Kalendář akcí - diskuze

Moderátoři: Mediální tým - KS Vysočina, PKS Vysočina

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

• V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

• Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

• Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

• Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Kalendář akcí - diskuze

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Ahoj,

mám zásadní point ke kalendáři,

@Ondrej.Tuma

Kalendář používáme pro informování veřejnosti, příznivců i členů o akcích. Dle mého názoru nestačí pouze název a místo akce, je třeba vyplnit popis a kontaktní osobu vč. kontaktu a další informace, které k dané akci souvisí, protože například já/koks ho používám při zvaní lidí na akce, na seznámení s Piráty, používám ho pro nováčky, aby si vyhledali akci a přišli se podívat, představit se a poznat nás, a pokud tam budou nadále informace chybět, je to dost velká vstupní bariéra, kterou musíme překonat/změnit. Protože, pokud je tam třeba název Chotěboř: Pirátské posezení, a ani čárka co dál, myslíte, že tam na základě našeho kalendáře někdo přijde? Je to veřejná akce nebo uzavřená? Nepřijde vám pak ten kalendář mít zbytečné? ..

Jde mi o to ujasnit si věci, abych pak vědela, co používat se smyslem, co ne.. protože pracuji na odstraňování reálných bariér pro vstup nových lidí do týmů. Díky.

Otázka i na MO a PKS. A samozřejmě další členy s jejich názory.
@Hana.Hajnova @Blanka.Lednicka @Roman.Pasek @Eva.Novakova @Jan.Brizdala @Jan.Posvar

Diskuzi dávám do fóra, kde může psát každý a dát tak ke kalendáři zpětnou vazbu.

Kalednář
Roman.Pasek
Krajský zastupitel
Profese: web vývojář
Dal poděkování: 3609 poděkování
Dostal poděkování: 1592 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kalendář akcí - diskuze

Příspěvek od Roman.Pasek »

Souhlasím, dřív to tak i bylo ne? Upřímně události nerozklikávám.

zastupitel Kraje Vysočina
NEpodporuji Rekonstrukci Pirátů

Ondrej.Tuma
Mediální odbor
Dal poděkování: 1236 poděkování
Dostal poděkování: 907 poděkování

Příspěvek od Ondrej.Tuma »

Ano, máš samozřejmě pravdu. První co udělám, když chce někdo termín, tak je to, že tu jeho akci zanesu do kalendáře. Většinou je sotva ten název, natož nějaký popis či konkrétní osoba atd.
Následně se domlouváme co a jak. Co po všech chci je - kdy, kdo, v kolik a anotace. Někdy je mám dříve a někdy to trvá déle.
A bohužel se občas stane, že nějaký popis nedostanu. A nebo jak bylo v případě Chotěboře - zapomenu si ji vyžádat. Je to chyba, u aktuálně plánovaných událostí to doplním (tedy co prozatím mám) a budu se toho snažit držet.

Acta est fabula, plaudite...

Blanka.Lednicka
Krajský zastupitel
Profese: OSVČ - rodopisec
Dal poděkování: 1001 poděkování
Dostal poděkování: 1243 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Blanka.Lednicka »

Ahoj,

souhlasím s tím, že je kalendář potřeba udržovat v podobě,kdy v něm budou informace pro všechny, nejen pro nás. Navrhuju proto dodržování následujícího postupu při zadávání akcí do kalendáře:

1. Stručný a jasný název
2. Datum a čas (začátku i konce)
3. Místo (vč. případného upřesnění )
4. Popis akce (vč. odkazu na FB událost)
5. Organizátor (konkrétní jméno, kontakt)

Rozepsala jsem jednotlivé body i s tím, co a jak, najdete je v přiloženém PDF dokumentu. Myslím, že by mohl sloužit pro kohokoli, kdo bude zadávat informace do kalendáře, můžeme z toho udělat součást našich "procesů", ať je jasně dané, jak má událost v kalendáři vypadat a jaké náležitosti má obsahovat. Tím pádem by to byl do budoucna průvodce pro kohokoli, kdo bude akce do kalendáře zadávat.

kalendar.pdf
(60.88 KiB) Staženo 25 x

Blanka Lednická
KS Vysočina

Zamčeno

Zpět na „Vysočina“