MF 02/2020 - Jiří Chládek - ukončení členství ve straně

Moderátoři: PKS Středočeský kraj, Krajsti predsedajici, PMS Kolín

Uživatelský avatar
Martin.Polak
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 1057
Registrován: 09 srp 2010, 20:51
Dal poděkování: 676 poděkování
Dostal poděkování: 1358 poděkování

Re: MF 02/2020 - Jiří Chládek - ukončení členství ve straně

Příspěvek od Martin.Polak »

Beru na vědomí tvojí rezignaci.

Vzhledem k tomu, že i druhý místopředseda je také ve stavu rezignace Vojtěch Ertl rezignuji... a jelikož nemá cenu organizovat dovolbu, když nám končí volební období za dva měsíce. :)
Proto jsem potvrdil obě vaše rezignace a já rezignuji také a zároveň zahajuji rozpravu/jednání o volbě nového předsednictva MS Kolín.
MF Kolín 3/2020 Volba místního předsednictva [jednání]

Pro zvídavé čtenáře zvenku připomínám, že toto je zcela standardní a normální postup a vše se děje jen proto, aby se co nejdříve doplnilo předsednictvo místního sdružení Kolín.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Polak za příspěvky (celkem 3):
Vaclav_Mraz, Klara.Kocmanova, Stepan.Drtina

Na bojištích v Iráků a Kuvajtu zůstalo po armádě USA 300 tun ochuzeného uranu ve formě prachu. *
Snaha o zákaz zbraní zabíjejících a ohrožujících zdraví ještě dlouho po skončení konfliktu má smysl.
Podpořte snahu, aby se Česko připojilo k 122 členům OSN a řekla ne rozhazování jaderného odpadu.
Když už máme to ministerstvo zahraničí, že jo ;-) **
Vlákno: viewtopic.php?p=588267#p588267

anonym28341
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 80
Registrován: 18 zář 2019, 13:33
Profese: podnikatel
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 21 poděkování

Re: MF 02/2020 - Jiří Chládek - ukončení členství ve straně

Příspěvek od anonym28341 »

Jirko, bohužel nic než souhlasit nejde. Je smutné, že mladí lidí končí. Já osobně jsem na tom stejně a opravdu uvažuji jak dál. Žít z podstaty, tak jako velká část tady z nás v Opavě neumím. Energii chci věnovat opravdu podstatným věcem a ne různým intrikám co se tady u nás dějí. A transparentnost používáme jen když se nám to hodí. Sám uvidím. Držím Ti palce.
Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Kolín“