KV2020: Sběr podnětů pro kandidaturu

Moderátoři: Mediální tým - KS Vysočina, PKS Vysočina

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jakub.Smid
Příspěvky: 54
Registrován: 09 kvě 2016, 15:45
Profese: zahradník
Bydliště: Šlapanov
Dal poděkování: 72 poděkování
Dostal poděkování: 125 poděkování

Re: KV2020: Sběr podnětů pro kandidaturu

Příspěvek od Jakub.Smid »

Jan.Brizdala píše: 01 říj 2019, 10:11
Jakub.Smid píše: 30 zář 2019, 23:01 Ahoj,

doplňuji, že bych chtěl do krajských voleb kandidovat odshora až dolů, z důvodu, že do jiných voleb kandidovat nechci a Vysočina je mou prioritou, takže v případě zvolení u mě nehrozí kumulace funkcí, nebo později odchod za "lepší" židlí. Zajímat se můžu o všechny oblasti, ale odborně zemědělství v životním prostředí (není to překlep, ale úhel pohledu). Taky by mě zajímalo, kdo mi ukrad moje jméno :lol:

Kuba
Ahoj, ať tě dám do přehledu - "odshora až dolů" znamená jakou pozici "odshora"? :-D Lídr, 2-5, 6-9..?
Ahoj,

pro přehled myslím lídr, 2-5, 6-9, 10-21, 22-50.

Kuba
Žiju tak, abych měl co vyprávět vnoučatům.
Uživatelský avatar
Milan.Dadourek
Rozhodčí komise
Příspěvky: 1740
Registrován: 11 pro 2017, 18:11
Profese: Ochrana přírody, trochuprávník, bača
Bydliště: Počítky 3, 591 01
Dal poděkování: 4579 poděkování
Dostal poděkování: 4386 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KV2020: Sběr podnětů pro kandidaturu

Příspěvek od Milan.Dadourek »

Jakub.Smid píše: 11 říj 2019, 05:56 Ahoj,

pro přehled myslím lídr, 2-5, 6-9, 10-21, 22-50.

Kuba
Pokud chceš kandidovat na lídra, je potřeba se přihlásit do primárních voleb: viewtopic.php?f=416&t=48603
Nejzazší termín je 15.10.2019, nicméně teď na KF v neděli (viewtopic.php?f=870&t=48663) by mělo proběhnout setkání členů s kandidáty na lídra a otázky.

Ještě se nestalo, aby to nějak nedopadlo. Vlasta Burian -- Profil -- Neužívám FB

Uživatelský avatar
Jiri.Pykal
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 22
Registrován: 29 lis 2012, 19:24
Profese: Místostarosta Města Telče
Bydliště: Telč
Dal poděkování: 103 poděkování
Dostal poděkování: 102 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KV2020: Sběr podnětů pro kandidaturu

Příspěvek od Jiri.Pykal »

Ahoj,

v krajských volbách mám zájem kandidovat na 2. až 5. místě.
•primární oblast: životní prostředí a zemědělství
•sekundární oblast: regionální rozvoj, Fond Vysočiny, kultura, památková péče
•okres: Jihlava

Mám zájem o práci v komisi pro životní prostředí a zemědělství, příp. Výboru pro regionální rozvoj nebo komisi kultury, cestovního ruchu a vnějších vztahů. Zodpovědné vykonávání mandátu krajského zastupitele a práce v komisi beru jako samozřejmost. V případě potřeby jsem schopen fungovat i v uvolněné pozici krajského zastupitele.

Z řadou z vás se už znám, ale pro ostatní se raději představím. Pracuji jako manažer Biofarmy Sasov v Jihlavě. Již v 2. volebním období jsem zastupitelem v Telči za koalici Společně pro Telč - Piráti a Zelení. Vedu zde komisi pro památky a územní rozvoj a jsem členem komise pro životní prostředí; dále jsem předsedou dozorčí rady městské společnosti Statek Telč, která se zabývá zemědělskou činností a členem dozorčí rady společnosti OHR, která má na starosti odpadové hospodářství v mikroregionu Telčsko. Kromě toho jsem aktivní ve Spolku Javořice, který se zabývá ochranou životního prostředí a kulturními a společenskými aktivitami v regionu a okolí.

Registrovaný příznivec Pirátů jsem od roku 2012. Rád vzpomínám na spolupráci s Míšou Vodovou v týmu organizátorů Jihlavského referenda ke spalovně a třídění odpadů (sběr podpisů, příprava, informační kampaň) v roce 2016. Stejně tak výborně spolupracujeme již 2. volební období i s Hankou Hajnovou v Telči. Její zvolení lídrem Pirátů na Vysočině pro krajské volby 2020 vítám. Myslím, že máme společný pohled v tom, že chceme, aby za naším zastupitelským snažením byly výsledky (ať v koalici či opozici) a také to, že počítáme s větším zapojováním veřejnosti, ikdyž by to pro nás mělo znamenat více práce.

