je Jiří Hlavenka ostudou pro naši stranu?

Moderátoři: KoKS Jihomoravský kraj, PKS Jihomoravský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Re: je Jiří Hlavenka ostudou pro naši stranu?

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

Pavel.Moravec píše:Drobná paralela: před eurovolbami byla ve straně frakce, co cíleně sabotovala volby. Protože jí vadily výsledky demokratických voleb vedení strany a směřování kampaně. Výsledek: právě díky tomu jsme neměli europoslance.

Kdyby tito sabotéři neházeli klacky pod nohy ale jen volby ignorovali, Julia Reda by nebyla v "Bruseloštrasburgu" osamocena. Sabotéři stranu poškodili.

Neberu nikomu právo nesouhlasit s demokratickým rozhodnutím strany či KF. Nenutím nikoho dělat něco co je proti jeho přesvědčení, ale proč sakra musí kazit práci jiným? A to zrovna v JMK kde dlouhodobě členská základna je dosti pasivní OFFTOPIC(a já do toho módu už zčásti přešel taky - když něco dělám pro Piráty, ve svém volném čase co si vezmu na úkor běhání, super dětí apod., tak mne FAKT nebaví řešit hejty od trollů, kteří sami nic pro kraj neudělali).

Zdeňku, co kdybys radši udělal jednou něco konstruktivního?

Chcu screen co je podle tebe něco čím porušuji stanovy. Jakým textem jsem poničil stranu.

Ukaž mi to ukaž!!!!
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21729
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor kyber. bezpečnosti, muž z Brna
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5292 poděkování
Dostal poděkování: 12573 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: je Jiří Hlavenka ostudou pro naši stranu?

Příspěvek od Lukas.Novy »

Pavel.Moravec píše:Drobná paralela: před eurovolbami byla ve straně frakce, co cíleně sabotovala volby. Protože jí vadily výsledky demokratických voleb vedení strany a směřování kampaně. Výsledek: právě díky tomu jsme neměli europoslance.
To bych rad vedel kdo to byl, patri totiz pred kontrolni komisi.
Kdyby tito sabotéři neházeli klacky pod nohy ale jen volby ignorovali, Julia Reda by nebyla v "Bruseloštrasburgu" osamocena. Sabotéři stranu poškodili.
Za to je vyhazov ne?

A myslim to vazne, mluv, protoze jestli rikas to, co si myslim ze rikas, jedna se o sprostou lez a pomluvu.

Máte pocit, že Vás KK nebo jiný funkcionář šikanuje, pomlouvá či zesměšňuje? Nejsem právník, ale zastoupím Vás v jednání s přezkumnými orgány. Pište nestranickému ombudsmanovi na ombudsman@krtek.net
Tel: 777-5-KRTEK

Uživatelský avatar
Maria.Vasickova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2453
Registrován: 01 úno 2010, 21:56
Bydliště: Jižní Morava
Dal poděkování: 1772 poděkování
Dostal poděkování: 1652 poděkování

Re: je Jiří Hlavenka ostudou pro naši stranu?

Příspěvek od Maria.Vasickova »

Zdenek.Frolec píše:
nebo to snad není fašistické někoho chtět vyhodit za jeho názor?
Nejde o názor, ale o způsob jak ho prezentuješ. To je rozdíl. Chápu, že ho nevnímáš.

Štěstí spočívá ve svobodě a svoboda v odvaze.

Periklés
Uživatelský avatar
Jiri.Kaderavek.sen
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 2340
Registrován: 14 črc 2009, 08:00
Profese: bývalý obchodník, dnes důchodce
Dal poděkování: 2649 poděkování
Dostal poděkování: 3147 poděkování

Re: je Jiří Hlavenka ostudou pro naši stranu?

