Bude se něco dít na ústecku?

Moderátor: PKS Ustecky kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Petr Vojacek
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: vychovatel
Dostal poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Bude se něco dít na ústecku?

Příspěvek od Petr Vojacek » 04 čer 2009, 14:39

Ahojky všichni,
ať hledám, jak chci, stále se tady nic neobjevuje. Neměli bysme začít taky něco dělat a nečekat, až nám to někdo nalajnuje z centra?
Co takhle začít dávat dohromady členy i nečleny strany, kteří jsou odsud z kraje? Bude potřeba pracovat při volbách na podzim... Každá ruka bude dobrá.

Pavel Casar

Re: Bude se něco dít na ústecku?

Příspěvek od Pavel Casar » 05 čer 2009, 23:09

Ale ono už se lecos děje, jen se to tady zatím moc nekomunikuje. Pokud máš chuť ke spolupráci, pošli svůj kontakt na kpvustinadlabem@ceskapiratskastrana.cz . Stačí jen info z jaké oblasti kraje jste, zdali uvažujete o přímém vstupu do ČPS, popřípadě je-li vás větší skupinka - zájemců či sympatizantů. Každá ruka bude jistě potřeba, to potvrzuji.

Microfox
Návštěvník – není člen Pirátů

Příspěvek od Microfox » 16 čer 2009, 17:28

No ja bych zajem mel, 18 mi bude v rijnu 10 takze du uz k prvnim volbam a podporim Vas. Konecne Cesi se dockali. Ja bych ani jinak k volbam nesel. Neni koho volit. Ted vsak uz ano! Ja bych klidne do Vasi strany kandidoval, ale jeste chodim do skoly na stredni a nevim co by to obnaselo. Casove urcite na tom nejsem dobre. Vase nazory ve videu ktere jsem videl se mi opravdu zamlouvaji. Kazdy ma pravo napsat anonymne svuj nazor a na novinky.cz to nejde. Napisi ze nejsem registrovanym uzivatelem a kdyz se chci registrovat tak chteji po me adresu na kterou mi zaslou kod a tim anonymitu ztracim. Prvni krok je zatim velmi dobry. Uvidime kam se dostaneme. 5% urcite ziskate. Musim rict ze po proslaveni strany ve Svedsku ktera zvitezila to nazhavi predevsim ty mlade volice a pujdou Vas podporit. Myslim si ze dost lidi by souhlasilo s nazorem anonymity. Lidi na novinkach psali ted takovy bludy k tematu Paroubek a jeho vejce az me to nekdy stvalo. Bohuzel jsem nemohl pridat prispevek, protoze abych platil za nakej kod se kterym jeste ztratim anonymitu a novinky.cz budou vedet kde bydlim, to opravdu nechci.

Petr Vojacek
Profese: vychovatel
Dostal poděkování: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr Vojacek » 20 čer 2009, 19:43

Microfox píše:No ja bych zajem mel, 18 mi bude v rijnu 10 takze du uz k prvnim volbam a podporim Vas. Konecne Cesi se dockali. Ja bych ani jinak k volbam nesel. Neni koho volit. Ted vsak uz ano! Ja bych klidne do Vasi strany kandidoval, ale jeste chodim do skoly na stredni a nevim co by to obnaselo. Casove urcite na tom nejsem dobre. Vase nazory ve videu ktere jsem videl se mi opravdu zamlouvaji. Kazdy ma pravo napsat anonymne svuj nazor a na novinky.cz to nejde. Napisi ze nejsem registrovanym uzivatelem a kdyz se chci registrovat tak chteji po me adresu na kterou mi zaslou kod a tim anonymitu ztracim. Prvni krok je zatim velmi dobry. Uvidime kam se dostaneme. 5% urcite ziskate. Musim rict ze po proslaveni strany ve Svedsku ktera zvitezila to nazhavi predevsim ty mlade volice a pujdou Vas podporit. Myslim si ze dost lidi by souhlasilo s nazorem anonymity. Lidi na novinkach psali ted takovy bludy k tematu Paroubek a jeho vejce az me to nekdy stvalo. Bohuzel jsem nemohl pridat prispevek, protoze abych platil za nakej kod se kterym jeste ztratim anonymitu a novinky.cz budou vedet kde bydlim, to opravdu nechci.

no v podstatě si můžeš vybrat. Být členem strany, až Ti bude 18, nebo zůstat sympatizantem, ale i přitom pro nás a i pro sebe můžeš něco udělat, třeba na naši stranu upozornit ve svém okolí, hodit řeč s vrstevníky, kteří se třeba rozhodnou jako ty, že je to dobrý důvod jít k volbám. A i když nebudou volit sami, mají rodinu, kamarády, přítelkyně, milenky... ať se o nás co nejvíc ví a mluví. Nemáme miliony na předvolební bilboardy, naši silnou zbraní se musí stát internet a třeba i naděje na změnu

politikxxx
Profese: Finanční poradce (OSVČ)

Příspěvek od politikxxx » 22 čer 2009, 13:12

Zdravím,
rád bych se dozvěděl jestli se již něco v tom našem kraji děje, nic se tu stále neřeší........
Řekl bych, že kraje budou hrát největší roli v tom jestli se ve volbách uspěje, čí nikoliv. Pokud se tu bude chrápat, tak tato iniciativa skončí v propadlišti dějin.......

politikxxx
Profese: Finanční poradce (OSVČ)

Příspěvek od politikxxx » 22 čer 2009, 15:32

Ještě by mě zajímalo, kolik je členů strany v Ústeckém kraji, kdo to tu oficiálně vede, jestli tu je nějaké oficiální sídlo apod.
Možná to tu někde na fóru je, ale zatím se mi to nepodařilo najít, tak bych uvítal nějaké info i sem.

Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Profese: zakládající člen
Dal poděkování: 21637 poděkování
Dostal poděkování: 10040 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalibor.Zahora » 22 čer 2009, 15:36

Pokud vim, tak Usti nejak usnulo. Budeme kontaktovat lidra, ale muzete se klidne zucastnit v nedeli Ustavujiciho fora, kde lze podat prihlasku, stat se clenem a zapojit se primo do prace.
anarchopirát (zástupce KMO Sčk, zakládající člen, bývalý člen KK, více na profilu wiki.pirati.cz), aktuální texty najdete na Deník Referendum, t. 773 993 465 twitter @daliborzz FB fb.com/dlbrz

Lucky
Profese: student geografie

Příspěvek od Lucky » 22 čer 2009, 21:37

Ústí že nám usnulo? To je nemilé, koho budu volit? :)

jzvc
Příznivec Pirátů – Ústecký kraj
Profese: Admin
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 920 poděkování

Příspěvek od jzvc » 22 čer 2009, 21:43

Trebas sebe ? :lol:

Lucky
Profese: student geografie

Příspěvek od Lucky » 22 čer 2009, 21:44

Jako že bych si vytvořil vlastní lístek? To by asi neprošlo, a i kdyby, jeden hlas mě nevytrhne :D

Zamčeno

Zpět na „Ústecký kraj“