Stanislav Šenkýř

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stanislav.Senkyr
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 12
Registrován: 22 říj 2017, 13:55
Bydliště: Praha 6
Dal poděkování: 18 poděkování
Dostal poděkování: 27 poděkování

Stanislav Šenkýř

Příspěvek od Stanislav.Senkyr »

Zdravím celou Pirátskou palubu,

jmenuji se Stanislav Šenkýř (ml.) a patřím k té nejmladší části zdejší společnosti. Je mi 18 let a jsem (zatím) studentem rožnovského gymnázia, jemuž přestala být s nabytým volebním právem lhostejná politická situace nejen v této zemi, ale také i na komunální úrovni, tedy u nás v Rožnově pod Radhoštěm. Mé další kroky budou nejspíše směřovat na vysokou školu, stále se rozhoduji, jestli to bude FD ČVUT, obor Letecká doprava, nebo MFF UK, obor Matematika pro IT - kryptografie. Jako student mám volného času (zatím) relativně dost, tudíž mezi mé oblíbené činnosti patří kytara, zpěv a s nimi spojený songwriting, nějaké to velmi amatérské grafické tvoření na PC, korektura textů, jakékoliv organizování (momentálně vkládám všechno své úsilí do gymplácké akce) a také studování všeho, co se dostane do mého pole zájmu.

K Pirátům jsem se přidal pár týdnů před volbami jako přiznivec, kdy jsem si zakoupil balíček na eshopu a začal šířit program, který mi je nejvíce blízký, i mezi své přátele a rodinu. Nakonec jsem dokázal zhruba 90 % svých spolužáků přetáhnout na onu Pirátskou stranu.
Moje přesvědčení je však až tak velké, že nechci jenom přihlížet a myšlenku podporovat, ale zároveň se chci i aktivně zapojit, i když jako mladý nemám ještě v podstatě žádné znalosti a zkušenosti. Chci je ale získat, chci se podílet, chci se učit. A chci politiku průhlednou jak sklo, jednoduchou jako facka a čistou bez skrytých drátků.

Doufám, že můj palubní lístek bude přijat. :D

S.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Stanislav.Senkyr za příspěvky (celkem 3):
Petr.Tkadlec, Yveta.Martinkova, Tomas.Cabla

"Meillä kaikilla on päässämme ajatus siitä, miten asioiden tulisi olla ja siksi me kaikki päädymme lopulta pettymykseen."
(My všichni máme představy, jak by věci měly být, a proto se neustále ocitáme v naprostém zklamání.)
- finské rčení

Uživatelský avatar
Kamila.Galikova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 178
Registrován: 08 úno 2015, 01:39
Profese: Studentka
Dal poděkování: 81 poděkování
Dostal poděkování: 127 poděkování

Re: Stanislav Šenkýř

Příspěvek od Kamila.Galikova »

Ahoj. Zni to moc hezky. Budes se ucatnit listopadove schuze ve ValMezu?
"Že nedostanete v životě vždy, co chcete, je někdy obrovské štěstí." - Dalajláma
Uživatelský avatar
Stanislav.Senkyr
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 12
Registrován: 22 říj 2017, 13:55
Bydliště: Praha 6
Dal poděkování: 18 poděkování
Dostal poděkování: 27 poděkování

Re: Stanislav Šenkýř

Příspěvek od Stanislav.Senkyr »

Kamila.Galikova píše:Ahoj. Zni to moc hezky. Budes se ucatnit listopadove schuze ve ValMezu?
Ahoj, určitě dorazím. :)

"Meillä kaikilla on päässämme ajatus siitä, miten asioiden tulisi olla ja siksi me kaikki päädymme lopulta pettymykseen."
(My všichni máme představy, jak by věci měly být, a proto se neustále ocitáme v naprostém zklamání.)
- finské rčení

Uživatelský avatar
Marek.Necada
Administrativní odbor
Příspěvky: 3425
Registrován: 05 lis 2009, 22:44
Profese: silozpytec
Bydliště: Helsinki
Dal poděkování: 9678 poděkování
Dostal poděkování: 6754 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Stanislav Šenkýř

Příspěvek od Marek.Necada »

jaachim píše:"Meillä kaikilla on päässämme ajatus siitä, miten asioiden tulisi olla ja siksi me kaikki päädymme lopulta pettymykseen."
Oho, onko täällä muitakin suomen osaajia? Joka tapauksessa tervetuloa!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marek.Necada za příspěvek:
Stanislav.Senkyr
Místopředseda finských Pirátů
Долой царя!
Uživatelský avatar
Stanislav.Senkyr
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 12
Registrován: 22 říj 2017, 13:55
Bydliště: Praha 6
Dal poděkování: 18 poděkování
Dostal poděkování: 27 poděkování

Re: Stanislav Šenkýř

Příspěvek od Stanislav.Senkyr »

Nei, jeg elsker bare dette ordtaket. Jeg er en norsk fanatiker. :D Men jeg kommer til å lære finsk språket etter jeg vil lærer norsk perfekt. Uansett, takk. :D

"Meillä kaikilla on päässämme ajatus siitä, miten asioiden tulisi olla ja siksi me kaikki päädymme lopulta pettymykseen."
(My všichni máme představy, jak by věci měly být, a proto se neustále ocitáme v naprostém zklamání.)
- finské rčení

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Zlínský kraj“