Zájem zapojit se do KET Školství

Moderátoři: Republikové předsednictvo - asistenti, Vedoucí centrálních orgánů, Krajske expertni tymy - vedouci

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jan.Kranda
Místní předsednictvo
Příspěvky: 154
Registrován: 26 čer 2014, 20:14
Profese: učitel
Dal poděkování: 298 poděkování
Dostal poděkování: 131 poděkování

Zájem zapojit se do KET Školství

Příspěvek od Jan.Kranda »

Ahoj,
přihlašuji se do oblasti školství.
Pracuji na ZŠ a MŠ Žatec, Jižní 2777 a na ZUŠ Žatec. Učím hudební výchovu, hudební nauku, hru na zobcovou flétnu, dějepis a informatiku.
V oblasti informatiky a digitální gramotnosti jsem se na jaře roku 2018 zapojil do projektu IKAP B (Implemetace krajského akčního plánu).
V současné době tento projekt klade značný důraz na rozvoj informatického myšlení už u dětí v MŠ prostřednictvím robotických pomůcek. U starších dětí jde o základy programování a robotiky pomocí Ozobotů a WeDo Lego.
Kromě programování je důležitou složkou i kyberbezpečnost. Této problematice se také věnuji ve velké míře.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Kranda za příspěvky (celkem 2):
Lenka.Kozlova, Vaclav.Zidek

Zastupitel Ústeckého kraje

Uživatelský avatar
Hana.Vodrazkova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 128
Registrován: 10 bře 2018, 11:11
Profese: manažerka
Bydliště: Chomutovská 1619. Kadaň 432 01
Dal poděkování: 470 poděkování
Dostal poděkování: 243 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zájem zapojit se do KET Školství

Příspěvek od Hana.Vodrazkova »

A do třetice se hlásím do KET školství. Zřizovatel soukromé školy od r. 2010. Mám zájem o pestrou nabídku nejnižších stupňů školství s využitím osvědčených místních i zahraničních (např. severských) příkladů.
Uživatelský avatar
Frantisek.Navrkal
Zahraniční odbor
Příspěvky: 4765
Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
Profese: datový inženýr
Dal poděkování: 9913 poděkování
Dostal poděkování: 5725 poděkování

Re: Zájem zapojit se do KET Školství

Příspěvek od Frantisek.Navrkal »

@Jan.Kranda @Hana.Vodrazkova Počítáte s nějakým zohledněním úspěchů ohledně nízkoprahových středoškolských programů v Kadani? https://mrak.pirati.cz/s/M2gLAqk46NaMMos

Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje (bývalé) poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou

Uživatelský avatar
Hana.Vodrazkova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 128
Registrován: 10 bře 2018, 11:11
Profese: manažerka
Bydliště: Chomutovská 1619. Kadaň 432 01
Dal poděkování: 470 poděkování
Dostal poděkování: 243 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zájem zapojit se do KET Školství

Příspěvek od Hana.Vodrazkova »

Františku, ono vše není tak, jak se ve zdrojích píše, resp. sedí pouze zavedení "géčkových" oborů.
Co se týká toho dovážení dětí autobusem po školách, to je naprostá lež, naopak zde bojujeme, aby se aspoň trochu zlepšila dostupnost MAD, která je 15 let stejná přes rozšiřování města atd.
To co je v komentáři Olgy je v pořádku, ale to je spíš jiná problematika.
Více v SZ.
Blanka.Vankova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 82
Registrován: 09 dub 2019, 21:58
Dal poděkování: 196 poděkování
Dostal poděkování: 132 poděkování

Re: Zájem zapojit se do KET Školství

Příspěvek od Blanka.Vankova »

Ahoj, mám zájem se zapojit. V současné době pracuji v NZDM, doučuji děti v projektu Podpora žáků základních škol v Mostě, spolupracuji se SAS, obojí pod hlavičkou Oblastní charity Most. Pokouším se navázat spolupráci se ZŠ, iniciovala jsem spolupráci mezi námi a Školou Cyril Mooney, která se zabývá hodnotovým vzděláváním. Nyní bychom rádi do společného projektu přizvali i jednu ze ZŠ. Komunikuji s lidmi z vyloučených lokalit i deprivovaných, v jedné bydlím. Bohužel nám současná situace hází do všech plánů vidle, ale jsme rádi, že můžeme jako služba zatím fungovat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Blanka.Vankova za příspěvek:
Jan.Kranda
Odpovědět

Zpět na „Školství“