Kdo odnesl moje PC z KC Praha?

Pirátská kajuta Praha
Na Moráni 360/3
Sídlo strany


Moderátoři: KoKS Praha, Republikové předsednictvo, PKS Praha

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jan.Koci
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 427
Registrován: 17 úno 2012, 13:21
Profese: Podnikatel
Dal poděkování: 216 poděkování
Dostal poděkování: 322 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo odnesl moje PC z KC Praha?

Příspěvek od Jan.Koci »

Tak doufam, ze taha aspon 7micku kabelaz a objednali ste gigabitovy routery, aby tam ty vase slvny thin clienty vubec bezeli... Do toho video ze dvou kamer, mumble a x lidi na netu z mobilu a laptopu... No good luck nasim IT expertum....
Horsedriver aka Dneska_spasime_svet_a_je_mi_jedno_ze_zitra_musis_do_skoly
Obrázek
OFFTOPICObrázek

Jabber: horsedriver[ta svinuta blbovina]jabber.cz
Mail: jan[ta svinuta blbovina]jankoci.cz

-Poridte si konecne uz tu telepatickou helmu, kdyz vam to bez ni nejde
-Opensource je ta nejkratsi cesta k ovladnuti sveta
-Evoluce vedomi namisto glorifikace prace a konzumu
-Šlem jako zakladni lidske pravo!!
Janek.Wagner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3215
Registrován: 26 úno 2012, 19:46
Profese: ICT konsultant, novinář
Dal poděkování: 3870 poděkování
Dostal poděkování: 4291 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo odnesl moje PC z KC Praha?

Příspěvek od Janek.Wagner »

Jan Koci píše:Tak doufam, ze taha aspon 7micku kabelaz a objednali ste gigabitovy routery, aby tam ty vase slvny thin clienty vubec bezeli... Do toho video ze dvou kamer, mumble a x lidi na netu z mobilu a laptopu... No good luck nasim IT expertum....
Kdybys něco o tenkých klientech věděl, tak bys takové pitomosti nevypouštěl. Proto jsem s tebou přestal spolupracovat, protože nejsi schopný si ani problematiku nastudovat, ani se zeptat xChaose, kterému na nich jede firma. Chápu, že jsi se s thin clienty nikdy nesetkal, nikdy to nebyl mainstream.
OFFTOPICAno, je to jen nouzové low-end řešení, protože mi těch vykopávek bylo líto ;-) Původně z nich měla být u nás ve škole učebna, ale dostali jsme pak neplánovaně 36 PC vyřazených z banky. Ale low-end klienty mají budoucnost a hledáme další generaci řešení nejen pro KC, ale i pro školy.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Janek.Wagner za příspěvek:
Marek.Necada
Uživatelský avatar
Nela.Moudra
Člen KS Praha
Příspěvky: 7
Registrován: 27 lis 2013, 13:19
Profese: QA engineer / SME
Bydliště: Praha 10
Dal poděkování: 14 poděkování
Dostal poděkování: 14 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo odnesl moje PC z KC Praha?

Příspěvek od Nela.Moudra »

Janek Wagner píše:
Jan Koci píše:Tak doufam, ze taha aspon 7micku kabelaz a objednali ste gigabitovy routery, aby tam ty vase slvny thin clienty vubec bezeli... Do toho video ze dvou kamer, mumble a x lidi na netu z mobilu a laptopu... No good luck nasim IT expertum....
Kdybys něco o tenkých klientech věděl, tak bys takové pitomosti nevypouštěl. Proto jsem s tebou přestal spolupracovat, protože nejsi schopný si ani problematiku nastudovat, ani se zeptat xChaose, kterému na nich jede firma. Chápu, že jsi se s thin clienty nikdy nesetkal, nikdy to nebyl mainstream.
OFFTOPICAno, je to jen nouzové low-end řešení, protože mi těch vykopávek bylo líto ;-) Původně z nich měla být u nás ve škole učebna, ale dostali jsme pak neplánovaně 36 PC vyřazených z banky. Ale low-end klienty mají budoucnost a hledáme další generaci řešení nejen pro KC, ale i pro školy.
OFFTOPICMěla jsem kdysi jako service manager na starost všechny WYSE thin klienty co si pořizovaly Lesy ČR (čti hodně moc moc kusů). Po roce a půl se jich VŠECH zbavili. Nefungovaly základní věci, opravovat se muselo pouze v německu a důležitá nebo dlouhodobá práce s nimi nebyla dost dobře možná - nestabilní, poruchové, omezené. A to tam měli hodně schopných ajťáků. Buď je xChaos the mighty god of Thinclients nebo se přikláním k Honzovu tvrzení - hodit ze skály. To jen tak ze zkušeností "laika", fyi...
Uživatelský avatar
Jan.Koci
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 427
Registrován: 17 úno 2012, 13:21
Profese: Podnikatel
Dal poděkování: 216 poděkování
Dostal poděkování: 322 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo odnesl moje PC z KC Praha?

