Petr Bohuslav

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Plzeňský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
Uživatelský avatar
Petr.Bohuslav
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 50
Registrován: 05 lis 2013, 23:44
Profese: Defektoskopický pracovník v Jad. zaříz.
Bydliště: Stříbro, Plzeň-Roudná
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 34 poděkování

Petr Bohuslav

Příspěvek od Petr.Bohuslav »

Zdravím

Je mi 24 let. Jsem z menšího města na Plzeňsku a to z rudo-oranžové bašty :-/ ( :-D ) Stříbra. Studuji momentálně v Plzni na Zču-Fel. Mám Střední průmyslovou školu elektrotechnickou, obor slaboproud - Telekomunikace. Aktivně jezdím na Letní dětské tábory, pracuji pod Organizací SSU ( pořádáme Plzeňský Majáles, T-music back to school, atd.), vlastní certifikát Apul C a pracuji ( spíš jenom brigádničím :-) ) v lyžarských školách a pořádám i lyžarské kurzy a pak ještě pár malých věcí ale ty nejsou podstatné :-D Co mě baví? To je četba (fantasy, sci-fi), sport (volejbal, basketbal, badminton, v zimě vše co jezdí na sněhu :-) ), a zajímám se asi hlavně o dění kolem sebe.

Proč se chci angažovat v politice? No nikdy jsem neměl ambice vstupovat do aktivního dění, ale postupem času docházím k názoru, že sedět a nadávat má hodně malou cenu, proto jsem se začal poohlížet po nabídce ( :-D ) a nemohl jsem nic najít. Pak jsem viděl pár videí na síti a začal se o vás více zajímat.

Moje motivace stát se členem? No Piráty sleduji tak půl roku, před tímto jsem o nich pouze slyšel, líbí se mi na vás, jako na straně, že se nenecháváte zašlapat, že jste transparentní, že bráníte svobodu projevu. Nemám rád tupé stádo a proto bych rád pomohl. Politickým smýšlením jsem kolem středu ( trochu liberál ) ale i s prvky pravice.

Co mohu nabídnout? Nabízím loajálnost, snad i trochu spolehlivosti :-D, pečlivost ale hlavně chuť vnášet trochu rozruchu do toho mrtvolného systému, který nám vládne. Probuzení z té apatie !!!

Nevím co víc uvést, případně se zeptejte ...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Bohuslav za příspěvky (celkem 10):
Vaclav.Malek, Jaroslav.Hais, Adam.Soukal, Pavel.Kasik, Helena.Jarolimkova, Libor.Spacek, Jiri.Rezek, Filip.Krska, Petr.Vileta, Karel.Rada
Helena.Jarolimkova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2490
Registrován: 26 dub 2013, 08:06
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1231 poděkování

Re: Petr Bohuslav

Příspěvek od Helena.Jarolimkova »

Petr Bohuslav píše:Zdravím

Je mi 24 let. Jsem z menšího města na Plzeňsku a to z rudo-oranžové bašty :-/ ( :-D ) Stříbra. Studuji momentálně v Plzni na Zču-Fel. Mám Střední průmyslovou školu elektrotechnickou, obor slaboproud - Telekomunikace. Aktivně jezdím na Letní dětské tábory, pracuji pod Organizací SSU ( pořádáme Plzeňský Majáles, T-music back to school, atd.), vlastní certifikát Apul C a pracuji ( spíš jenom brigádničím :-) ) v lyžarských školách a pořádám i lyžarské kurzy a pak ještě pár malých věcí ale ty nejsou podstatné :-D Co mě baví? To je četba (fantasy, sci-fi), sport (volejbal, basketbal, badminton, v zimě vše co jezdí na sněhu :-) ), a zajímám se asi hlavně o dění kolem sebe.

Proč se chci angažovat v politice? No nikdy jsem neměl ambice vstupovat do aktivního dění, ale postupem času docházím k názoru, že sedět a nadávat má hodně malou cenu, proto jsem se začal poohlížet po nabídce ( :-D ) a nemohl jsem nic najít. Pak jsem viděl pár videí na síti a začal se o vás více zajímat.

Moje motivace stát se členem? No Piráty sleduji tak půl roku, před tímto jsem o nich pouze slyšel, líbí se mi na vás, jako na straně, že se nenecháváte zašlapat, že jste transparentní, že bráníte svobodu projevu. Nemám rád tupé stádo a proto bych rád pomohl. Politickým smýšlením jsem kolem středu ( trochu liberál ) ale i s prvky pravice.

Co mohu nabídnout? Nabízím loajálnost, snad i trochu spolehlivosti :-D, pečlivost ale hlavně chuť vnášet trochu rozruchu do toho mrtvolného systému, který nám vládne. Probuzení z té apatie !!!

Nevím co víc uvést, případně se zeptejte ...
Ahoj, to je skvely, takze se moc tesime, dame ti vedet termin dalsi schuze, ktera bude v tydnu 18. - 24.11. (jeste se bude upresnovat)v Plzni, tak prijd a domluvime to :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Helena.Jarolimkova za příspěvek:
Filip.Krska
Uživatelský avatar
Petr.Bohuslav
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 50
Registrován: 05 lis 2013, 23:44
Profese: Defektoskopický pracovník v Jad. zaříz.
Bydliště: Stříbro, Plzeň-Roudná
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 34 poděkování

Re: Petr Bohuslav

Příspěvek od Petr.Bohuslav »

Ahoj,
Už jsem byl toto úterý 5.11. ale tak jako rád přijdu znovu :twisted:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Bohuslav za příspěvky (celkem 2):
Helena.Jarolimkova, anonym72078
Helena.Jarolimkova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2490
Registrován: 26 dub 2013, 08:06
Profese: Anarchista
Dal poděkování: 6617 poděkování
Dostal poděkování: 1231 poděkování

Re: Petr Bohuslav

Příspěvek od Helena.Jarolimkova »

Petr Bohuslav píše:Ahoj,
Už jsem byl toto úterý 5.11. ale tak jako rád přijdu znovu :twisted:
Aha :-D tak už se známe :-D :-D
Uživatelský avatar
Adam.Soukal
Příznivec Pirátů – Plzeňský kraj
Příspěvky: 4059
Registrován: 05 črc 2009, 12:49
Profese: právník
Dal poděkování: 1940 poděkování
Dostal poděkování: 2699 poděkování

Re: Petr Bohuslav

Příspěvek od Adam.Soukal »

Uzavřeno. Petr byl přijat. Zamykám.
Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Plzeňský kraj“