Robin Lukáš

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Moravskoslezský kraj, PKS Moravskoslezský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
bunta
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 02 črc 2020, 19:50
Profese: Databázový administrátor
Dostal poděkování: 4 poděkování

Robin Lukáš

Příspěvek od bunta »

Ahoj,

jmenuji se Robin, je mi 21 let, čerstvě pracuji jako Databázový administrátor v jedné firmě v centru Ostravy.
Pirátskou stranu jsem poprvé zaregistroval již ve svých desíti letech a to jako samolepku na zastávce v naší vesnici, poblíž mého bydliště. Vzhledem k tomu, že už jako dítě jsem měl k počítačům velmi blízko a slovo "pirát" v kontextu s internetem se mi velmi líbilo, se mi tato strana (a vzpomínka) zaryla do paměti. Se vstupem strany do vysoké politiky jsem se začal o politiku zajímat hlouběji. Strana si mě po krátké době získala svou prací, svým vystupováním, svým zápalem pro boj s korupcí, korektností, celkově chováním, stylem smýšlení a přístupem. Vzhledem k tomu, jaká politická situace v současné republice je, rozhodl jsem se do činnosti strany také zapojit už v celkem mladém věku. To ale neberu jako mínus. Naopak jsem ochoten se naučit vše potřebné a nabídnout svou energii pro něco, co mi je blízké a co mi opravdu dává smysl. Protože stěžovat si u piva přece nic nezmění :)

Tak snad brzy,
Robin :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi bunta za příspěvky (celkem 4):
Jakub.Dedek, MarianB, Leonard.Varga, Alena.Klocova
Uživatelský avatar
Leonard.Varga
Krajský zastupitel
Příspěvky: 101
Registrován: 07 pro 2017, 19:09
Profese: volná noha
Dal poděkování: 204 poděkování
Dostal poděkování: 109 poděkování

Re: Robin Lukáš

Příspěvek od Leonard.Varga »

Robine čau! Díky za představení a rovou se zeptám, seš teda z Ostravy, nebo kde bydlíš?:)
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Moravskoslezský kraj“