 2022

Příspěvek od Martin.Laznovsky »

Ahoj, hlásím se na 24. místo, případně kamkoli mezi 11. - 55. místem, jak bude třeba.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Laznovsky za příspěvky (celkem 2):
Marek.Lahoda, Michal.Marciniszyn
homobrunensis
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 57
Registrován: 19 říj 2019, 13:36
Profese: přírodní vědy
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 34 poděkování

Re: Primární volby do ZMB v komunálních volbách 2022

Příspěvek od homobrunensis »

Hlásím se do dovolby na 10 místo

Uživatelský avatar
Jan.Grmela
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 43
Registrován: 15 říj 2020, 18:45
Profese: produktový ředitel ve fintechu
Bydliště: Brno-Žabovřesky
Dal poděkování: 25 poděkování
Dostal poděkování: 62 poděkování

Re: Primární volby do ZMB v komunálních volbách 2022

Příspěvek od Jan.Grmela »

Ahoj kolegyně pirátky a kolegové piráti,
tímto se hlásím do voleb ostatních kandidátů od desátého místa pro doplnění kandidátky.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Grmela za příspěvky (celkem 2):
Marek.Lahoda, Michal.Marciniszyn

Zastupitel a místopředseda finančního výboru Brno-Žabovřesky

homobrunensis
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 57
Registrován: 19 říj 2019, 13:36
Profese: přírodní vědy
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 34 poděkování

Re: Primární volby do ZMB v komunálních volbách 2022

Příspěvek od homobrunensis »

Na Fejsu na mě vyskočila reklama placená Piráty, kde se chlubí, že mají prvních 5 míst kandidátky jasných. Reklama pokračuje: "Do 15. 4. se můžete hlásit do druhé desítky!" To je nějaký vtip? Apríl myslím už byl,...

Uživatelský avatar
Oldrich.Tristan.Florian
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 12
Registrován: 25 bře 2017, 22:59
Profese: právník
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 6 poděkování
Dostal poděkování: 30 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Primární volby do ZMB v komunálních volbách 2022

Příspěvek od Oldrich.Tristan.Florian »

Ahoj, také se hlásím do voleb ostatních kandidátů od desátého místa. Krátké představení jsem již uvedl zde.

Tito uživatelé poděkovali autorovi Oldrich.Tristan.Florian za příspěvky (celkem 3):
Marek.Lahoda, Jakub.Backa, Petr.Springinsfeld
Uživatelský avatar
Marek.Lahoda
Garant/ka programového bodu
Příspěvky: 257
Registrován: 21 dub 2018, 09:35
Profese: Geograf, datový analytik, zastupitel
Dal poděkování: 783 poděkování
Dostal poděkování: 340 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Primární volby do ZMB v komunálních volbách 2022

Příspěvek od Marek.Lahoda »

Ahoj, Veronika Hladíková má bohužel nějaké technické problémy s přidáním příspěvku, přestože se zaregistrovala. Poprosila mě proto, abych sem její kandidaturu od 10. místa vložil za ni.

Ahoj,

jmenuji se Veronika, pocházím z Brna, konkrétně z Řečkovic, ale studovala jsem, sportovala, pracovala a pobývala v různých městských částech. Před 11 lety jsem zakotvila v Brně - Černovicích, kde jsem se začala věnovat rozvoji a kultivaci veřejných prostranství a následně i komunální politice. Již podruhé kandiduji do Zastupitelstva MČ za nezávislé uskupení Společně pro Černovice. Piráti mne oslovili svým přístupem otevřené politiky a též myšlenkově jsou mi blízcí, proto bych chtěla nabídnout své zkušenosti dále a podpořit kandidátku do městského Zastupitelstva. Profese architektky mne předurčuje zajímat se o veřejný prostor a jeho kultivaci. Duší jsem sportovec, takže při cyklistice i běhání ocením čistý vzduch i cesty.

Medailonek - Anotace:

Jsem rodilý Brňan s duší sportovce. Zkušenosti z komunální politiky mne přesvědčily, že se dá správa veřejného majetku dělat poctivě a k blahu většího spektra občanské společnosti. Profese architektky mne předurčuje zajímat se o veřejný prostor a jeho kultivaci.

Delší text:

Nejsem rodilý politik. K politice mne dostaly drobné úspěchy na poli občanské iniciativy, kde jsem zjistila, že na kompetentních místech sedí nekompetentní spoluobčané a pochopení, že pokud se nebudu snažit o změnu sama, tak sami lidé se nezmění. Za úspěch považuji vypsání urbanisticko-architektonické soutěže sídelního celku Na Kaménkách a tím možnost změnit městu již nastavené nevyhovující smlouvy o smlouvách budoucích, dále působení ve stavební komisi městské části za nezávislé uskupení Společně pro Černovice a zadání studií a jejich následnou realizaci na revitalizaci veřejných prostranství v naší městské části. Nezbytné bylo zadání rozvojové studie MČ, díky níž jsme mohli uplatnit připomínky k projednávanému ÚPMB. Jsem přesvědčena, že koncepční myšlení se v dlouhodobém plánování vyplácí, ale samo o sobě nestačí a je potřeba výsledky správně komunikovat. Mé zkušenosti bych chtěla nabídnout Pirátům, protože mi jsou myšlenkově blízcí a taky jsem duší vodák, takže děkuji za nalodění.

