krajské fb stránky - správa a vkládání příspěvků

Moderátoři: PKS Středočeský kraj, Předsedající, Krajsti predsedajici

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13440
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34806 poděkování
Dostal poděkování: 17632 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: krajské fb stránky - správa a vkládání příspěvků

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Problém je, že ty z diskuze vybereš jen část, ne celou komunikaci.
A teď bych rád slyšel tvoje zdůvodnění, v čem je ten post na FB "vnitrostranický boj", protože od Pandy už nic takového nezaznělo, po mé argumentaci.

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Jan.Korbel
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1802
Registrován: 03 úno 2012, 19:04
Profese: IT
Bydliště: Jílové u Prahy
Dal poděkování: 4190 poděkování
Dostal poděkování: 3070 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: krajské fb stránky - správa a vkládání příspěvků

Příspěvek od Jan.Korbel »

Lenka.Kozlova píše: 16 led 2019, 14:02 Honzu FB nezajímá, tak co bych to sem dávala celé, že.
Za mě se neschovávej :-)

a) Facebook řeším, protože jsem v PKS a nějakou odpovědnost za ten krajský mám i já; že ho řeším jsi sama mohla slyšet na mumblu
b) Facebook mě zajímá, i když jinak než většinu jeho uživatelů; už v roce 2015 jsem o Facebooku napsal článek
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Korbel za příspěvek:
Dalibor.Zahora
Středočeský profil | "Systémy, kterých se týká tato dohoda, jsou účty majitelky." -- NDA Pirátů
Uživatelský avatar
Lenka.Kozlova
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Příspěvky: 3167
Registrován: 11 čer 2012, 09:34
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 9057 poděkování
Dostal poděkování: 3408 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: krajské fb stránky - správa a vkládání příspěvků

Příspěvek od Lenka.Kozlova »

@Honza
V každém postu útok :)
Kdybych se schovávala, tak mě tu neuvidíš :)
Je mi jedno, jak nebo jestli řešíš FB, odpovídala jsem Daliborovi. Jak vidno, když se ti to hodí, nezaváháš a jdeš do mě :) OK posluž si.

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Lenka.Kozlova
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Příspěvky: 3167
Registrován: 11 čer 2012, 09:34
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 9057 poděkování
Dostal poděkování: 3408 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: krajské fb stránky - správa a vkládání příspěvků

Příspěvek od Lenka.Kozlova »

Dalibor:
Citovala jsem Pandu, protože to samé si myslím i já, ale to jsi jistě pochopil. :) Je mi jedno, co NEPSAL dál.

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13440
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34806 poděkování
Dostal poděkování: 17632 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: krajské fb stránky - správa a vkládání příspěvků

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Lenka.Kozlova píše: 16 led 2019, 17:36 Dalibor:
Citovala jsem Pandu, protože to samé si myslím i já, ale to jsi jistě pochopil. :) Je mi jedno, co NEPSAL dál.
Dalibor.Zahora píše: 16 led 2019, 14:17 OFFTOPICProblém je, že ty z diskuze vybereš jen část, ne celou komunikaci.
A teď bych rád slyšel tvoje zdůvodnění, v čem je ten post na FB "vnitrostranický boj", protože od Pandy už nic takového nezaznělo, po mé argumentaci.
Já ovšem stále čekám na odpověď na tohle, v čem je ten příspěvek podle tebe na FB používán ve vnitrostranickém boji?
Kde tam přesně vidíš ten vnitrostranický boj?
Česká pirátská strana - Středočeský kraj
https://www.facebook.com/pirati.stc/pho ... &__tn__=-R
Tajné skupiny na Facebooku? Samozřejmě na Facebooku není tajné nic. Věděli jste například, že Facebook vaší soukromou komunikaci poskytuje dalším subjektům?

Piráti proto doporučují používat bezpečnější platformy pro komunikaci jako například telegram.org či signal.org, ze sociálních sítí třeba Mastodont či Diasporu.

