Michal Bazik

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátor: PKS Praha

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Bazikm
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: Asistent
Dostal poděkování: 2 poděkování

Michal Bazik

Příspěvek od Bazikm » 16 led 2020, 14:44

Ahoj Pirátky a piráti,
rád bych rozšířil Vaše řady, jelikož jsem zjistil díky Vašemu kongresu, že byste potřebovali pomoct. Mám volno 14 dní v měsíci a kromě charity nemám co dělat. Piráty volím a sdílím s Vámi pohled na svět a rád bych se podílel na inovativních řešeních problémů, které sužují naši zemi a pirátskou stranu. Vystudoval jsem politologii a zajímám se o domácí a zahraniční politiku, umím psát odborné texty, komparace, analýzy a zajímám se o politický marketing. Žiji v Praze a rád bych se tudíž zapojil do fungování místního sdružení. Moji marketingovou vizi si můžete přečíst tady na fóru, je dostupná v místnostech Podpalubí nebo Pirátském programu pod názvem Piráti na vlnách aktivismu a budu si to moc považovat pokud si to přečtěte a okomentujete. Pokud mě přijmete tak si to budu moc považovat a budu hrdý pirát a udělám maximum, aby naše strana uspěla ve volbách a aby její vnitřní mechanismy fungovaly efektivně a ku prospěchu strany. Moc děkuji
S pozdravem Michal Bazik ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Bazikm za příspěvky (celkem 2):
Ladislav.Dvorak, Simona.Bartova

michal.hrib
Koordinátor krajského sdružení
Profese: Koordinátor Praha
Dostal poděkování: 12 poděkování

Re: Michal Bazik

Příspěvek od michal.hrib » 20 led 2020, 09:12

Ahoj Michale, děkuju ti že ses představil a nastínil nám tvoji vizi, jak by ses chtěl k Pirátům zapojit. Koukal jsi už na našem webu na rozdíl mezi členem a registrovaným příznivcem? Také bych tě chtěl ještě pozvat na Krajskou schůzi, která se bude konat 6.2. v Pirátském centru od 18:00.

Bazikm

Příspěvek od Bazikm » 21 led 2020, 19:20

Ahoj, děkuji Ti Michale za uvítání. Nevím v jakém kontextu se mě ptáš rozdíl mezi členem a příznivcem? Pro jistotu jsem si to přečetl a chtěl bych se stát Vaším členem, pokud Vám budu mít co nabídnout. Bohužel v tomto termínu 6.2. 2020 nemůžu. Je možnost se představit místnímu sdružení v jiném termínu?
Moc dekuji
S pozdravem Michal Bazik

michal.hrib
Koordinátor krajského sdružení
Profese: Koordinátor Praha
Dostal poděkování: 12 poděkování

Příspěvek od michal.hrib » 21 led 2020, 23:08

Ahoj, krajské schůze máme každý první čtvrtek v měsíci. Jestli se ti to nehodí v únoru, tak další bude 5. března. Do té doby se můžeme sejít spolu v Pirátském centru. :)

Bazikm

Příspěvek od Bazikm » 22 led 2020, 17:55

Ahoj, s takovou se asi členem nikdy nestanu, protože jsem každý první týden měsíce v UK :)) ale můžu se stavit v Pirátském centru a uvidíme ;)

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Praha“