Příspěvek od Jan.Koci »

Janek Wagner píše:
Jan Koci píše:Tak doufam, ze taha aspon 7micku kabelaz a objednali ste gigabitovy routery, aby tam ty vase slvny thin clienty vubec bezeli... Do toho video ze dvou kamer, mumble a x lidi na netu z mobilu a laptopu... No good luck nasim IT expertum....
Kdybys něco o tenkých klientech věděl, tak bys takové pitomosti nevypouštěl. Proto jsem s tebou přestal spolupracovat, protože nejsi schopný si ani problematiku nastudovat, ani se zeptat xChaose, kterému na nich jede firma. Chápu, že jsi se s thin clienty nikdy nesetkal, nikdy to nebyl mainstream.
OFFTOPICAno, je to jen nouzové low-end řešení, protože mi těch vykopávek bylo líto ;-) Původně z nich měla být u nás ve škole učebna, ale dostali jsme pak neplánovaně 36 PC vyřazených z banky. Ale low-end klienty mají budoucnost a hledáme další generaci řešení nejen pro KC, ale i pro školy.
Prestal spolupracovat? Ty si pokudvim komukoli kdo se chtel o cokoli v PiCe starat akorat hazel klacky pod nohy... Uz jen zmineny pristup na mikrotik atd...

Kdyz sem naposledy chtel abys mi vysvetlil, jak to bude cele realizovane a slusne sem ti rekl, ze sem se tim tri dny zabyval a nepodarilo se mi najit vyhovujici variantu. Zacal si na mne sproste rvat jak pavian, ze o tom vim hovno a ze sem debilni a tak dale... OFFTOPIC(cituji doslova)

Co jsem nebo nejsem schopen si nastudovat, tezko vis, jelikoz nejsi schopen normalne reagovat na kohokoli kdo ti oponuje.

Bavi mne, kdyz nekdo urazi nekoho, aniz by si byl vedom miry jeho kvalifikace v dane veci :))

Ten odkaz co sem tu postnul, je primo od spoju, racte si vsimnout...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Koci za příspěvek:
Janek.Wagner
Horsedriver aka Dneska_spasime_svet_a_je_mi_jedno_ze_zitra_musis_do_skoly
Obrázek
OFFTOPICObrázek

Jabber: horsedriver[ta svinuta blbovina]jabber.cz
Mail: jan[ta svinuta blbovina]jankoci.cz

-Poridte si konecne uz tu telepatickou helmu, kdyz vam to bez ni nejde
-Opensource je ta nejkratsi cesta k ovladnuti sveta
-Evoluce vedomi namisto glorifikace prace a konzumu
-Šlem jako zakladni lidske pravo!!
Janek.Wagner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3215
Registrován: 26 úno 2012, 19:46
Profese: ICT konsultant, novinář
Dal poděkování: 3870 poděkování
Dostal poděkování: 4291 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo odnesl moje PC z KC Praha?

Příspěvek od Janek.Wagner »

Jan Koci píše:Co jsem nebo nejsem schopen si nastudovat, tezko vis, jelikoz nejsi schopen normalne reagovat na kohokoli kdo ti oponuje.

Bavi mne, kdyz nekdo urazi nekoho, aniz by si byl vedom miry jeho kvalifikace v dane veci :))
O tvé kvalifikaci a neschopnosti nastudovat problematiku svědčí neustále opakovaná pitomost o potřebě gigabitové kabeláže. Howgh.
Uživatelský avatar
Jan.Koci
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 427
Registrován: 17 úno 2012, 13:21
Profese: Podnikatel
Dal poděkování: 216 poděkování
Dostal poděkování: 322 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo odnesl moje PC z KC Praha?

Příspěvek od Jan.Koci »

Janek Wagner píše:
Jan Koci píše:Co jsem nebo nejsem schopen si nastudovat, tezko vis, jelikoz nejsi schopen normalne reagovat na kohokoli kdo ti oponuje.

Bavi mne, kdyz nekdo urazi nekoho, aniz by si byl vedom miry jeho kvalifikace v dane veci :))
O tvé kvalifikaci a neschopnosti nastudovat problematiku svědčí neustále opakovaná pitomost o potřebě gigabitové kabeláže. Howgh.
A o tve hlouposti a bezohlednosti to, ze kdyz te nekdo slusne pozada abys mu problematiku vysvetlil, tak na nej zacnes sproste rvat, misto abys sdilel informace ktere udajne mas...
V krajnim pripade kdyz uz nevis kudy kam a nechces byt za blbce, se odmitnes s dotycnym bavit... Velky hrdinstvi... :mrgreen:


Navic jeste jednou opakuju ze dokument o (temer)nepouzitelnosti techto stroju pochazi primo ze serveru spoje.net a jejich oficielni technicke dokumentace...
OFFTOPICkdo nevi, spoje.net je firma co vlastni xchaos
Horsedriver aka Dneska_spasime_svet_a_je_mi_jedno_ze_zitra_musis_do_skoly
Obrázek
OFFTOPICObrázek

Jabber: horsedriver[ta svinuta blbovina]jabber.cz
Mail: jan[ta svinuta blbovina]jankoci.cz

-Poridte si konecne uz tu telepatickou helmu, kdyz vam to bez ni nejde
-Opensource je ta nejkratsi cesta k ovladnuti sveta
-Evoluce vedomi namisto glorifikace prace a konzumu
-Šlem jako zakladni lidske pravo!!
Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: Kdo odnesl moje PC z KC Praha?

