"novy" web (2017)

Technický odbor působí v oblasti správy, údržby a vývoje technických systémů strany a jejích technických zařízení a poskytuje servis ostatním orgánům strany.

Moderátor: Technický odbor

Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18678
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33871 poděkování

Re: "novy" web (2017)

Příspěvek od Martin.Kucera »

Lukas.Novy píše:Proc odsus zmizelo tohle?
Nic nikam nezmizelo, máš jen krátkou paměť. Obešel jsi pořádkové opatření psaním do členských podnětu, pročež s tím postem bylo patřičně naloženo. Jeho přesun do tohohle vlákna by tvé obcházení legitimizoval, což nepřipadá v úvahu.
Lukas.Novy píše:Tvrdil sem snad nekdy opak?
Soudím tak na základě tvých předchozích reakcí na mé žádosti podávané k TO.

Každopádně pokud by tvoje role "správce dokuwiki" měla znamenat, že bys na příslušný stroj musel mít roota, tak se asi bohužel nedohodnem. Jistě víš, že pro mně nejsi natolik důvěryhodný (a ne, nevytahuj NDA - to, že jsi ji kdysi podepsal, neznamená, že jsou všichni povinni ti na věky věků absolutně důvěřovat), abych TO žádal o roota pro tebe.

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21732
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor kyber. bezpečnosti, muž z Brna
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5297 poděkování
Dostal poděkování: 12579 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: "novy" web (2017)

Příspěvek od Lukas.Novy »

Root neni potreba.

Máte pocit, že Vás KK nebo jiný funkcionář šikanuje, pomlouvá či zesměšňuje? Nejsem právník, ale zastoupím Vás v jednání s přezkumnými orgány. Pište nestranickému ombudsmanovi na ombudsman@krtek.net
Tel: 777-5-KRTEK

Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18678
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33871 poděkování

Re: "novy" web (2017)

Příspěvek od Martin.Kucera »

A co tedy? Jen přidání do skupiny Administrátoři dokuwiki?

Ale stejně je zvláštní, jak na jedné straně žádáš, abych ti svěřil poměrně velkou pravomoc, a na druhé straně proti mně vedeš absurdní válku u KK a RK. Proč bych měl někoho takového chtít v týmu?

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21732
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor kyber. bezpečnosti, muž z Brna
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5297 poděkování
Dostal poděkování: 12579 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: "novy" web (2017)

Příspěvek od Lukas.Novy »

Shell (nebo aspon sftp) pristup k adresari s webem plus k preprodukcnimu prostredi.
Martin.Kucera píše:Ale stejně je zvláštní, jak na jedné straně žádáš, abych ti svěřil poměrně velkou pravomoc, a na druhé straně proti mně vedeš absurdní válku u KK a RK. Proč bych měl někoho takového chtít v týmu?
To s tim nesouvisi, dokazu veci striktne oddelovat. Nemam problem pro Pikala doladit losbota prestoze na me podava zadosti na ban u AO. Je to easy, kdyz te zajimaji veci a ne lidi.

Máte pocit, že Vás KK nebo jiný funkcionář šikanuje, pomlouvá či zesměšňuje? Nejsem právník, ale zastoupím Vás v jednání s přezkumnými orgány. Pište nestranickému ombudsmanovi na ombudsman@krtek.net
Tel: 777-5-KRTEK

Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18678
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33871 poděkování

Re: "novy" web (2017)

Příspěvek od Martin.Kucera »

Lukas.Novy píše:Nemam problem pro Pikala doladit losbota prestoze na me podava zadosti na ban u AO.
Losbota neladíš pro Pikala, ale pro všechny předsedající na všech úrovních (a zejména těch krajských, protože los je potřeba nejčastěji při primárkách).
Lukas.Novy píše:To s tim nesouvisi, dokazu veci striktne oddelovat.
To s tím souvisí, protože na problémy často reaguješ agresivním a konfliktním způsobem (viz třeba to šmírování - místo abys mi normálně napsal "hele, ale já si myslím, že bys tyhle informace vidět neměl, protože je to narušení soukromí", tak mě rovnou obviníš ze zneužití oprávnění a poté podáš oznámení ke KK pro údajné porušení stanov). A když tě vezmu do týmu, ponesu za tebe a tvé chování zodpovědnost.

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21732
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor kyber. bezpečnosti, muž z Brna
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5297 poděkování
Dostal poděkování: 12579 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: "novy" web (2017)

Příspěvek od Lukas.Novy »

Martin.Kucera píše:Losbota neladíš pro Pikala, ale pro všechny předsedající na všech úrovních (a zejména těch krajských, protože los je potřeba nejčastěji při primárkách).
Vrhnul sem se na to dokonceni na zaklade komunikace pres FB.
Martin.Kucera píše:To s tím souvisí, protože na problémy často reaguješ agresivním a konfliktním způsobem (viz třeba to šmírování - místo abys mi normálně napsal "hele, ale já si myslím, že bys tyhle informace vidět neměl, protože je to narušení soukromí", tak mě rovnou obviníš ze zneužití oprávnění a poté podáš oznámení ke KK pro údajné porušení stanov). A když tě vezmu do týmu, ponesu za tebe a tvé chování zodpovědnost.
A ke me se snad nekdo chova jinak? Navic musis cist mezi radky, vzdycky davam dostatecne zrejme vedet, jak veci napravit.

