koordinace kampaně na Hranicku

Moderátor: Administrativní tým - OlK

Uživatelský avatar
Lucie.Schwarzova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 59
Registrován: 24 úno 2015, 09:25
Profese: celní deklarant
Dal poděkování: 23 poděkování
Dostal poděkování: 87 poděkování

koordinace kampaně na Hranicku

Příspěvek od Lucie.Schwarzova »

Vážení Hraničáci, Lipeňáci!
Volby se nezadržitelně blíží a mým snem a přáním je zapojit se jak jen bude v našich silách i nad rámec. Ráda bych na náš ofiko facebook hodila informaci o tom, kdy a kde nás lidi mohou potkat. Proto vás prosím, abyste mi sem napsali termíny, kdy a kde budete roznášet noviny. Nemusíte mi psát konkrétní ulice, bohatě postačí popis oblasti. My už máme jeden roznos za sebou, bohužel s nevalným kontaktem, vyrazit v poledne ve svátek nebylo moc prozíravé :D Další máme plánován na sobotu, a to v Jezernici, příp. v Loučce. Novin je sice málo, ovšem ani na přilehlé vesnice by se nemělo zapomínat. Rovněž chceme v Lipníku jeden či dva dny stáneček na náměstí. To by se mělo udělat i v Hranicích.
Proto mi prosím napište vaše místa a data, nejlépe do konce tohoto týdne, lépe do pátku. Času je opravdu málo, práce až nad hlavu. Díky

PS: Visí nám na hranickém náměstí banner??
Uživatelský avatar
Lucie.Schwarzova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 59
Registrován: 24 úno 2015, 09:25
Profese: celní deklarant
Dal poděkování: 23 poděkování
Dostal poděkování: 87 poděkování

Re: koordinace kampaně na Hranicku

Příspěvek od Lucie.Schwarzova »

Další roznos a kontakt v ulicích v plánu v neděli v Lipníku a v úterý v Týně. Hranice furt nic?
Uživatelský avatar
Lucie.Schwarzova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 59
Registrován: 24 úno 2015, 09:25
Profese: celní deklarant
Dal poděkování: 23 poděkování
Dostal poděkování: 87 poděkování

Re: koordinace kampaně na Hranicku

Příspěvek od Lucie.Schwarzova »

Vážení, dnes jsme zvládli neplánovaný roznos novin do lipenských schránek. Také již máme termíny pro kampaň na náměstí v Lipníku, čekáme jen na vyjádření kraje, kdy se jim to bude hodit, pak je nutné vyřídit ten zábor, prý by se mělo jednat o dva stany, to nám zřejmě ještě upřesní.
Hranice stále nic?
Uživatelský avatar
Zdenek.Zak
Místní předsednictvo
Příspěvky: 442
Registrován: 10 bře 2018, 17:48
Profese: firemní bankéř v ČS
Dal poděkování: 1114 poděkování
Dostal poděkování: 600 poděkování

Re: koordinace kampaně na Hranicku

Příspěvek od Zdenek.Zak »

Ahoj. Máte nějaké fotky z kampaně? Prosím pošlete na email nebo Messenger.

II. místopředseda MS a zastupitel v Olomouci,
člen krajské a městské dopravní komise,
zdenek.zak@pirati.cz, telefon: 777 080 459

Vaclav.Schwarz
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 6
Registrován: 22 úno 2015, 08:18
Profese: warehouse operator
Bydliště: Lipník nad Bečvou
Dal poděkování: 20 poděkování
Dostal poděkování: 7 poděkování

Re: koordinace kampaně na Hranicku

Příspěvek od Vaclav.Schwarz »

Zatím nic nemáme, ale doplníme.
Uživatelský avatar
Hynek.Kliment
Člen KS Olomoucký kraj
Příspěvky: 80
Registrován: 09 led 2018, 17:08
Profese: kreativec
Bydliště: Hranice
Dal poděkování: 94 poděkování
Dostal poděkování: 94 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: koordinace kampaně na Hranicku

Příspěvek od Hynek.Kliment »