Příspěvek od Tobias.Esner »

No takze, debata se staci jinym smerem nez je nazev vlakna, tudiz vecer vlakno zamknu, jelikoz PC je tam kde ma byt.
Tak si to panove vyreste treba v podpalubi.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tobias.Esner za příspěvek:
Janek.Wagner
Uživatelský avatar
Jan.Koci
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 427
Registrován: 17 úno 2012, 13:21
Profese: Podnikatel
Dal poděkování: 216 poděkování
Dostal poděkování: 322 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo odnesl moje PC z KC Praha?

Příspěvek od Jan.Koci »

Tobias Esner píše:No takze, debata se staci jinym smerem nez je nazev vlakna, tudiz vecer vlakno zamknu, jelikoz PC je tam kde ma byt.
Tak si to panove vyreste treba v podpalubi.
Myslim, ze vlakno si mel Tobiku zamknout uz davno a dobre to vis... To ze vlakna samovolne zamykas a pak zas odmykas, dle toho jak moc hlubokou mas zrovna depresi, uz sme si tak nejak zvykli... Nechapu proc tu vyhrozujes zamykanim vecer, kdyz si to mohl zamknout hned...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Koci za příspěvek:
V__
Horsedriver aka Dneska_spasime_svet_a_je_mi_jedno_ze_zitra_musis_do_skoly
Obrázek
OFFTOPICObrázek

Jabber: horsedriver[ta svinuta blbovina]jabber.cz
Mail: jan[ta svinuta blbovina]jankoci.cz

-Poridte si konecne uz tu telepatickou helmu, kdyz vam to bez ni nejde
-Opensource je ta nejkratsi cesta k ovladnuti sveta
-Evoluce vedomi namisto glorifikace prace a konzumu
-Šlem jako zakladni lidske pravo!!
Tobias.Esner
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 7802
Registrován: 22 čer 2013, 12:03
Dal poděkování: 5022 poděkování
Dostal poděkování: 3823 poděkování

Re: Kdo odnesl moje PC z KC Praha?

Příspěvek od Tobias.Esner »

Vazeny pane Koci,
Vlakno sem zamknul davno a nikoli samovolne, ale mel si s tim problem, tak sem ti ho odemkl, aby si mohl zase napsat spoustu lzi....
Takze sem oznamil ze ho vecer zamknu, aby jsi zase mohl vylejt par vyplodu a aby jsi dost dlouho dopredu vedel, ze ho zamknu, aby jsi nemusel zase plakat.

A to ze delam svou praci nema nic spolecneho s mejma depresama, tak mi uz jednou pro vzdy vlez na zada, to ze sem ti uveril mi predelalo spoustu dalsich starosti a vydaju strane.....
Uživatelský avatar
Jan.Koci
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 427
Registrován: 17 úno 2012, 13:21
Profese: Podnikatel
Dal poděkování: 216 poděkování
Dostal poděkování: 322 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo odnesl moje PC z KC Praha?

Příspěvek od Jan.Koci »

Tobias Esner píše:Vazeny pane Koci,
Vlakno sem zamknul davno a nikoli samovolne, ale mel si s tim problem, tak sem ti ho odemkl, aby si mohl zase napsat spoustu lzi....
Takze sem oznamil ze ho vecer zamknu, aby jsi zase mohl vylejt par vyplodu a aby jsi dost dlouho dopredu vedel, ze ho zamknu, aby jsi nemusel zase plakat.

A to ze delam svou praci nema nic spolecneho s mejma depresama, tak mi uz jednou pro vzdy vlez na zada, to ze sem ti uveril mi predelalo spoustu dalsich starosti a vydaju strane.....
Prosim? Opet lez? Ja sem si chtel hlavne s tebou, vyjasnit jak probihal nas rozhovor, abys tu nesiril lzi o tom, ze sem te nejak podvedl nebo neco jineho. Namisto toho aby si semnou komunikoval, si mne sproste a histericky vyrval, nacez si mne bloknul na fb a nareportoval mne jako abusive, takze sem musel resit jeste prudu od adminu facebooku... Posleze si tohle vlakno odemkl ve chvili kdy ja sem ho povazoval za mrtve a tudiz mne ani nenapadlo ho hledat a uteklo mi dost podstatnych informaci...

Delas svou praci opravdu na vybornou ;)
Horsedriver aka Dneska_spasime_svet_a_je_mi_jedno_ze_zitra_musis_do_skoly
Obrázek
OFFTOPICObrázek

Jabber: horsedriver[ta svinuta blbovina]jabber.cz
Mail: jan[ta svinuta blbovina]jankoci.cz

-Poridte si konecne uz tu telepatickou helmu, kdyz vam to bez ni nejde
-Opensource je ta nejkratsi cesta k ovladnuti sveta
-Evoluce vedomi namisto glorifikace prace a konzumu
-Šlem jako zakladni lidske pravo!!
Zamčeno

Zpět na „Praha - Pirátské centrum Praha (PiCe)“