Žádost o proplacení za kopírování

Toto je nepoužívaná podatelna. Aktuální najdete zde


Moderátoři: PKS Olomoucký kraj, Administrativní tým - OlK

Pravidla fóra

Toto je nepoužívaná podatelna. Aktuální najdete zde

Uživatelský avatar
Martin.Smida
Republikový výbor
Příspěvky: 4046
Registrován: 12 črc 2012, 07:45
Profese: Kompostář
Bydliště: Majetín
Dal poděkování: 2917 poděkování
Dostal poděkování: 5340 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o proplacení za kopírování

Příspěvek od Martin.Smida »

řešeno po telefonu s Petrem Viletou (byl jsem týden na horách, bez internetu), bude to vyplaceno z rezervy předsednictva. s takovým výdajem jsme nepočítali, ale už to chci mít z krku, nemíním už dál poslouchat "výplody choré mysli"
Petr Bajgar píše:Dnešní obstrukce s proplacením pár stokorum proto vypadá jako pokračování pomsty, že jsem se vůbec před volbami angažoval.
nekomentuju...

jen doufám, že nebudu hnán ke KK, protože o nějaké faktické kontrole vynaložených výdajů vůbec nemůže být řeč, a to především z důvodu dlouhé prodlevy a nemožnosti zpětné kontroly.

Vůbec nechápu, proč Petr Bajgar tak otálel (mohl si to celkem pohodlně a rychle proplatit sám, když byl předsedou).

a pokud je důvodem této žádosti o proplacení, že teď Petr Bajgar potřebuje každou korunu, tak to je taky divná motivace... a je úplně jedno jestli jde o "pár stokorun" nebo tisícovku...

každopádně to považuju za uzavřený. a všechny upozoňuju, že příště budu v proplácení nejasných a nekontrolovatelných výdajů přísnější... Stejně tak očekávám, že žádosti budou předkládány neprodleně.

zkrátka už nepůjde říct: "před půl rokem jsem kopíroval, všechno jsem hned rozdal, pošlete mi prachy"
Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: Žádost o proplacení za kopírování

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Po volbách jsem měl skutečně úplně jiné starosti, než nějaké proplácení a to nejen díky M.Šmidrovi.
Chtěl jsem aspoň tyto náklady nechat proplatit už v prosinci a právě M.Šmídra měl tehdy hloupé připomínky, které mě odradily tuto věc dokončit už tehdy.

PS: Viditelně se od tohoto hudlaře ještě dočám mnoha kopanců než kolegové zjistí, že se potřebuje akorát protlačit do zastupitelstva v Majetíně a žádnou jinou politicou vizi v podstatě nemá.
Uživatelský avatar
Martin.Smida
Republikový výbor
Příspěvky: 4046
Registrován: 12 črc 2012, 07:45
Profese: Kompostář
Bydliště: Majetín
Dal poděkování: 2917 poděkování
Dostal poděkování: 5340 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o proplacení za kopírování

Příspěvek od Martin.Smida »

Petr Bajgar píše:Po volbách jsem měl skutečně úplně jiné starosti, než nějaké proplácení a to nejen díky M.Šmidrovi.
Chtěl jsem aspoň tyto náklady nechat proplatit už v prosinci a právě M.Šmídra měl tehdy hloupé připomínky, které mě odradily tuto věc dokončit už tehdy.
PS: Viditelně se od tohoto hudlaře ještě dočám mnoha kopanců než kolegové zjistí, že se potřebuje akorát protlačit do zastupitelstva v Majetíně a žádnou jinou politicou vizi v podstatě nemá.
1. proplácíš věci z července, to opravdu není po volbách. jiné starosti máme všichni. naopak komolit jména umíš jenom ty :-)
2. měl jsem "hloupé" připomínky?? aha, už si vzpomínám, tos chtěl proplatit výrobu pirátských placek, které jsi pak spolustraníkům prodával po dvacetikoruně. Můžeš zkusit všechno, ale nemůžeš si to nechat zaplatit dvakrát.
aspoň vím, že mé připomínky byly vzaty na vědomí. pak se jen divím, že se stejnou žádostí to zkoušíš znovu a ještě více se divím, že ti to tentokrát vyšlo. (holt jsem by na dovolené - ideální načasování Petře).
PS: nevím co je hudlař, takže mě to neuráží.
Já se potřebuji protlačit do zastupitelstva?? Prober se! jsi v politické straně. tady nejde o nějaké "protláčení", tady jde o zastupitelskou demokracii. Moje politická vize je, "myslet globálně, jednat lokálně". Mám z tvých nenávistných komentů pocit, že vlastně jenom závidíš. Závidíš, že KS OLK nabírá členy, zakládá místní sdružení, plánuje projekty a vykazuje aktivity a dokonce se rýsuje i úspěch ve volbách.
Pokud nám ho nepřeješ, tak jsi tady špatně.
A taky jsi (teď už my oba) lehce OT.
a navíc v podatelně.
OFFTOPICTakže jestli chceš dál diskutovat, založ si nové vlákno "Šmidra je vůl" a tam můžeš dál vesele onanovat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Smida za příspěvky (celkem 2):
Janek.Wagner, Martin.Svadlenka
Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: Žádost o proplacení za kopírování

