Nominace Davida Witosze na předsedu MS

Moderátoři: KoKS Moravskoslezský kraj, PKS Moravskoslezský kraj, PMS Ostravsko

Podporuji Davida Witosze - předseda MS

Ano

12
55%

Ne

8
36%

Zdržuji se

2
9%
 
Celkem hlasujících: 22 - Celkem hlasů: 22

Uživatelský avatar
David.Witosz
Republikový výbor
Příspěvky: 345
Registrován: 06 dub 2017, 07:54
Profese: inženýrský geodet
Bydliště: Ostrava
Dal poděkování: 359 poděkování
Dostal poděkování: 863 poděkování

Re: Nominace Davida Witosze na předsedu MS

Příspěvek od David.Witosz »

Zdravím kolegové. Mám pro Vás jednu zprávu, hlášení, čistě pro informaci k nyní běžícímu hlasování.

V tomto hlasování NEBUDU HLASOVAT.

Dnes jsem absolvoval hovor s jedním z našich příznivců a ptal se mne, na koho budu hlasovat do předsednictva MS Ostrava. Sdělil jsem mu, že i když mám ke každému kandidátovi nějaké menší výhrady, tak zahlasuji na všechny, protože pro mne jsou v této funkci přijatelní. V ten moment jsem byl konfrontován s něčím co často neslýchám, zaznělo přímo ... Davide, jak ty jsi naivní.

Nebudu dál zabředávat do hovoru který se dál vedl, v principu jsem však musel našemu příznivci dát za pravdu, že co se týče našich politických soupeřů jsme tuze ostražití, ale co se týče naší vnitrostranické demokracie, nás co hlasujeme v prvním kole pro všechny přijatelné kandidáty je čím dál méně, čím dál jako šafránu. Zažil jsem to na vlastní kůži, takových hlasování máme ve straně nepočítaně, je to bug který zde je a nelze jej přehlédnout.

Bylo mi tedy doporučeno hlasovat jenom na sebe, jenže, tohle se mi příčilo s mým přesvědčením a nechtěl jsem nikoho ze svých kolegů podezírat, nechtěl jsem hlasovat pragmaticky jen na sebe. A tak jsem, tak jak mne mnozí znáte, začal uvažovat jak vyřešit tento složitý rébus. A došel jsem k nejlepšímu řešení, řešení takovému aby nešlo zpochybnit můj záměr podpořit VŠECHNY kandidáty ... v tomto hlasování nebudu vůbec hlasovat a tím podpořím všechny a transparentně.

Nejde o to, že bych na hlasování zapomněl (nehlasuji zásadně když nemám deminimum), jde o to abych transparentně ukázal, že nehraji jen na sebe a že v naši vnitrostranickou demokracii skutečně věřím. Tohle pro mne byla jediná cesta jak odbourat jakékoli pochybnosti v kohokoli a zároveň deklarovat důvěru ve Vás. Důvěru která stojí na rovině "je to na Vás, jsem ve Vašich rukách".

Díky za pozornost, hezký večer Vám všem a dobré hlasování.

Tito uživatelé poděkovali autorovi David.Witosz za příspěvky (celkem 4):
Michal.Najvarek, Martina.Duskova, MarianB, Romana.Korosi
Hledejme vzdělání, právě proto, že cit je slepý, musíme mu svítit rozumem. Vzdělání hledejme praktické, ale také všeobecné a filosofické. Dnes zejména je také třeba vzdělání historického, politického. Mravnost dnes znamená do veliké míry mravnost politickou. Nedělejme rozdílu mezi politikou a mravností.
Uživatelský avatar
David.Witosz
Republikový výbor
Příspěvky: 345
Registrován: 06 dub 2017, 07:54
Profese: inženýrský geodet
Bydliště: Ostrava
Dal poděkování: 359 poděkování
Dostal poděkování: 863 poděkování

Re: Nominace Davida Witosze na předsedu MS

Příspěvek od David.Witosz »

Zdravím kolegové.

Gratuluji novému předsedovi k vítězné volbě, přeji mnoho zdaru a vzdávám hold poraženým, díky za širokou účast.
Přeji mnoho zdaru všem kandidátům na místopředsedy a zároveň děkuji těm co mě volili za projevenou důvěru. Velmi si toho vážím.

Brzy na zasedání nového předsednictva Pirátům ZDAR !!!

Tito uživatelé poděkovali autorovi David.Witosz za příspěvky (celkem 4):
Sarka.Vaclavikova, Rostislav.Reha, Michal.Najvarek, Romana.Korosi
Hledejme vzdělání, právě proto, že cit je slepý, musíme mu svítit rozumem. Vzdělání hledejme praktické, ale také všeobecné a filosofické. Dnes zejména je také třeba vzdělání historického, politického. Mravnost dnes znamená do veliké míry mravnost politickou. Nedělejme rozdílu mezi politikou a mravností.
MarianB
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 680
Registrován: 04 dub 2016, 21:13
Dal poděkování: 1004 poděkování
Dostal poděkování: 1147 poděkování

Re: Nominace Davida Witosze na předsedu MS

Příspěvek od MarianB »

David.Witosz píše: 08 zář 2021, 19:57

Zdravím kolegové. Mám pro Vás jednu zprávu, hlášení, čistě pro informaci k nyní běžícímu hlasování.

V tomto hlasování NEBUDU HLASOVAT.

Nechtěl jsem to psát v průběhu hlasování, ale alespoň dodatečně chci Davidovi za tento přístup poděkovat. Nehlasovat ve volbě, ve které sám kandiduji je podle mně velmi dobrá praxe.

Tito uživatelé poděkovali autorovi MarianB za příspěvky (celkem 2):
Jakub.Dedek, Romana.Korosi

If we have data, let's look at the data.
If all we have is opinions, let's go with mine.

Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Ostravsko“