MS Slovácko x2a/2016 - Volba předsedy MS Slovácko

Moderátoři: KoKS Jihomoravský kraj, PKS Jihomoravský kraj, PMS Slovácko

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Uživatelský avatar
Petr.Balaz
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 358
Registrován: 05 říj 2013, 16:07
Profese: dělník
Bydliště: Hodonín
Dal poděkování: 250 poděkování
Dostal poděkování: 304 poděkování

MS Slovácko x2a/2016 - Volba předsedy MS Slovácko

Příspěvek od Petr.Balaz »

Ahoj Piráti,
Ke dni 29.3.2016 končí mandát současného předsednictva MS Slovácka
Zahajuji rozpravu k jednání o volbě předsedy MS Slovácko
Rozprava potrvá do soboty 5.3.2016 12:00 a potom zahájíme hlasování, které potrvá do úterý 8.3.2015 23:00. Rozprava je rozčleněna na dvě fáze, první fáze je navržení a přihlášení kandidátů do 3.3.2016 00:00, druhá fáze je čas na rozmyšlenou do 5.3.2016 12:00 a následuje hlasování.
Hlasování bude tajné a dvoukolové. První kolo potrvá 48 hodin, druhé kolo započne následovně a potrvá do konce doby pro hlasování. V prvním kole hlasujeme o přípustnosti kandidátů, do druhého kola postupují kandidáti, kteří získají nadpoloviční většinu a ve druhém kole volíme vítězného kandidáta, který získá největší počet hlasů. Pokud v prvním kole získá nadpoloviční většinu pouze jeden kandidát, vítězí a druhé kolo se nekoná.
Kandidáti Otevírám rozpravu a očekávám kandidátské řeči.
Naposledy upravil(a) Petr.Balaz dne 05 bře 2016, 10:42, celkem upraveno 1 x.
Důvod: doplnění kandidátů
Nechtěj být člověkem, který je úspěšný, ale člověkem, který za něco stojí. Albert Einstein
Kontakty:
Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Re: MS Slovácko x2a/2016 - Volba předsedy MS Slovácko

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

Nominuji Ivo Vašíčka, aby dokázal všem, že mu o žádný post vůbec nejde a proto v případě vítězství se vzdal svého Místopředsednictví ve straně a přijal méně mocnou funkci, jakožto předsedou MS Slovácko.

Ten to krok dělám, aby budoucí mladí piráti viděli, jak se chová ten to člověk, který prohlašuje že mu o moc a ,,korýtkářství nikdy nešlo. Proto v tém duchu doufám, že případné vítězství příjme a vzdá se mandátu místopředsedy strany. Vždyť člověku, který prohlašuje, že nejde za korytem a nechce žádnou moc, by nemělo dělat problém se vzád mocnějšího mandátu. Anebo se snad pletu?
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Uživatelský avatar
ItoldYouSo7227
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2710
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Bydliště: London
Dal poděkování: 3183 poděkování
Dostal poděkování: 2614 poděkování

Re: MS Slovácko x2a/2016 - Volba předsedy MS Slovácko

Příspěvek od ItoldYouSo7227 »

1) Nominace bude platná jen pokud bude Ivo chtít.
2) To, že někdo má zájem působit celorepublikově a zabývat se celorepublikovými tématy neznamená, že touží po moci.
Navíc v Pirátské straně je moc funkcionářů velmi omezená, CF/KF/MF je suverén.
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Uživatelský avatar
Ivo.Vasicek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 7013
Registrován: 02 úno 2010, 22:50
Profese: manažer
Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
Dal poděkování: 10900 poděkování
Dostal poděkování: 11475 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MS Slovácko x2a/2016 - Volba předsedy MS Slovácko

Příspěvek od Ivo.Vasicek »

Nemám žádné ambice ucházet se o účast v předsednictvu MS Slovácko. Pomluvy nebudu komentovat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vasicek za příspěvky (celkem 3):
Ondrej.Kotas, Pavel.Moravec, ItoldYouSo7227
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Re: MS Slovácko x2a/2016 - Volba předsedy MS Slovácko

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

Jindrich.Bartek píše:1) Nominace bude platná jen pokud bude Ivo chtít.
2) To, že někdo má zájem působit celorepublikově a zabývat se celorepublikovými tématy neznamená, že touží po moci.
Navíc v Pirátské straně je moc funkcionářů velmi omezená, CF/KF/MF je suverén.

1) Si ivův noshled že mluvíš místo něho?
2) Si členem MS Slovácka, že nám do otho kafráš?
3) Jestli ivo nebude chtět, tak jen dokazuje, že mu jde o moc. Jelikož člověk co mu o moc nejde by sebral kandidaturu nižšího postu, když ho na něho někdo nominuje. Když tak neučiní, tak mu jde pouze o moc. A historie si to bude pamatovat.

4) Všichni dobře víme že Ivo mluví A a dělá B. Slíbil odejít z Politiky, jakmile to bude politikaření. Neudělal.
5) Říká, že mu nejde o mmoc. Teď má šanci to dokázat.
6) Říká, že mu nejde o korýtka. tak teď má šanci ukázat, že mu nejde o korýtka.