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Žádné placky jsem si proplatit nenechal a dohoda s FO byla proplácet doklady jednou za čas. V prosinci jsem pouze psal, že mám mezi fakturami taky fakturu za placky. Viditelně jsem tedy akceptoval tvoji malichernost. Proto si vyprošuji tvoji opakovanou podrazáckou manipulaci se skutečnostmi.

Proti zakládání MS naprosto nic nemám a bylo to vždy součástí mého politického programu. Problém je v tom, že ty v podstatě žádný politický program ve skutečnosti nemáš. Stavíš pouze na líbivost a podlézavosti. Jediné akce které máš v plánu je jednou za půl roku uspořádat Vyosení, tedy v podstatě pouhopouhý koncert několika kapel tvých kamarádů.
Růst počtu členů se viditelně naprosto zastavil a opět stagnuje.

Klidně chval jak nejvíc umíš, sebechvála je to jediné co v podstatě umíš.
Uživatelský avatar
Martin.Smida
Republikový výbor
Příspěvky: 4046
Registrován: 12 črc 2012, 07:45
Profese: Kompostář
Bydliště: Majetín
Dal poděkování: 2917 poděkování
Dostal poděkování: 5340 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o proplacení za kopírování

Příspěvek od Martin.Smida »

Petr Bajgar píše: Proti zakládání MS naprosto nic nemám a bylo to vždy součástí mého politického programu. Problém je v tom, že ty v podstatě žádný politický program ve skutečnosti nemáš.
takže já žádný program nemám, protože kopíruju tvůj program? LOL LOL LOL
Byl bych blázen, kdybych tě chtěl v čemkoli napodobovat, jinak proti kopírování nic nemám :-)


... a pořád jsme OT, takže bych to tady asi uzavřel...
Petr.Bajgar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7457
Registrován: 22 čer 2009, 21:57
Profese: ,
Bydliště: Chrudim, Na Šancích 1180
Dal poděkování: 6865 poděkování
Dostal poděkování: 3623 poděkování

Re: Žádost o proplacení za kopírování

Příspěvek od Petr.Bajgar »

Martin Smida píše: ... a pořád jsme OT, takže bych to tady asi uzavřel...
Ano milý Šmidro ty jsi v politice a nejen v tomto vlákně mimo a to totálně. Což se dá u mladíčka, hudlaře, divadelníka, motorkáře a studovaného kompostáře docela pochopit. Problém je co od tebe očekávat jako od politika snad jedině: pořádání koncertů? divadelních sebeprezentačních a sebeadoračních představení?

Já jsem v tomto vlákně jednal především a hlavně o vyrovnání aspoň minima nákladů, které jsem měl s loňskou volební kampaní, kterou měl vést a to nejen formálně právě dnešní předseda Šmidra, který se hned po volbách tak byl do prosou jak zklamal a nesplnil obdržený úkol a důvěru a teatrálně prý proto rezignoval, aby se obratem nechal znovuzvolit jako nový lepší rychlejší silnější a krásnější předseda, který všechno bude dělat mnohonásobně lépe než dříve.

PS: podrazáci jako je Šmidra zůstanou podrazáky hlavně pro svou samolibost ať už mají jakoukoliv funkci.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Bajgar za příspěvek:
Martin.Smida
Zamčeno

Zpět na „[Archiv] Podatelna Olomoucký kraj“