V současné době jsem členem Strany Zelených, rozhodl jsem se však v nadcházejících krajských volbách ucházet o místo na kandidátce Pirátů. Nebylo to pro mně jednoduché rozhodování, proto také trvalo trochu déle. Nakonec zvítězilo to, že pirátský tým má tah na branku, pracuje na programu a kampani včas, to že z něj znám hned několik lidí, jejichž práce si vážím a hlavně jde o stranu, jejíž program je mi velmi blízký. Mým přáním je, aby se krajská samospráva otevřela, personálně obměnila, získala modernější pohled, začala se více věnovat i oblastem, které dosud přehlíží a hlavně aby se zlepšila i celková atmosféra na kraji a v kraji :-). Mám zkušenost s několika krajskými volbami a 2012 - 2016 jsem byl členem Komise Rady Kraje Vysočina pro zemědělství a životní prostředí. Počítám samozřejmě i se zapojením v kampani a volebním štábu.

Zdravím,
Jiří Pykal
Telč
602 725 509
Jiri.Wiche
Krajský zastupitel
Příspěvky: 162
Registrován: 02 črc 2018, 19:05
Profese: ekonom
Bydliště: Havlíčkův Brod
Dal poděkování: 1115 poděkování
Dostal poděkování: 220 poděkování

Re: KV2020: Sběr podnětů pro kandidaturu

Příspěvek od Jiri.Wiche »

Ahoj, pátek se mi nezdá jako optimální termín, myslím, že hodně lidí má jiný program, zvláště tak poměrně narychlo...jak to bude prosím s dalším pořadím 10 a dál? budou se počítat hlasy z čela? nemají se splnit nějaké formální podmínky? bydliště v kraji, čestné prohlášení atd..kolik se počítá času?.dík J
Uživatelský avatar
Blanka.Lednicka
Krajský zastupitel
Příspěvky: 695
Registrován: 08 čer 2019, 18:52
Profese: OSVČ - rodopisec
Bydliště: Olešná u HB
Dal poděkování: 1001 poděkování
Dostal poděkování: 1243 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KV2020: Sběr podnětů pro kandidaturu

Příspěvek od Blanka.Lednicka »

Pozor, hlášení (aby bylo jasné, o čem Jiří mluví - a aby všichni zainteresovaní byli náležitě varováni ještě předtím, než Jeník vypustí rozpravu na téma čela). :)

Vybíráme termín pro grilování kandidátů na 2. až 9. místo kandidátky. Bude se konat v JiPiCi, dudle k termínu zde: https://dudle.inf.tu-dresden.de/vysocina-grilovani/

Z těch, kdo se ucházejí o čelo kandidátky, by měli dorazit ideálně všichni osobně. Grilování budeme streamovat, bude možné klást otázky i vzdáleně, ale osobní setkání je osobní setkání.

@Jiri.Wiche Nahodila jsem všechny potenciálně možné termíny, které v následujících cca 10 dnech připadají v úvahu (tj. je volná JiPiCe a není tam naplánovaná žádná akce - proto tam chybí 19.11.), proto je tam i pátek (aneb co kdyby náhodou).

Co se týká dalšího pořadí, bude se volit v bloku dvoukolově (podobně jako probíhala volba místopředsedů PKS), hlasy z čela se počítat nebudou, jedná se o jinou volbu.

Co se týká formálních podmínek, tak 18 let a bydliště v kraji je základ. Dále viz https://wiki.pirati.cz/rules/vr#podminky_kandidatury

Blanka Lednická
KS Vysočina

Uživatelský avatar
Petr.Kozel
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 29
Registrován: 26 led 2019, 17:51
Profese: ekonom
Bydliště: Pelhřimov, Skrýšov
Dal poděkování: 324 poděkování
Dostal poděkování: 97 poděkování

Re: KV2020: Sběr podnětů pro kandidaturu

Příspěvek od Petr.Kozel »

Petr.Kozel píše: 15 zář 2019, 17:50 potvrzuji své info z 18.7. :
- zájem kandidovat: 2. - 6. místo
- primární oblast: Finance a majetek
- sekundární oblast: Doprava a silniční hospodářství, Regionální rozvoj a územní plánování
- okres: Pelhřimov
zdravím, opravuji výše zmíněné - nebudu kandidovat na čelo,
s ohledem k nelepšícímu se zdravotní stavu a očekávané operaci v 1Q/2020 je přirozený ústup z mého úmyslu kandidovat na přední pozice = rád přijmu místo ve druhé-třetí desítce :),
jsem rád za "kluky ekonomy " myslím, že bude dobré opřít se o jejich profesní znalosti v předních liniích, dík, hodně zdaru :)
Uživatelský avatar
Blanka.Lednicka
Krajský zastupitel
Příspěvky: 695
Registrován: 08 čer 2019, 18:52
Profese: OSVČ - rodopisec
Bydliště: Olešná u HB
Dal poděkování: 1001 poděkování
Dostal poděkování: 1243 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KV2020: Sběr podnětů pro kandidaturu