Jestli Lucko potřebuješ banner, dám Ti ten náš - doposud se mi nepodařilo najít v Hranicích místo, kam bychom ho mohli legálně (a zároveň smysluplně) pověsit. Ta verze "náměstí" byla sice lákavá, ale je nerealizovatelná (majitel domu).
...GUERRERO DE LA VIDA...
Uživatelský avatar
Lucie.Schwarzova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 59
Registrován: 24 úno 2015, 09:25
Profese: celní deklarant
Dal poděkování: 23 poděkování
Dostal poděkování: 87 poděkování

Re: koordinace kampaně na Hranicku

Příspěvek od Lucie.Schwarzova »

Ok, my si pro ten banner přijedeme. A rádi bychom si vzali část novin zpět. Tempem, jakým roznášíte, nestihnete své čtyři tisíce roznést ani do dalších eurovoleb za pět let. A my jsme si nechali jen dva. Čekali jsme, že se zapojíte víc. My tady roznášíme a rozdáváme nejen po Lipníku, ale i po okolních vesnicích. A vy zřejmě nezvládnete ani ty Hranice. Sorry, ale jsem velmi zklamaná. O uspořádání akce se stánkem na náměstí v Hranicích si taky můžeme nechat jenom zdát, co? Takže si ty noviny vezmem, protože bych byla velmi nerada, kdyby se tím pak akorát zatopilo, to radši budu sama roznášet každý den.
Uživatelský avatar
Antonin.Stepan
Člen KS Olomoucký kraj
Příspěvky: 290
Registrován: 06 úno 2018, 23:33
Profese: muzikant,pedagog
Dal poděkování: 313 poděkování
Dostal poděkování: 247 poděkování

Re: koordinace kampaně na Hranicku

Příspěvek od Antonin.Stepan »

Lucie.Schwarzova píše: 09 kvě 2019, 13:43 Ok, my si pro ten banner přijedeme. A rádi bychom si vzali část novin zpět. Tempem, jakým roznášíte, nestihnete své čtyři tisíce roznést ani do dalších eurovoleb za pět let. A my jsme si nechali jen dva. Čekali jsme, že se zapojíte víc. My tady roznášíme a rozdáváme nejen po Lipníku, ale i po okolních vesnicích. A vy zřejmě nezvládnete ani ty Hranice. Sorry, ale jsem velmi zklamaná. O uspořádání akce se stánkem na náměstí v Hranicích si taky můžeme nechat jenom zdát, co? Takže si ty noviny vezmem, protože bych byla velmi nerada, kdyby se tím pak akorát zatopilo, to radši budu sama roznášet každý den.
Luci noviny jim nech i banner. Na úterý ti dovezem obojí. Furt doufám, že se Hranicko ještě rozhoupe. Ale souhlasím s tebou. Zklamán jsem taky.
OFFTOPICTel : 733147625
Uživatelský avatar
Lucie.Schwarzova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 59
Registrován: 24 úno 2015, 09:25
Profese: celní deklarant
Dal poděkování: 23 poděkování
Dostal poděkování: 87 poděkování

Re: koordinace kampaně na Hranicku

Příspěvek od Lucie.Schwarzova »

Přátelé, cítím povinnost uzavřít naši misi několika slovy.
Strávili jsme desítky hodin v terénu, ušli desítky kilometrů, rozdali a roznesli do schránek tisíce novin. Někdo větší díl, někdo menší. Děkuji ale všem, kteří se zapojili aspoň malou troškou. Jsem ráda, že jsme nakonec rozjeli i ty Hranice, tam patří poděkování především Láďovi, že neustále burcoval k akci. Poděkovat se sluší i budoucí (doufám) posile Petrovi Sehnoutkovi. Zapojil se víc, než někteří současní členové, což je na jednu stranu super, na druhou ne až tak super...
Ať už volby dopadnou jakkoli, naše malinké sdružení přišlo, vidělo a zvítězilo. A protože takové kecy byste čekali spíš od Hynka :-D než ode mě, přeji vám dobrou noc a zítra dobrou volbu. Díky
Ladislav.Rajcan
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 24
Registrován: 14 čer 2018, 16:13
Profese: 0straha
Dal poděkování: 52 poděkování
Dostal poděkování: 30 poděkování

Re: koordinace kampaně na Hranicku

Příspěvek od Ladislav.Rajcan »

Souhlasím s tebou Lucie a zárověň bych chtěl taky podekovat Petrovi a Lukymu diky kluci za spolupraci ,a tobě Luci za zvuj pristup
Zamčeno

Zpět na „[archiv] Hranicko“