Příspěvek od Jiri.Kaderavek.sen »

Zdenek.Frolec píše: Aha takže neskáču jak váš rod píská a hned mě chceš, jak fašista vyhazovat ze strany. No co se dalo čekat od SLovenky :D V historii nám Slováci několikrát dávali kudlu do zad, čili ti to nezazlívám a i byli fašistama a dokonce si je tam i teď zvolili.
Zdenku zabrzdi. Teď už plácáš nesmysl. Fašisti stejně jako komunisti byli jak na Slovensku tak i v Ćechách či na Moravě. Buď tak hodný a než něco napíšeš, tak si to rozmysli a po napsání 3x přečti. Nejsme tady proto, abychom se navzájem napadali a uráželi. Můžeš napsat o svém přesvědčení, že účelové spojení se SZ bylo provedeno pro získání pár korýtek a já ti v tom nebudu odporovat ale nepleť sem národnost a urážky. Měl jsem a mám na Slovensku pořád ještě pár přátel a proto se mi to nelíbí. A stejně tak se budu vyjadřovat, když se bude jednat o Rusy, Ukrajince, Poláky, Němce, Italy atd. atd. A to i tam všude byli fašisti. Děkuji předem, že mě pochopíš.
člen České pirátské strany
tel: +420775335227
Uživatelský avatar
Maria.Vasickova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2453
Registrován: 01 úno 2010, 21:56
Bydliště: Jižní Morava
Dal poděkování: 1772 poděkování
Dostal poděkování: 1652 poděkování

Re: je Jiří Hlavenka ostudou pro naši stranu?

Příspěvek od Maria.Vasickova »

Zdenek.Frolec píše:Jo může mi říct partička možných upozorňuji možných Fašistů.

Co jsem řekl, že jsem poškodil stranu ?

Napsal jsem pouze na FB, že z mého hlediska to neproběhlo moc transparentně, když jsem neviděl nikde odhlasované naše nápady na společný program a když do vyjednávání, šli Piráti s plánem z roku 2012. Že jsme si nebyli schopní odsouhlasit ani plán do vyjednávání o koalici s novým aktualizovaným z roku 2015.

A pak za nás všechny členy co bydlí nebo mají trvalé bydliště v Kyjově, jsme napsal že nesouhlásíme s tím to spojení a taky že to nepodpoříme. Členové za kyjov jsme já a Richard. Jsme Piráti? Jsme. Jsme jediní z Kyjova? Jsme Čili co jsme Členové Pirátské strany z Kyjova. A ten názor byl usnesen 100% že souhlasíme oba dva. Čili si klekni otevři pusínku a dělej co chceš. My Kyjovjáci máme právo vyjádřit plošný nesouhlas. A ty můžeš klečet s otevřenou pusou i klidně 10 let.....


Možní Fašouni. Můžete mi říct v čem poškozuji stranu, když jsem v ničem nelhal? Klidně to dej k soudu já v ničem nelhal. A zatím si stojím. Já si dávám pozor abych nepoškodil stranu. Jelikož to vy ji poškozujete stou sračkojidní spolupráci koalicí před volbama místo až po volbách.....




Uksaž mi text přesný text, kde jsme čím ničil méno strany. Chcu to vidět.

A nebo uznáš že si fašistka a ostatní fašisti, jelikož když nesouhlasím, tak naráz mě chcete odstranit....... DSSSSSSS asi bude brzo vašima kamarády co ?
Jednal by si stejně, kdybys byl na našem místě. Všechny tvé příspěvky od okamžiku, kdy tě členové MS svorně odvolali z postu předsedy, jsou poškozující. Nedivím se, že to nechápeš, máš na očích emoční sklo a přes to nejde vidět. A hlavně, odmítnutí bolí, hodně, tomu rozumím.
Jediné co dokážeš je urážet, vymlouvat se na fašisty a osočovat. Nijak to neprospívá ani straně a hlavně tobě.
Takže to uzavírám.

Štěstí spočívá ve svobodě a svoboda v odvaze.