Více o nich si můžete dočíst v říjnovém článku Františka Fuky
https://www.fffilm.name/2018/10/socialni-hledani.html

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Lenka.Kozlova
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Příspěvky: 3167
Registrován: 11 čer 2012, 09:34
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 9057 poděkování
Dostal poděkování: 3408 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: krajské fb stránky - správa a vkládání příspěvků

Příspěvek od Lenka.Kozlova »

Hele, nezahlcuj mě, ty víš co děláš sám nejlépe :)
Víš dobře, že na tom, jak řešit skupiny na FB není ani zdaleka shoda a taháš to ven (což není poprvé, že), prostě se snažíš svůj osobní postoj tlačit všude.
To by nebylo nic proti ničemu, kdybys tak činil na svých profilech.
Používat k tomu stranický FB, který ti byl svěřen a který je výkladní skříní pro veřejnost, je chucpe a ohřívání si vlastní polévky.
Ovšem, jestli ti jde o publicitu našich vnitřních sporů a jejich eskalaci do médií, pak jsi na správné cestě (novináři už několik dní téma propírají, tak přitopíme pod kotlem). Těšíš se na článek: středočeští Piráti...., nebo ho napíšeš sám?
Jen hloupý, nebo líný novinář si nespojí forum a tvůj, jakože nenápadně podstrčený post.
Myslíš si, že tak získáš širší podporu? Tvoje cíle mi nejsou úplně jasné, ale tvoje jednání považuju, za nefér.
A to je všechno, co jsem chtěla říct.

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Jan.Korbel
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1802
Registrován: 03 úno 2012, 19:04
Profese: IT
Bydliště: Jílové u Prahy
Dal poděkování: 4190 poděkování
Dostal poděkování: 3070 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: krajské fb stránky - správa a vkládání příspěvků

Příspěvek od Jan.Korbel »

Lenka.Kozlova píše: 16 led 2019, 17:18 @Honza
V každém postu útok :)
Kdybych se schovávala, tak mě tu neuvidíš :)
Je mi jedno, jak nebo jestli řešíš FB, odpovídala jsem Daliborovi. Jak vidno, když se ti to hodí, nezaváháš a jdeš do mě :) OK posluž si.
Přečti si to ještě jednou. Nebyl to útok, ale obrana. Je jedno, komu jsi odpovídala. Napsalas o mně něco, co není pravda, a proto jsem měl potřebu vysvětlit, jak je to ve skutečnosti.

Pevně doufám, že já na tvém místě bych projevil trošku sebereflexe a omluvil se. Místo toho, abych osočoval ostatní z neexistujících osobních útoků :(
Středočeský profil | "Systémy, kterých se týká tato dohoda, jsou účty majitelky." -- NDA Pirátů
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13440
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34806 poděkování
Dostal poděkování: 17632 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: krajské fb stránky - správa a vkládání příspěvků

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Lenka.Kozlova píše: 17 led 2019, 10:47 Hele, nezahlcuj mě, ty víš co děláš sám nejlépe :)
Víš dobře, že na tom, jak řešit skupiny na FB není ani zdaleka shoda a taháš to ven (což není poprvé, že), prostě se snažíš svůj osobní postoj tlačit všude.
To by nebylo nic proti ničemu, kdybys tak činil na svých profilech.
Používat k tomu stranický FB, který ti byl svěřen a který je výkladní skříní pro veřejnost, je chucpe a ohřívání si vlastní polévky.
Ovšem, jestli ti jde o publicitu našich vnitřních sporů a jejich eskalaci do médií, pak jsi na správné cestě (novináři už několik dní téma propírají, tak přitopíme pod kotlem). Těšíš se na článek: středočeští Piráti...., nebo ho napíšeš sám?
Jen hloupý, nebo líný novinář si nespojí forum a tvůj, jakože nenápadně podstrčený post.
Myslíš si, že tak získáš širší podporu? Tvoje cíle mi nejsou úplně jasné, ale tvoje jednání považuju, za nefér.
A to je všechno, co jsem chtěla říct.
Děkuji za konečně jasné vyjádření, teď mohu reagovat, ne se jen domýšlet. Text schválilo PKS a jeho znění bylo konzultováno i na základě členů PKS upravováno. Jak už jsem psal v odpovědi Pandovi, a předpokládám, že si to i už tehdy četla.
Kopíruji
Ano, tajné skupiny jsou teď téma, ale právě proto je toto pokus to přepolovat jiným směrem, který je pro širokou veřejnost myslím podstatnější než vnitrostranické techtle metle či bordel ohledně vnitrostranických pravidel.
Proto bych čekal, že zareaguješ rovnou už i na tuhle mou argumentaci a nebudu to z tebe snad muset opět páčit několika posty.