Příspěvek od Blanka.Lednicka »

Petr.Kozel píše: 12 lis 2019, 14:59
Petr.Kozel píše: 15 zář 2019, 17:50 potvrzuji své info z 18.7. :
- zájem kandidovat: 2. - 6. místo
- primární oblast: Finance a majetek
- sekundární oblast: Doprava a silniční hospodářství, Regionální rozvoj a územní plánování
- okres: Pelhřimov
zdravím, opravuji výše zmíněné - nebudu kandidovat na čelo,
s ohledem k nelepšícímu se zdravotní stavu a očekávané operaci v 1Q/2020 je přirozený ústup z mého úmyslu kandidovat na přední pozice = rád přijmu místo ve druhé-třetí desítce :),
jsem rád za "kluky ekonomy " myslím, že bude dobré opřít se o jejich profesní znalosti v předních liniích, dík, hodně zdaru :)
Škoda přeškoda, ale chápu. Díky za informaci a ať tě zdraví zlobí co nejméně.

Blanka Lednická
KS Vysočina

Uživatelský avatar
Jan.Brizdala
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 896
Registrován: 29 kvě 2018, 21:03
Profese: Radní Kraje Vysočina
Bydliště: Třebíč
Dal poděkování: 783 poděkování
Dostal poděkování: 1613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KV2020: Sběr podnětů pro kandidaturu

Příspěvek od Jan.Brizdala »

Petr.Kozel píše: 12 lis 2019, 14:59
Petr.Kozel píše: 15 zář 2019, 17:50 potvrzuji své info z 18.7. :
- zájem kandidovat: 2. - 6. místo
- primární oblast: Finance a majetek
- sekundární oblast: Doprava a silniční hospodářství, Regionální rozvoj a územní plánování
- okres: Pelhřimov
zdravím, opravuji výše zmíněné - nebudu kandidovat na čelo,
s ohledem k nelepšícímu se zdravotní stavu a očekávané operaci v 1Q/2020 je přirozený ústup z mého úmyslu kandidovat na přední pozice = rád přijmu místo ve druhé-třetí desítce :),
jsem rád za "kluky ekonomy " myslím, že bude dobré opřít se o jejich profesní znalosti v předních liniích, dík, hodně zdaru :)
Ahoj Petře, hlavně brzké uzdravení, ať se nám zase brzy vrátíš! :-)
Jan Břížďala
místopředseda KS Vysočina, člen MS Třebíč
Radní Kraje Vysočina pro oblast školství, mládeže a sportu, informatiky a komunikačních technologií
Profil na wiki.pirati.cz
Uživatelský avatar
Hana.Hajnova
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1088
Registrován: 16 led 2013, 14:38
Profese: projektová manažerka
Bydliště: Telč
Dal poděkování: 1781 poděkování
Dostal poděkování: 1845 poděkování

Re: KV2020: Sběr podnětů pro kandidaturu

Příspěvek od Hana.Hajnova »

tož přátelé, rozprava k primárním volbám na čelo kandidátky byla zahájena - viewtopic.php?f=416&t=49713

prosím všechny, kdo máte zájem kandidovat na čele (2. - 9. místo), abyste se v tomto vláknu přihlásili <3 už se na vás těším ;)

místopředsedkyně pirátské posádky
náměstkyně hejtmana Kraje Vysočina
https://vysocina.pirati.cz

Jiri.Wiche
Krajský zastupitel
Příspěvky: 162
Registrován: 02 črc 2018, 19:05
Profese: ekonom
Bydliště: Havlíčkův Brod
Dal poděkování: 1115 poděkování
Dostal poděkování: 220 poděkování

Re: KV2020: Sběr podnětů pro kandidaturu

Příspěvek od Jiri.Wiche »

Petr.Kozel píše: 12 lis 2019, 14:59
Petr.Kozel píše: 15 zář 2019, 17:50 potvrzuji své info z 18.7. :
- zájem kandidovat: 2. - 6. místo
- primární oblast: Finance a majetek
- sekundární oblast: Doprava a silniční hospodářství, Regionální rozvoj a územní plánování
- okres: Pelhřimov
zdravím, opravuji výše zmíněné - nebudu kandidovat na čelo,
s ohledem k nelepšícímu se zdravotní stavu a očekávané operaci v 1Q/2020 je přirozený ústup z mého úmyslu kandidovat na přední pozice = rád přijmu místo ve druhé-třetí desítce :),
jsem rád za "kluky ekonomy " myslím, že bude dobré opřít se o jejich profesní znalosti v předních liniích, dík, hodně zdaru :)
Tak hlavně brzké uzdravení
Zamčeno

Zpět na „Vysočina“