[KP] Zřízení Picolo týmu

Toto je nepoužívaná podatelna. Aktuální najdete zde


Moderátoři: PKS Olomoucký kraj, Administrativní tým - OlK

Pravidla fóra

Toto je nepoužívaná podatelna. Aktuální najdete zde

Zamčeno
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26214
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 37000 poděkování
Dostal poděkování: 30159 poděkování
Kontaktovat uživatele:

[KP] Zřízení Picolo týmu

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Nevím jestli tahle věc umřela přirozeně, nebo kvůli převolbě předsednictva - viewtopic.php?f=413&t=44685

Ale visí mi v tom činnost a pozornost, takže bych to rád nějak dosunul do zdárného cíle.

Prosím krajské předsednictvo, aby se zabývalo následujícím návrhem usnesení:
(Návrh si musí nějaký člen předsednictva osvojit a zahájit nad ním jednání ve fóru předsednictva.)
Návrh usnesení PK XOlK píše:Krajské předsednictvo:
1) zřizuje "Picolo tým"(dále Tým) jako tým strany podřízený krajskému předsednictvu. Úkolem týmu je zajistit fungování Pirátského centra Olomouc (komunitní centrum, kancelář poslance) po programové stránce, jeho prezentaci, přístupnost, údržbu a další náležitosti potřebné pro jeho řádné fungování. Tým je složen ze ze čtyř zástupců s hlasovacím právem (vždy po dvou jmenovaných předsednictvem a poslancem Vojtěchem Pikalem) a dalších dobrovolníků. Tým jedná a rozhoduje ve všeobecné shodě, případně hlasováním zástupců. Není-li možno rozhodnout hlasováním zástupců, rozhodne se věc v dohadovacím řízení mezi předsedou krajského sdružení a poslancem Vojtěchem Pikalem.
2) pověřuje Tým hospodařením se svěřeným majetkem a rozpočtově určenými prostředky. Týmu je svěřeno schvalování záměrů do výše 20 000,- v oblasti výdajů na provoz prostor strany. ((Tato věta vyžaduje doschválení KF))
3) pověřuje Tým vydáním organizačního řádu Picola, který upraví pravidla pro ostatní členy sdružení a dobrovolníky pro naplnění úkolů týmu.
4) pověřuje Tým úkolováním a kontrolou činnost "správce Picola". Dále pověřuje Tým výběrem správce Picola ve spolupráci s poslancem Vojtěchem Pikalem.
Může se zdát, že tam mám moc pravomocí, ale jde mi o ty prostředky které jsou venkoncem moje. Příjde mi to jako nejtransparentnější způsob uspořádání a vyvážení všeho.
Zaměřme se prosím pro začátek případně na formulaci prvního bodu, kde se vyjasňují úkoly a zodpovědnosti.

EDIT: předpokládám, že správce bude totiž taky můj asistent na částečný (čtvrtinový?) úvazek a bude se starat o to, aby věci šlapali a vypadali.

Nezapomeňte, že tým o sobě musí publikovat příslušné informace: https://wiki.pirati.cz/rules/or#vseobecne_ukoly
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvky (celkem 2):
Jakub.Nepejchal, Jan.Bednarik

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Uživatelský avatar
Nela.Melicharova
Příznivec Pirátů – Olomoucký kraj
Příspěvky: 268
Registrován: 25 led 2018, 00:00
Profese: Junior project manager a živnostník
Dal poděkování: 539 poděkování
Dostal poděkování: 345 poděkování

Re: [KP] Zřízení Picolo týmu

Příspěvek od Nela.Melicharova »

EDIT: předpokládám, že správce bude totiž taky můj asistent na částečný (čtvrtinový?) úvazek a bude se starat o to, aby věci šlapali a vypadali.

Myslela jsem, že to zařizuji já.
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26214
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 37000 poděkování
Dostal poděkování: 30159 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: [KP] Zřízení Picolo týmu

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Jo, ale aktuálně to nemáš úplně v popisu práce a není s tím úplně spokojenost což je potřeba řešit asi po dohodě v týmu.
Může to být změnou zařazení, změnou úvazku nebo se po zřízení týmu zjistí, že to není potřeba.
Ufidim.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvek:
Nela.Melicharova

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Uživatelský avatar
Jan.Bednarik
Administrativní odbor
Příspěvky: 2789
Registrován: 24 říj 2017, 00:23
Profese: vývojář SW
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 6106 poděkování
Dostal poděkování: 7199 poděkování

Re: [KP] Zřízení Picolo týmu

Příspěvek od Jan.Bednarik »

Zahájil jsem jednání KP OlK 1/2019 Zřízení Picolo týmu.

„Vidíš-li, že se člověk mýlí, nehněvej se naň. Pomni, že není možné mýlit se schválně.“ Seneca

člen CF • člen a dělník v TO (vývoj a správa systémů) • člen AO • předsedající CF
RV (11/2019–3/2023) • předseda OLK (6/2018–11/2019) • místopředseda MS Olomouc (12/2017–6/2018)
jan.bednarik@pirati.cz • 603 439 481 • pište mi na Zulip

Zamčeno

Zpět na „[Archiv] Podatelna Olomoucký kraj“