Hradec na palubu

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Krajsti predsedajici, KoKS Jihočeský kraj

Pravidla fóra
  • Na tomto fóru se vyhlašují závazná hlasování místního fóra. Hlasovat mohou pouze členové místního sdružení.

  • Do tohoto fóra vidí a přispívají členové místního sdružení a jeho registrovaní příznivci (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).

  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.

Zamčeno
Uživatelský avatar
Lukas.Kolarik
Příspěvky: 832
Registrován: 05 zář 2013, 21:08
Profese: OSVČ
Bydliště: Katovice
Dal poděkování: 225 poděkování
Dostal poděkování: 1112 poděkování

Hradec na palubu

Příspěvek od Lukas.Kolarik »

Ahoj všem do Jindřichova Hradce a okolí.

Chtěl bych se z pozice předsedy krajského sdružení zeptat, jak to s Vámi vypadá, jak se Vám daří a zároveň zjistit Vaše plány pro rok 2017 a nadcházející parlamentní volby.

Je to již přes půl roku, co Vaše MS deklarovalo, že nebude vyvíjet žádnou aktivitu v kampani do krajských voleb z důvodu nesouhlasu s personálním obsazením kandidátní listiny. Tento Váš krok jsem plně respektoval, byť jsem jej nepovažoval za úplně šťastný.

Nyní již doba pokročila, krajské volby jsou za námi a tím, dle mého názoru, pominuly i důvody Vaší neaktivity směrem ke krajskému sdružení. Zajímalo by mě tedy, zda se Vaše MS či někteří jeho členi plánují, a já bych byl velmi rád pokud ano, zapojit do příprav nadcházejících voleb parlamentních, připadně zda mají zájem být členi připravovaného volebního štábu nebo se podílet na přípravě volebního programu. Vím, že se mezi Vámi nacházejí velmi schopní lidé s velkými zkušenostmi z různých lidských oborů, lidé, kteří nám mají co říct, a vnímal bych jako velikou škodu a pro kraj citelnou ztrátu, pokud se rozhodnete dát mi košem. Jako předseda krajského sdružení cítím přímou odpovědnost za volební výsledek a vztahy v KS a chci využít všech možností, jak obojí vylepšit.

Nemůžu Vám garantovat, že nebude docházet k ideologickým střetům s ostatními členy krajského sdružení, ale mohu Vám garantovat, že pokud těmto členům vyklidíte prostor, žádné změny nedosáhnete.

Budu velice rád za jakýkoliv kontakt a informace z Hradce

Lk 6,36-37
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Kolarik za příspěvky (celkem 4):
Jan.Novak, Ludek.Blaha, Martin.Mareda, Ivo.Vlasaty
Nikdo není na světě úplně zbytečný, i ten největší hlupák slouží alespoň jako špatný příklad.
------------------------------------------

tel: 777279221, email: lukas.kolarik@pirati.cz, Profil
Zamčeno

Zpět na „Místní fórum Jindřichův Hradec“