Šance je a uvidíme jestli ji Ivo veme za pačesy, nebo jak předpokládám s ez toho začne vykroucet a nebo nesplňovat to co hlásá. Šak co asi mu nevadí, že když dá chlapské slovo, tak se má dodržovat. Zřejmě pro něho chlapské slovo neexistuje.
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Re: MS Slovácko x2a/2016 - Volba předsedy MS Slovácko

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

Ivo.Vasicek píše:Nemám žádné ambice ucházet se o účast v předsednictvu MS Slovácko. Pomluvy nebudu komentovat.

Pomluva? A teď všem odpověz. Neřekl si mi nikd větu u vás, že jakmileto nebude zábava, ale politikaření, že odejdeš? Chceš mi tohle tvrdit. Svěědky jsou mi Richard, Petr, tvá žena, Tomáš a Pavel. Chceš mi i v tem to tvrdit že tě pomlouvám, nebo lžu?


tady vidíte mladí piráti jaký je ten to člověk co na to řekne. Dívejte se a učte se z mojich chyb. Vy co sem příjdete. Tu máte historii, která se právě píše.



Edit: Jo a jestli se nikdo nepříhlásí na předsedu, tak berte moji kandidaturu. Pokud se někde přihlásí, tak automaticky stahuji kandidaturu. to jen aby MS nebylo bez kandidáta, když tu pán ,,mě nejde o koryta,, Má radši velké korytko místopředsedy strany jak předsedy Ms, když ho tam nominuji.
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Uživatelský avatar
Petr.Balaz
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 358
Registrován: 05 říj 2013, 16:07
Profese: dělník
Bydliště: Hodonín
Dal poděkování: 250 poděkování
Dostal poděkování: 304 poděkování

Re: MS Slovácko x2a/2016 - Volba předsedy MS Slovácko

Příspěvek od Petr.Balaz »

Petr Baláž píše:
Oznámení moderátora:
Tímto bych chtěl na základě § 8(c) JdŘ požádat o vystřídání v předsedání a pověřit přesedáním Ivo Vašíčka z důvodu vystoupení v rozpravě
Nechtěj být člověkem, který je úspěšný, ale člověkem, který za něco stojí. Albert Einstein
Kontakty:
Uživatelský avatar
Zdenek.Frolec
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 592
Registrován: 28 říj 2013, 16:02
Profese: IT technik pro MU Kyjov.
Dal poděkování: 158 poděkování
Dostal poděkování: 217 poděkování

Re: MS Slovácko x2a/2016 - Volba předsedy MS Slovácko

Příspěvek od Zdenek.Frolec »

Petr.Balaz píše:
Petr Baláž píše:
Oznámení moderátora:
Tímto bych chtěl na základě § 8(c) JdŘ požádat o vystřídání v předsedání a pověřit přesedáním Ivo Vašíčka z důvodu vystoupení v rozpravě
A tím mu zabráníš, aby mohl sám kandidovat? Zde vidíte budoucí mladí Piráti, jak si Ivo natahuje sítě a ovládá tím další ,,puppet,, Jen mě zajímá, kam až tahle hlava chobotnice vede. Zatím tu máme Majku, Petra, Jindřicha. No jsem zvědav koho dalšího :D milí mladí Piráti. Já jsem byl poražen, ale nepřestanu pracovat pro vás mladé následující ideál a doufám, že další mé odhalení těch to ,,chobotnic,, vám pomohou se jim vyhnout a nastolit právo a prosazení dobrých ideii. neříkám, že hned, ale předpokládám za 20 let, až si to mladý pirát nastuduje, tak se vyvaruje všem těm to sítím podlosti,lstivosti,mocichtivosti.
Zakládající a první Předseda MS SLovácka.
Měl jsem snahu změnit politiku, bohužel lidi v ní mě zlomili.
Bacha na IVO Vašíčka. Slíbil u sebe doma, že odejde ze strany jakmile se to stane politikaření. Že to dělá JEN pro radost. A když sám přiznal že už je to politikaření, tak si naráz nevzpomíná, že něco takového vůbec říkal. A to i přes svědky Petra, Ríši, Karla, Toma a jeho Ženy. (Byl to ten den kdy jsme plánovali rozlohu oblasti MS Slovácko.)
Že jsem měl štěstí poznám, až potkám smůlu. - Já :D
Uživatelský avatar
Petr.Balaz
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 358
Registrován: 05 říj 2013, 16:07
Profese: dělník
Bydliště: Hodonín
Dal poděkování: 250 poděkování
Dostal poděkování: 304 poděkování

Re: MS Slovácko x2a/2016 - Volba předsedy MS Slovácko

Příspěvek od Petr.Balaz »

Předávám Ivošovi, protože projevil nezájem kandidovat do PMS ;-) nic víc za tím nehledej
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Balaz za příspěvky (celkem 2):
Pavel.Moravec, Ivo.Vasicek
Nechtěj být člověkem, který je úspěšný, ale člověkem, který za něco stojí. Albert Einstein
Kontakty:
Uživatelský avatar
Ivo.Vasicek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 7013
Registrován: 02 úno 2010, 22:50
Profese: manažer
Bydliště: 69615 Čejkovice, Bílovická
Dal poděkování: 10900 poděkování
Dostal poděkování: 11475 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MS Slovácko x2a/2016 - Volba předsedy MS Slovácko

Příspěvek od Ivo.Vasicek »

Přebírám předsedání tohoto jednání.
"Skutečná svoboda slova je právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet"(George Orwell)
Zamčeno

Zpět na „Místní fórum Slovácko“