Tedy ještě jednou:
1) Víš dobře, že na tom, jak řešit skupiny na FB není ani zdaleka shoda a taháš to ven (což není poprvé, že), prostě se snažíš svůj osobní postoj tlačit všude.
Právě proto, že na tom není shoda, komunikuje ten post zcela jiný problém. Obecný problém FB pro všechny uživatele, ne pro Piráty.

2)To by nebylo nic proti ničemu, kdybys tak činil na svých profilech.
Právě proto jsem to nechal projít PKS, aby to nebylo jen o mém rozhodnutí. Nikdo z PKS nedal něco jako veto, kdyby dal, respektoval bych to a post by nebyl. Jak by sis přesně představovala, že by měl vypadat způsob schvalování postu na FB?

3)Používat k tomu stranický FB, který ti byl svěřen a který je výkladní skříní pro veřejnost, je chucpe a ohřívání si vlastní polévky.
Už bylo odpovězeno výše.

4) Ovšem, jestli ti jde o publicitu našich vnitřních sporů a jejich eskalaci do médií, pak jsi na správné cestě (novináři už několik dní téma propírají, tak přitopíme pod kotlem). Těšíš se na článek: středočeští Piráti...., nebo ho napíšeš sám?
Znovu, je to přesně naopak, právě protože mi nejde o publicitu vnitřních sporu, byl to pokus to téma posunout jiným podstatnějším směrem i si z něj udělat trochu legraci. Přečti si něco o způsobech mediální komunikace.
Jestli napíšu nějaký článek nevím. Pokud bych chtěl o tomto tématu, konzultoval bych to s PKS. Případně pokud by byl nějaký článek pro mě tak důležitý, což si v tomto případě nemyslím, rezignoval bych předem na svoji dočasnou funkci.

5)Jen hloupý, nebo líný novinář si nespojí forum a tvůj, jakože nenápadně podstrčený post.
Vím na jaké riziko narazíš. Nelze ho zcela vyloučit, protože nikdy nemáš zaručeno, jak bude chtít novinář věc uchopit, ale v tomto případě si myslím, že tvoje obavy jsou přehnané. Tohle fakt nikoho z médií zajímat nebude.
A navíc palba naší FB page nemůže přepálit palbu Novinek.cz. Tohle primárně míří na naše příznivce a sděluje jim to, že je jiný problém, než to, že se Piráítin o něčem dohadují. Sdělujeme jim, že FB je problém i pro ně jako běžné uživatele.

6) Myslíš si, že tak získáš širší podporu? Tvoje cíle mi nejsou úplně jasné, ale tvoje jednání považuju, za nefér.
Nejde mi o žádnou moji podporu, jde mi o to aby Piráti plnili to co mají ve svých základech - ochranu soukromí.
Tohle byla jedna možnost jak to v čase, kdy se to nějak stalo téma, uchopit a sdělit.
Mrzí mě, že to vidíš jinak a že pro tebe je priorita nějaký běžný vnitrostranický spor a na jeho úkor zcela pomíjíš, to, že tu není jen nějaký vnitrostranický zájem.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvky (celkem 2):
Jan.Korbel, Jana.Skopalikova

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Lenka.Kozlova
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Příspěvky: 3167
Registrován: 11 čer 2012, 09:34
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 9057 poděkování
Dostal poděkování: 3408 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: krajské fb stránky - správa a vkládání příspěvků

Příspěvek od Lenka.Kozlova »

@Honza:
Ale chápu, že uživatelé tajných Facebookových skupin ho v tom mohou vidět.
Za mě se neschovávej :-)
Sice mě nejmenuješ, ale oslovuješ....
Jestli si to tak nemyslel, omlouvám se. Komunikace face to face, by možná vypadala jinak - i proto si myslím, že schůze by měly být častěji, než jednou za dva měsíce.
Naposledy upravil(a) Lenka.Kozlova dne 17 led 2019, 12:55, celkem upraveno 1 x.

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Lenka.Kozlova
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Příspěvky: 3167
Registrován: 11 čer 2012, 09:34
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 9057 poděkování
Dostal poděkování: 3408 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: krajské fb stránky - správa a vkládání příspěvků

Příspěvek od Lenka.Kozlova »

@ Dalibor
Děkuji za obsáhlé vysvětlení.
Mrzí mě, že podceňuješ rizika a říkat: "Toho si nikdo nevšimne." mě nepřesvědčilo.
Téma se dalo uchopit i jinak a především v jinou chvíli.

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Odpovědět

Zpět na „Krajské odbory Středočeský kraj“