Mediální odbor Pirátů hledá dobrovolníky

Oznámení, upozornění, vyhlášky a jiná sdělení určená straně.
Nebo pozvánky na větší Pirátské akce. Akce oznamujte hlavně v kalendáři a na webu.

Pravidla fóra

Oznámení vkládají vedoucí orgánů do příslušných vláken, nebo jako samostatné nové oznámení. Stará oznámení prosím zamkněte a změňte na normální.

Na oznámení prosím nereagujte, případně tak čiňte v příslušné diskuzi či podatelně.
Oznámení věci zde nezbavuje oznamovací povinnosti vůči orgánu, pokud ji ukládá předpis.

Používejte Ikonky (preferovaná významy, ruce máte volné):

• Obrázek - pověření osoby funkcí, činností apod.

• Obrázek - změna závazných pravidel, nová vyhláška apod.

• Obrázek - naléhavé

• Obrázek - ohrožující, nebezpečné. Jsme žalování, nejsou prostředky apod.

• Obrázek - Radostná oznámení

Zamčeno
Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Profese: ,
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: Mediální odbor Pirátů hledá dobrovolníky

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Mikulas.Ferjencik píše:Dobrovolníci, nechť se hlásí zde, případně soukromou zprávou mně. Činnosti na které dobrovolníky neseženeme budou vykonávat placené síly v mediálním odboru, což je škoda, protože nebudou moci dělat věci, za které bychom je platili raději.
Nic proti této výzvě snad někoho vhodného osloví.
Jen si tak říkám, jestli to není trochu zvláštní způsob hledání posil do MO od dřívějšího vedoucí PO, který měl tři čtvrtě roku hledat a zapojovat nové posily do všech odborů a stranických orgánů?

No a co minulý vedoucí MO nově dokonce předseda, ten hodil MO obratem přes palubu po tom co mu posloužil ke znovuzvolení?

No a pak tady máme nového ambiciózního, mladého, usměvavého a obecně oblíbeného kandidáta na vedoucího PO a jeho právě jmenovanou pravou ruku která před M.F. celý rok vedla PO, ta by přece měla mít přehled o schopnostech členů a s mnoha z kolegů jistě rozjednávala součinnost na potřebných činnostech.
Proto mám za to, že všecko je naprosto super a ani to nemůže být lepší než to je.

Za sebe bych zkusil vtípek ala P.Vileta: "Nebojte se použít Ctrl + C a Ctrl + V" a MO a M.F. bude mít po problému.
Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Dal poděkování: 4200 poděkování
Dostal poděkování: 18252 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Prosímvás, pošlete už někdo toho Petra...do první mediální linie:-) Mám kdyžtak rozpracovanou komletní prezentaci na MMM. Doufám, že s PB můžu počítat....
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Petr.Bajgar

Ivan.Bartos píše:Prosímvás, pošlete už někdo toho Petra...do první mediální linie:-) Mám kdyžtak rozpracovanou komletní prezentaci na MMM. Doufám, že s PB můžu počítat....
Co to je za podivnou výzvu?

Nikdy jsem se do MO nehlásil, přestože chápu významnost mediální komunikace.

I.Bartoš by zase mohl zkusit pochopit, že jen mediální komunikací bude z Pirátské strany jen mediální bublina, která může kdykoliv prasknout. Nebo v případě volebního úspěchu totalně selhát když nebude PP-CZ schopná fungovat i reálně a ne jen mediálně.
Ivan.Bartos
Kontaktovat uživatele:

Petr.Bajgar píše:
Ivan.Bartos píše:Prosímvás, pošlete už někdo toho Petra...do první mediální linie:-) Mám kdyžtak rozpracovanou komletní prezentaci na MMM. Doufám, že s PB můžu počítat....
Co to je za podivnou výzvu?

Nikdy jsem se do MO nehlásil, přestože chápu významnost mediální komunikace.

I.Bartoš by zase mohl zkusit pochopit, že jen mediální komunikací bude z Pirátské strany jen mediální bublina, která může kdykoliv prasknout. Nebo v případě volebního úspěchu totalně selhát když nebude PP-CZ schopná fungovat i reálně a ne jen mediálně.