Periklés
Uživatelský avatar
Tomas.Kolacny
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 3192
Registrován: 04 kvě 2012, 01:22
Bydliště: Brno - Židenice
Dal poděkování: 1592 poděkování
Dostal poděkování: 3847 poděkování

Re: je Jiří Hlavenka ostudou pro naši stranu?

Příspěvek od Tomas.Kolacny »

Tady nejsme v jednání KF, takže odemikám. Pokud se někdo domnívá, že Zdeněk svým jednáním stranu poškozuje, pak má tuto domněnku směřovat orgánům soudní moci (kontrollící komisi) a ne svévolně cenzurovat, nebo omezovat ve svobodě projevu. Btw don't feed the troll.

Tomáš Koláčný
statutární město Brno - Zastupitel města Brna, člen výboru pro národnostní menšiny a zastupitel městské části Brno-Židenice
tel: +420 736 661 244 e-mail: tomas.kolacny@pirati.cz

Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Re: je Jiří Hlavenka ostudou pro naši stranu?

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

Jiri.Kaderavek.sen píše:
Zdenek.Frolec píše: Aha takže neskáču jak váš rod píská a hned mě chceš, jak fašista vyhazovat ze strany. No co se dalo čekat od SLovenky :D V historii nám Slováci několikrát dávali kudlu do zad, čili ti to nezazlívám a i byli fašistama a dokonce si je tam i teď zvolili.
Zdenku zabrzdi. Teď už plácáš nesmysl. Fašisti stejně jako komunisti byli jak na Slovensku tak i v Ćechách či na Moravě. Buď tak hodný a než něco napíšeš, tak si to rozmysli a po napsání 3x přečti. Nejsme tady proto, abychom se navzájem napadali a uráželi. Můžeš napsat o svém přesvědčení, že účelové spojení se SZ bylo provedeno pro získání pár korýtek a já ti v tom nebudu odporovat ale nepleť sem národnost a urážky. Měl jsem a mám na Slovensku pořád ještě pár přátel a proto se mi to nelíbí. A stejně tak se budu vyjadřovat, když se bude jednat o Rusy, Ukrajince, Poláky, Němce, Italy atd. atd. A to i tam všude byli fašisti. Děkuji předem, že mě pochopíš.
To nebyla urážka.

1) Pulka mé rodiny z mamčiny strany jsou Slováci. Čili nikoho neurážím, jelikož geneticky jsem z půlky.
2) Není-li snad pravda, že se udělal v 38 Slovenský štiat, jen z toho důvodu, aby se slováci vyhnuli tak drsnému zacházení, jak jsme my měli v Protektorátu?
3) jediná bíže neonacistická strana za posledních 70 let u nás byli nachvílku po rozpadu Republikáni v ČR a na slovensku je světe div s es 12% Kotleba :D

Čili já neurážím, já jen říkám, že když šlo do tuhého, tak nás raději předhodili, než aby to svinstvo zažívali s náma. A jak jinak to označit než za bodnutí do zad.

O historii Politiky a hlavně Globální politiky se neustále zajímám. Narozdíl od některých ,,soudruhů,, co si přes koryta neuvědomují jaký to bude mit dopad do budoucna...
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Re: je Jiří Hlavenka ostudou pro naši stranu?

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

Maria.Vasickova píše:
Zdenek.Frolec píše:
nebo to snad není fašistické někoho chtět vyhodit za jeho názor?
Nejde o názor, ale o způsob jak ho prezentuješ. To je rozdíl. Chápu, že ho nevnímáš.

Ukaž mi, kde a čím přesně jsem poničil jméno strany?


Je si nenajdeš budu asi žádat tvojí omluvu, za pomluvu.

Jelikož si dávám přesně pozor co říkám a vím, že jsem ničím neponičil jméno. Vše co jsem kritizoval je veřejně dostupné na Fóru.


Proto, tě žádám abys zanechala fašizujících móresů a konečně mi udělala screen obrazovky, kde podle tebe ničím jméno. Jestli ho nemáš tak žádám omluvu za pomluvu.
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Odpovědět

Zpět na „Jihomoravský kraj“