No a ještě foto, abyste mě kdyžtak někdy na ulici poznali: Obrázek

Statutární město Brno: zastupitel města Brna, předseda Komise BESIP, člen Finančního výboru a Komise dopravní
Piráti: předseda KS JMK, garant RT Doprava pro oblast městské mobility, poradce ministra dopravy pro oblast městské a aktivní mobility a BESIP

tel: +420 732 732 490
mail: marek.lahoda@pirati.cz

"Where there is a will, there is a cycleway."

Uživatelský avatar
Anna.Kraus
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 16
Registrován: 18 zář 2014, 10:03
Profese: PR Manager
Dal poděkování: 22 poděkování
Dostal poděkování: 59 poděkování

Re: Primární volby do ZMB v komunálních volbách 2022

Příspěvek od Anna.Kraus »

Milí Piráti,

prosím o stažení mé osoby z voleb na kandidátku do ZMB.
Děkuji za pochopení,

AK

Uživatelský avatar
Lukas.Dolezal
Zahraniční odbor
Příspěvky: 2375
Registrován: 28 úno 2019, 14:48
Profese: Politolog, analytik mezinárodních vztahů
Dal poděkování: 4008 poděkování
Dostal poděkování: 3056 poděkování

Re: Primární volby do ZMB v komunálních volbách 2022

Příspěvek od Lukas.Dolezal »

Oldrich.Tristan.Florian píše: 15 dub 2022, 16:56

Ahoj, také se hlásím do voleb ostatních kandidátů od desátého místa. Krátké představení jsem již uvedl zde.

Ahoj,
narazil jsem na videa, kde účinkuješ a která mají desítky milionů shlédnutí. Celý kanál je zde.

Fakt nevím, co si o tom mám myslet. Celkově na mě ty videa působí dost bizarně, proto bych se chtěl zeptat, mohl bys to vysvětlit? Jaké byly tvoje pohnutky k natočení takových videí? Díky.

Podporuji ██████████████████████████████████████████████████████████████.

Pomoz vytlačit okupanty z Ukrajiny. Слава Україні! Героям і Героїням слава! 🇺🇦 ✌️.

Člen MF Brno, KF Jihomoravský kraj, Zahraničního odboru a Rezortního týmu pro záležitosti Evropské unie, zahraničních věcí a obrany (RT EZO), lukas.dolezal@pirati.cz

Uživatelský avatar
Alena.Pavlasova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 70
Registrován: 21 úno 2015, 20:17
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 70 poděkování
Dostal poděkování: 73 poděkování

Re: Primární volby do ZMB v komunálních volbách 2022

Příspěvek od Alena.Pavlasova »

Krásné sobotní dopoledne všem,

tímto se hlásím na 52. místo kandidátky.

Alča

Alena Pavlasová
Manažerka štěstí

Uživatelský avatar
Oldrich.Tristan.Florian
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 12
Registrován: 25 bře 2017, 22:59
Profese: právník
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 6 poděkování
Dostal poděkování: 30 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Primární volby do ZMB v komunálních volbách 2022

Příspěvek od Oldrich.Tristan.Florian »

Lukas.Dolezal píše: 16 dub 2022, 08:49
Oldrich.Tristan.Florian píše: 15 dub 2022, 16:56

Ahoj, také se hlásím do voleb ostatních kandidátů od desátého místa. Krátké představení jsem již uvedl zde.

narazil jsem na videa, kde účinkuješ a která mají desítky milionů shlédnutí. (...) Fakt nevím, co si o tom mám myslet. Celkově na mě ty videa působí dost bizarně, proto bych se chtěl zeptat, mohl bys to vysvětlit? Jaké byly tvoje pohnutky k natočení takových videí?

Ano, jsem milovník internetového bizáru a sám jsem se na něm před lety úspěšně podílel. Mojí hlavní pohnutkou byla zábava. Kdyby se někdo takhle v neděli nudil, může se kouknout třeba i na sestřih z mého Prostřena. :D

Tito uživatelé poděkovali autorovi Oldrich.Tristan.Florian za příspěvky (celkem 7):
Jakub.Backa, Petr.Kubes, Petr.Springinsfeld, Martin.Laznovsky, Anna.Kraus, Jan.Brodzak, Jiri.Ulip
Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Brno“