Čti po sobě věci
No a co minulý vedoucí MO nově dokonce předseda, ten hodil MO obratem přes palubu po tom co mu posloužil ke znovuzvolen
a opakovaně ti řikám, když víš kulový co v MO děláme, tak si mě neber do pusy. Buď to dokaž nebo mě nepomlouvej. Nebaví mě to a jelikož tím zasíráš každý vlákno, kde se něco děje, docela to obtěžuje. Nejsi-li dobrovolník ve smyslu práce MO a nechceš nic uchopit a dělat na tom tak toto vlákn onení určeno pro tebe Petře. Kapišto? Asi ne.
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Petr.Bajgar

Ivan.Bartos píše:Čti po sobě věci
No a co minulý vedoucí MO nově dokonce předseda, ten hodil MO obratem přes palubu po tom co mu posloužil ke znovuzvolení?
a opakovaně ti řikám, když víš kulový co v MO děláme, tak si mě neber do pusy. Buď to dokaž nebo mě nepomlouvej. Nebaví mě to a jelikož tím zasíráš každý vlákno, kde se něco děje, docela to obtěžuje. Nejsi-li dobrovolník ve smyslu práce MO a nechceš nic uchopit a dělat na tom tak toto vlákn onení určeno pro tebe Petře. Kapišto? Asi ne.
Čtu po sobě co napíšu. Chápu, že I.Bartoš nerozumí čemu rozumět nechce.
Opakovaně říkám, že strana postavená jen na mediální prezentaci I.B. případně několika málo dalších, je podle mého názoru šarádou na voliče.

Nikoho nepomlouvám :!: Pan I.B.si asi nevšiml otazníku na konci věty.
a opakovaně ti řikám, když víš kulový co v MO děláme
Má to znamenat, že I.B. je zároveň předsedou a vedoucím MO :?:
Kdo neposkytuje informace o své činnosti nemůže se divit případným spekulacím.
Mě šlo o to jestli I.B. předal vedení MO, případně jestli MO funguje, po tom kdy co posloužilo I.B. k jeho osobní mediální prezentaci a ke znovuzvolení.

Přitom stačilo kdyby I.B. odpověděl "Pracujeme dál a nové lidi do MO hledáme trvale nejen touto výzvou".
Ivan.Bartos
Kontaktovat uživatele:

Sorry za OT. Vzhledem k mé ranní náladě mám potřebu poslat Petra s těma jeho kecama už doprdele. Zapoj se do MO Petře Bajgare. Je tam práce nadhlavu. Tvé neustále pomluvy začínají překračovat mez, kterou jsem ochotnej akceptovat.
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Roman.Kucera
Člen KS Praha
Profese: IT
Dal poděkování: 9815 poděkování
Dostal poděkování: 18113 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Roman.Kucera »

Ivan.Bartos píše:Sorry za OT. Vzhledem k mé ranní náladě mám potřebu poslat Petra s těma jeho kecama už doprdele. Zapoj se do MO Petře Bajgare. Je tam práce nadhlavu. Tvé neustále pomluvy začínají překračovat mez, kterou jsem ochotnej akceptovat.
Že tobě se zas vyresetoval ignorlist? Dvě kliknutí to řeší.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Roman.Kucera za příspěvek:
Vojtech.Pikal
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Dal poděkování: 31648 poděkování
Dostal poděkování: 25739 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Vileta »

Roman.Kucera píše:Že tobě se zas vyresetoval ignorlist? Dvě kliknutí to řeší.
To by, mimochodem, mohl už konečně někdo opravit. Opravoval to jeden expert a udělal to polovičatě.

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Petr.Bajgar

Ivan.Bartos píše:Sorry za OT. Vzhledem k mé ranní náladě mám potřebu poslat Petra s těma jeho kecama už doprdele. Zapoj se do MO Petře Bajgare. Je tam práce nadhlavu. Tvé neustále pomluvy začínají překračovat mez, kterou jsem ochotnej akceptovat.
Kdyby I.Bartoš nebyl jen pokrytecký podrazák, který na mě už sedum let hází jen špínu a zákulisně proti mě neintrikoval, mohli jsme být dávno v parlamentu.

Není mojí vinou, že minimálně dva roky nepracuje PO, který by měl hledat a zapojovat lidi do činnosti nejen MO.

Jak si může I.Bartoš naříkat na hromadu práce v MO, když má v RP M.Šmídu považovaného za hvězdu mediální činnosti?

Není mojí vinou, že PP-CZ je jen bezmocným, ne-mocným hejnem, místo aby byla efektivně spolupracující a tedy mocnou protože organizovanou stranou.
Zkuste si naházet kolečka do krabice a doufat, že se z nich stane dobře fungující soustrojí. Zkuste programovat nahodilým zadáváním znaků jestli vznikne fukční a užitešně pracující program.

Není mojí vinou, že ze 430 členů je aktivních jen pár jedinců.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Bajgar za příspěvek:
Ivan.Bartos
rst
Profese: ...
Dal poděkování: 666 poděkování
Dostal poděkování: 609 poděkování

Příspěvek od rst »

Kdyby byly v řiti ryby....
Petře, myslíš, že tímto stylem komunikace něco změníš k lepšímu? Vždyť už Tě nikdo nečte. Tak pořád nemluv to samé dokola a vlez do PO a ukaž jak se to dělá.
Tito uživatelé poděkovali autorovi rst za příspěvky (celkem 2):
Petr.Vileta, Lenka.Kozlova
Zamčeno

Zpět na „[Archiv] Oznámení“