Máte pocit, že Vás KK nebo jiný funkcionář šikanuje, pomlouvá či zesměšňuje? Nejsem právník, ale zastoupím Vás v jednání s přezkumnými orgány. Pište nestranickému ombudsmanovi na ombudsman@krtek.net
Tel: 777-5-KRTEK

Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18678
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33871 poděkování

Re: "novy" web (2017)

Příspěvek od Martin.Kucera »

Lukas.Novy píše:A ke me se snad nekdo chova jinak?
No, neřekl, bych, že všichni členové k tobě přistupují rovnou agresivně a konfliktně (či s tím začínají ještě dřív než ty začneš šít do nich). Ostatně nedávno jsi konfliktní přístup rozšířil i na zájemce o členství.
Lukas.Novy píše:Navic musis cist mezi radky, vzdycky davam dostatecne zrejme vedet, jak veci napravit.
Nemusím, proč bych musel?

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21732
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor kyber. bezpečnosti, muž z Brna
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5297 poděkování
Dostal poděkování: 12579 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: "novy" web (2017)

Příspěvek od Lukas.Novy »

Nehodlam svuj pristup menit, protoze vim, ze staci, aby svoje chovani zmenila druha strana a vsechno bude fungovat. To v opacnem pripade neplati. Ted se samozrejme bavim o chovani jakozto radoveho clena, jako urednik ma clovek urcite principy a standardy komunikace, ktere je nutne dodrzovat. Cehoz jsem normalne schopen, jak se ukazalo kdyz sem byl zastupce vedouciho FO.

Máte pocit, že Vás KK nebo jiný funkcionář šikanuje, pomlouvá či zesměšňuje? Nejsem právník, ale zastoupím Vás v jednání s přezkumnými orgány. Pište nestranickému ombudsmanovi na ombudsman@krtek.net
Tel: 777-5-KRTEK

Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Kontrolní komise
Příspěvky: 18678
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2165 poděkování
Dostal poděkování: 33871 poděkování

Re: "novy" web (2017)

Příspěvek od Martin.Kucera »

Lukas.Novy píše:Nehodlam svuj pristup menit, protoze vim, ze staci, aby svoje chovani zmenila druha strana a vsechno bude fungovat.
Jaká "druhá strana"? Zaútočil jsi na zájemkyni o členství, která se vůči tobě žádného chování nedopustila.

OFFTOPICNavíc opravdu v komunikaci "člen s členem" hodláš razit přístup "já svoje chování měniít nemusím a nehodlám, měnit ho musí jen a pouze druhá strana"?
Lukas.Novy píše:Ted se samozrejme bavim o chovani jakozto radoveho clena, jako urednik ma clovek urcite principy a standardy komunikace, ktere je nutne dodrzovat. Cehoz jsem normalne schopen, jak se ukazalo kdyz sem byl zastupce vedouciho FO.
Toto tvé přesvědčení sice tak úplně nesdílím, nicméně jsem ochoten to vyzkoušet.
Ovšem jsi kontroverzní osoba a já nechci spustit zbytečný megaflame zahrnující RV, KK, RK, CF a bůhvíkoho ještě. Pročež se zeptám:
- vedení TO, zda je ochotno ti takový přístup poskytnout (ostatně rozhodnutí o technickém správci systému je stejně v kompetenci vedoucího TO, já můžu nanejvýš požádat)
- členů, zda mají nějaký racionální argument, proč bys tím správcem být neměl ("protože je to Krtek" není racionální argument)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 3):
Vojtech.Pikal, Ivor.Kollar, Michaela.Nepejchalova

Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21732
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor kyber. bezpečnosti, muž z Brna
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5297 poděkování
Dostal poděkování: 12579 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: "novy" web (2017)

Příspěvek od Lukas.Novy »

Martin.Kucera píše:Jaká "druhá strana"? Zaútočil jsi na zájemkyni o členství, která se vůči tobě žádného chování nedopustila.
Ne nezautocil sem na zajemkyni o clenstvi, vyjadril sem svuj nazor, ze s informacemi, co jsou k dispozici, se podle me jedna o podvodny nabor.
Navíc opravdu v komunikaci "člen s členem" hodláš razit přístup "já svoje chování měniít nemusím a nehodlám, měnit ho musí jen a pouze druhá strana"?
Ano, protoze muj pristup je implicitne striktne neutralni, ale jsem ochoten sestoupit na uroven protistrany. Ze nekdo je takovej egoik a vytky k provedeni urcite veci vztahuje na svoji inteligenci je jeho problem, s kterym nehodkam nic delat, protoze lest nekomu dorite proste povazuju za urcity druh manipulace.
Martin.Kucera píše:Toto tvé přesvědčení sice tak úplně nesdílím, nicméně jsem ochoten to vyzkoušet.
Fakta hovori jasne, Dominika k tomu udelala podrobnou reserzi.
Martin.Kucera píše:- vedení TO, zda je ochotno ti takový přístup poskytnout (ostatně rozhodnutí o technickém správci systému je stejně v kompetenci vedoucího TO, já můžu nanejvýš požádat)
- členů, zda mají nějaký racionální argument, proč bys tím správcem být neměl ("protože je to Krtek" není racionální argument)
Mno oni si neco vymysli, uvidis.

Máte pocit, že Vás KK nebo jiný funkcionář šikanuje, pomlouvá či zesměšňuje? Nejsem právník, ale zastoupím Vás v jednání s přezkumnými orgány. Pište nestranickému ombudsmanovi na ombudsman@krtek.net
Tel: 777-5-KRTEK

Odpovědět

Zpět na „Technický odbor“