Tomáš Popela

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Tomas.Popela
Příznivec Pirátů – Praha
Příspěvky: 1
Registrován: 04 pro 2018, 19:23
Profese: Technolog
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 2 poděkování

Tomáš Popela

Příspěvek od Tomas.Popela »

Ahoj,

je mi 36 let a již nějakou chvíli pracuji jako vedoucí jedné pražské laboratoře. Vystudoval jsem doktorát z materiálových věd na VŠCHT v Praze a celý život jsem byl aktivním členem skautského hnutí, kde jsem svou "kariéru" zakončil několikaletým vedením jednoho z největších skautských oddílů v ČR. Strávil jsem v součtu dva roky v zahraničí, takže si dovolím tvrdit, že dohlédnu i za hranice naší malé republiky.

S Piráty nyní již dva roky aktivně spolupracuji jako z výběrového řízení vzešlý člen dozorčí rady Pražské vodohospodářské společnosti (můj gesční radní je Viktor Mahrik). Velmi rád bych svou spolupráci s Pirátskou stranou prohloubil, rád bych jí více přinesl a více se zapojil do ovlivňování jejího směřování.

Z "tvrdých" znalostí mohu nabídnout profesionální znalost angličtiny, snadnou orientaci v technických tématech, solidní background v přírodních oborech, amatérský zájem o ekonomii a účetnictví a i poměrně dobré porozumění právním normám. Z "měkkých" znalostí pak zkušenost s citlivým vedením týmu, empatii, přátelskou a pozitivní osobnost s "can do" přístupem. Zároveň mohu nabídnout dobrou osobní integritu danou aktivním členstvím v Junáku.

Do činnosti strany bych se rád zapojil nejdříve pomocí při zpracování a připomínkování různých dokumentů, posléze pak například i nějakou koordinační funkcí (snad to nezní příliš nabubřele), pomocí s řízením projektů apod.

Bydliště mám na Praze 4, ale rád bych se případně stal členem přímo KS Praha, jelikož mám nyní nejblíže právě k Magistrátu.

Další dotazy týkající se mé kandidatury rád zodpovím.

Děkuji za Vaši pozornost a těším se na další spolupráci.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Popela za příspěvky (celkem 2):
Zuzana.Freitas, Ladislav.Dvorak
Pavel.Bursik
Člen KS Praha
Příspěvky: 39
Registrován: 12 zář 2014, 20:12
Profese: Krajský koordinátor pro Prahu
Bydliště: Praha 3
Dal poděkování: 18 poděkování
Dostal poděkování: 50 poděkování

Re: Tomáš Popela

Příspěvek od Pavel.Bursik »

Ahoj Tomáši, díky za tvůj zájem o větší zapojení do pirátských aktivit. Jsem pražský koordinátor a můžu ti pomoci na cestě ke členství. Před pár měsíci jsme si vyměnili pár mailů, navážu na ně a můžeme si domluvit schůzku či videohovor.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Bursik za příspěvek:
Tomas.Popela
Krajský koordinátor pro Prahu (hlavně nováčci a eventy)
tel. 770 113 641
pavel.bursik@pirati.cz

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion.
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Praha“