Vyhodnocení volební kampaně

Eurovolby 2014
Toto podforum je pro svou již naektuálnost uzavřeno

Moderátor: Mediální odbor

Zamčeno
Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: Vyhodnocení volební kampaně

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Jaroslav Nemec píše:Každý má právo dělat si s pěnězy, které vydělá co chce. Třeab je prochlastat- Ale koukám, že ty jako byvalý člen KSČ máš v tomto ohledu jasno ;-)
Milý Jaroslave ať je cpe třeba do análu je mi to srdečně jedno. Řešilo se tady proč se neprojednalo před volbami případné dělení příjmů případného europoslance ve prospěch Pirátské strany. Jak si někteří všimli I.Bartoš nic takového nikdy a nikde nenavrhoval. Proto jsem si dovolil poznamenat jak by mohl s jeho dluhy a bezohledným hýřením a naopak za svého asistenta plánoval p.Zd.Strnada jako svého osobního selfpromotéra a tedy k dělení se o poslanecké náhrady.

Jo a moje členství v KSČ, žádnou karieru jsem nedělal, nikoho nepoškodilo a nijak jsem ho nikdy nezneužil k osobnímu prospěchu a to před r.1989 ani po něm.
Uživatelský avatar
Jaroslav.Nemec
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 1894
Registrován: 24 dub 2009, 08:47
Profese: výtvarník
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 3120 poděkování
Dostal poděkování: 2192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyhodnocení volební kampaně

Příspěvek od Jaroslav.Nemec »

Petr Bajgar píše:Milý Jaroslave ať je cpe třeba do análu je mi to srdečně jedno. Řešilo se tady proč se neprojednalo před volbami případné dělení příjmů případného europoslance ve prospěch Pirátské strany. Jak si někteří všimli I.Bartoš nic takového nikdy a nikde nenavrhoval. Proto jsem si dovolil poznamenat jak by mohl s jeho dluhy a bezohledným hýřením a naopak za svého asistenta plánoval p.Zd.Strnada jako svého osobního selfpromotéra a tedy k dělení se o poslanecké náhrady.
Přerozdělovat cizí přijmy soudruhům šlo vždy "dobře" o tom žádná... :roll: "Žádnej z nás nebere takový platy, prostě, jako berou oni." řekl tehdy soudruh Jakeš. Promiň, ale tvé žvásty mi tyto vcelku hodně připomínají. ne jenom v tomto případě, ale vlastně vždy, kdy cokoliv napíšeš.
Petr Bajgar píše:Jo a moje členství v KSČ, žádnou karieru jsem nedělal, nikoho nepoškodilo a nijak jsem ho nikdy nezneužil k osobnímu prospěchu a to před r.1989 ani po něm.
Řeším tvůj rudý stav duše soudruhu Petře. Ne jestli si někomu ublížil nebo ne, jestli si dělal karieru nebo ne... Jen si nejsem jistý, jestli sis soudruhu nespletl stranu ;-) :twisted:
předseda zastupitelského klubu Piráti Praha 2 / výtvarník, kurátor architektonických výstav
https://praha2.pirati.cz/lide/jaroslav-nemec/ / http://jarnemec.cz
Uživatelský avatar
Lukas.Findeis
Člen KS Praha
Příspěvky: 4913
Registrován: 04 dub 2010, 15:47
Profese: běžecký trenér
Dal poděkování: 4653 poděkování
Dostal poděkování: 4059 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyhodnocení volební kampaně

Příspěvek od Lukas.Findeis »

To sou ty údaje tak příšerný, nebo je Jankův hate Krtka na levelu over 9000, že ten přístup pořád nemá?

735 07 66 99, Praha 12

Uživatelský avatar
ItoldYouSo7227
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2710
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Bydliště: London
Dal poděkování: 3183 poděkování
Dostal poděkování: 2614 poděkování

Re: Vyhodnocení volební kampaně

Příspěvek od ItoldYouSo7227 »

Lukas Findeis píše:To sou ty údaje tak příšerný, nebo je Jankův hate Krtka na levelu over 9000, že ten přístup pořád nemá?
Otázka je, jestli to není otázka spíš na současného vedoucího MO.

Jinak mám dojem, že někteří zapomínají, že zdejší příspěvky můžou obratem letět do médií, a voliči si pak budou myslet, že tohle je náš standardní způsob komunikace ;) To asi není to co chceme..
Tito uživatelé poděkovali autorovi ItoldYouSo7227 za příspěvek:
Petr.Vileta
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21728
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor kyber. bezpečnosti, muž z Brna
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5278 poděkování
Dostal poděkování: 12570 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyhodnocení volební kampaně

Příspěvek od Lukas.Novy »

Na soucasneho vedouciho MO?

Hele vite co? Ja ty cisla nepotrebuju, nepotrebuju vam delat analyzy a korelace... A uz vubec nepotrebuju, aby se me nekdo snazil umlcet, protoze se boji, ze by snad verejnost zjistila pravdu o tom, jaky standardni zpusob komunikace mame. Jindrichu zamysli se nad sebou, Piratstvi neznamena mavat, padlovat a usmivat se.

Kdyz budou cisla, tak mi napiste, jak budu mit proste pridanej account, vsechno info mate.

Máte pocit, že Vás KK nebo jiný funkcionář šikanuje, pomlouvá či zesměšňuje? Nejsem právník, ale zastoupím Vás v jednání s přezkumnými orgány. Pište nestranickému ombudsmanovi na ombudsman@krtek.net
Tel: 777-5-KRTEK

Uživatelský avatar
ItoldYouSo7227
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2710
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Bydliště: London
Dal poděkování: 3183 poděkování
Dostal poděkování: 2614 poděkování

Re: Vyhodnocení volební kampaně

Příspěvek od ItoldYouSo7227 »

Trochu sis to překroutil. Tohle není standardní způsob komunikace. Jsou to výstřelky, i když opakující se.

Jak chceš něco změnit, když ti nikdo nebude důvěřovat. A pokud nám voliči nebudou důvěřovat, budem zbyteční. Podobně jako VV. Měl by se právě zamyslet nad sebou ty. Hospodským jazykem nic nezměníš ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi ItoldYouSo7227 za příspěvky (celkem 2):
Helena.Jarolimkova, Petr.Vileta
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21728
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor kyber. bezpečnosti, muž z Brna
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5278 poděkování
Dostal poděkování: 12570 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyhodnocení volební kampaně

Příspěvek od Lukas.Novy »

Jindrich Bartek píše: Jak chceš něco změnit, když ti nikdo nebude důvěřovat.
Zero trust model prakticky core Piratsky pristup. Proc si myslis, ze je Bitcoin tak uspesny? Protoze nemusis verit _nikomu_.

To co tlacis ty je duvera z modelu trusted computing... Chudak slovo duvera teda...

Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Novy za příspěvky (celkem 2):
Michal.Ketner, Jiri.Ulip

Máte pocit, že Vás KK nebo jiný funkcionář šikanuje, pomlouvá či zesměšňuje? Nejsem právník, ale zastoupím Vás v jednání s přezkumnými orgány. Pište nestranickému ombudsmanovi na ombudsman@krtek.net
Tel: 777-5-KRTEK

Uživatelský avatar
ItoldYouSo7227
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2710
Registrován: 14 črc 2012, 00:45
Bydliště: London
Dal poděkování: 3183 poděkování
Dostal poděkování: 2614 poděkování

Re: Vyhodnocení volební kampaně

Příspěvek od ItoldYouSo7227 »

Lukas Novy píše:Proc si myslis, ze je Bitcoin tak uspesny? Protoze nemusis verit _nikomu_.
Omyl, musíš věřit bitcoinu jakožto infrastuktuře. My můžeme být tou infrastrukturou pro změnu. Ale pokud v nás nebude důvěra, budeme zbytečná infrastruktura.
Tito uživatelé poděkovali autorovi ItoldYouSo7227 za příspěvek:
Helena.Jarolimkova
Nikdy plně nezměníte věci bojem s existující realitou. Abyste něco změnili, vytvořte nový model, který udělá současný model zastaralým. -- z článku o bitcoinu
Uživatelský avatar
Lukas.Novy
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 21728
Registrován: 02 črc 2009, 22:45
Profese: auditor kyber. bezpečnosti, muž z Brna
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 5278 poděkování
Dostal poděkování: 12570 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyhodnocení volební kampaně

Příspěvek od Lukas.Novy »

Bitcoin neni o zadne infrastrukture, ukaz mi tu infrastrukturu, ktere musim verit, abych mohl pouzivat bitcoin. Zadna takova neni. Kdo pri nakladani s bitcoinem veri komukoliv a cemukoliv, ten to proste dela spatne a spali se :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Novy za příspěvek:
Michal.Ketner

Máte pocit, že Vás KK nebo jiný funkcionář šikanuje, pomlouvá či zesměšňuje? Nejsem právník, ale zastoupím Vás v jednání s přezkumnými orgány. Pište nestranickému ombudsmanovi na ombudsman@krtek.net
Tel: 777-5-KRTEK

Janek.Wagner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3215
Registrován: 26 úno 2012, 19:46
Profese: ICT konsultant, novinář
Dal poděkování: 3870 poděkování
Dostal poděkování: 4291 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyhodnocení volební kampaně

Příspěvek od Janek.Wagner »

Lukas Novy píše:A budou ty accessy slibene do analytics?
Nic jsem ti neslíbil, jen jsem poslal žádost na david@rychly.eu, který před tím udělil práva i mne.
Zamčeno

Zpět na „EP 2014“